Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Godaddy.com
Godaddy.com

Godaddy.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.23/5, 57 hlasování)
Pokračovat na uk.godaddy.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Godaddy.com

Nakupování na Godaddy.com...

Někteří čeští zákazníci preferují zahraniční hostingy díky jejich širší zákaznické základně a tím pádem pokročilejšími službami. Jedním z těchto oblíbených zahraničních hostingů je GoDaddy.com. Nechte se hýčkat oceňovaným zákaznickým servisem, který je tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Godaddy slevové kupóny a slevové kódy

GoDaddy o sobě sám říká: GoDaddy provozuje největší cloudovou platformu na světě, která je zaměřená na malé nezávislé projekty. S více než 14 miliony zákazníky po celém světě a více než 63 miliony spravovanými doménami je GoDaddy.com místem, kde mohou lidé provozovat své nápady, postavit profesionální web, přilákat zákazníky a spravovat svou práci.

Firma má dnes více než 5 000 zaměstnanců a faktem je, že je opravdu největším registrátorem domén na světě. Registrovat tu můžete celou řadu koncovek. Při nákupu více koncovek najednou Vás obvykle čeká nějaká sleva.

Samozřejmostí je samozřejmě poskytování služeb hostingu. Ten zde nakoupíte ve třech kategoriích. Ke všem hostingům je doména zdarma. Řešení se liší především úložným prostorem a počtem možných webových stránek. Nejlepší program získá dvojnásobný výpočetní výkon, prémiovou DNS a 1 rok SSL zdarma. GoDaddy.com také poskytuje virtuální servery, cloudové aplikace, cloudové servery a dedikované servery. Pokud Vás zajímají specifikace jednotlivých programů, navštivte GoDaddy.com a podsekci Hosting. Sami si můžete také postavit svojí webovou stránku za pomoci šablon nebo pomocí WordPressu.

GoDaddy.com nabízí také řešení pro zabezpečení Vašeho podnikání. GoDaddy.com Vás ochrání od virů, hackerů a před krádeží identity. Vy i Vaši zákazníci budete díky bezpečnostním řešením v bezpeční. GoDaddy.com nabízí SSL certifikáty, prodlužování certifikátů, organizační certifikáty, UCC/SANS certifikáty, WildCard certifikáty a také zabezpečí Vaše webové stránky SiteLockem a Code Signining certifikátem.

GoDaddy.com Vám také dokáže pomoci s propagací. Se SEO a E-mail marketingem si můžete buď pomoci sami sadou dostupných nástrojů, nebo si můžete vyžádat služby SEO experta.

V neposlední řadě si také na GoDaddy.com můžete zařídit e-mail a zakoupit produkty Microsoft office.

V blogu se dozvíte o novinkách ze světa internetu, internetové bezpečnosti a internetového obchodu.

Věříme, že se službami hostingu GoDaddy.com budete spokojeni a že se připojíte k milionům ostatních spokojených zákazníků.

Navštivte uk.godaddy.com

Jak uplatnit slevový kód na Godaddy.com?

VideonávodPopis

1) Vyberte si potřebné řešení

2) V případě hosting budete požádáni o výběr budoucí domény

3) Na straně s nabídkou dalších služeb v pravé části už můžete vidět souhrn Vaší objednávky. Modré tlačítko “Have a promotional code?” lze stisknout

Godaddy slevové kupóny a slevové kódy

4) Vložte kód do připraveného pole a stiskněte Apply. Pokud je kód platný bude sleva odečtena od celkové ceny objednaných služeb.

5) Dokončete objednávku

Navštivte uk.godaddy.com

Webová bezpečnost

Aby Vaše podnikání bylo úspěšné, zákazníci musí důvěřovat Vašim stránkám a Vašemu obchodu. Stačí jedna nákaza virem, hacknutí databáze nebo krádež údajů a s Vaším podnikáním může být konec. Bezpečnostní produkty od GoDaddy.com umožní Vašim zákazníkům se cítit se u Vás bezpečně. Váš obchod pak poroste. Základem je zabezepčení dat Vašich zákazníků. Je třeba zabezpečit přenos uživatelských jmen, hesel, čísel kreditních karet atd. SSL certifikáty od Godaddy.com nabízejí pokročilé šifrování a brání hackerům, aby se k přenosu těchto dat jakkoliv dostali. Pro různé případy je potřeba mít různé certifikáty. GoDaddy.com nabízí certifikátů celou řadu. Na jejich nabídku se přijďte podívat přímo na Godaddy.com. Nezapomeňte se před nákupem podívat, jestli na slevovyKupon.net nemáme pro Godaddy.com nějaký kupón.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Godaddy.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.