Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Gokids.cz
Gokids.cz

Gokids slevový kód

Zobrazení: Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.31/5, 55 hlasování)
Pokračovat na gokids.cz/eshop

Aktuální slevy a akce pro červen 2023

Více o Gokids.cz

Nakupování na Gokids.cz...

GoKids.cz je portál, který má za cíl děti povzbuzovat a podporovat za asistence jejich rodičů. Programy, které GoKids.cz nabízí jsou zaměřeny na podporu dětí v přirozeném rozvoji s láskou a rozumem. Inspiraci hledají v Montessori pedagogice i poznatcích moderních věd. GoKids.cz ctí tradice a jsou otevřeni novému. Hledají cestu, jak připravit děti co nejlépe na svět budoucnosti a cítí, že tradiční metody v dnešní době jednoduše nestačí.Pokud jste podobně naladěni, můžete do začátku začít odebírat e-mailové informace o výchově dětí a jejich rozvoji s láskou i rozumem. Mezi těmito informacemi můžete očekávat články o výchově, inspiraci na kreativní aktivity s dětmi, zajímavosti a také pozvánky na různé akce.

Portál nabízí také blog, který můžete číst ve volném čase a také knihu, kterou si můžete zakoupit. Kniha s Láskou i rozumem Vás naučí jak při výchově využívat emoční inteligenci. Rodičovství je zajisté krásná zkušenost, na kterou je ale málokdo připraven. Přináší s sebou celou řadu krásného, ale také přináší těžké a náročné chvíle. K překonávání těžkých okamžiků a k rozšiřování nádherných zážitků s dětmi pomáhá sdílení s ostatními rodiči na podobné cestě. V knize pro Vás autorky sepsaly zkušenosti, radosti i omyly a mýty, se kterými se na rodičovské cestě zajisté každý setká. Tyto informace jsou pak obohaceny dalšími nutnými informacemi z moderních výzkumů a stále aktuálních principů respektujícího přístupu k dítěti, rodičovství a životu vůbec.

Tato kniha není návodem, ale je náhledem na cestu, kterou si autorky zvolily a měla by být inspirací pro každého, kdo s tímto přístupem výchovy s láskou a rozumem souzní. V knize můžete čekat také tipy na šťastné dětství, naučení dětí respektování pravidel a dodržování stanovených řádů a spoustu dalších zajímavých informací.

GoKids.cz nabídne řadu zajímavých programů:

Semináře o výchově jsou určeny pro rodiče, se kterými ladí respektující přístup a výchova s láskou i rozumem. Seminář poznáváme svět je kurzem pro maminky a děti od 1 do 3 let. Přístup je inspirován Montessori pedagogikou, který podpoří celkový rozvoj dítěte. Program Baby Signs – znakování Vám ukáže, že nemusíte čekat na první slova dítěte, abyste věděli, co dítě chce. GoKids English je zase angličtina pro děti od miminek po školní věk. Zábavnou formou s prvky Montessori včetně videí, písniček a workbooků. Program Rozvíjím se pro miminka jsou kurzy pro maminky a miminka od 2 do 6 měsíců – zjistíte, jak miminka poznávají svět. Program Rozvíjím se pro batolata jsou podobné kurzy zaměřené na batolata od 12 do 36 měsíců. Mezi ně patří i oblíbený kurz Hurá na nočník nebo kurz pro sourozence Miminko a já. Jak naučit dítě na nočník je také oddělený program který je vhodný od 1 roku do 3 let. Poslední z programů je – Staňte se lektorkou programů Go Kids a Baby signs pro maminky, kterým se kurzy zalíbí a chtěly by je zprostředkovat dalším maminkám třeba ve svém okolí.

Všechny výše zmíněné programy obsahují přístup do členských sekcí, možnost stažení materiálů nebo knihy, a to všechno on-line. Než se rozhodnete pro koupi, rozhodně si pročtěte všechny informace, které k jednotlivým programům portál poskytne. Materiály, které bude třeba zaslat poštou obdržíte prostřednictvím DPD nebo Slovenské pošty (na Slovensku). Odebírat můžete také osobně. Platit je možné na dobírku při převzetí, bankovním převodem, Pay Pal, SMS platbou, online bankovním převodem nebo platební kartou.

Věříme, že programy, kurzy i kniha splní všechna Vaše očekávání a pomůže Vám porozumět miminku i sama sobě.

Navštivte gokids.cz/eshop

Jak uplatnit slevový kód na Gokids.cz?

VideonávodPopis

Portál Gokids.cz nenabízí aktuálně žádnou možnost vložení slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, získáváte automaticky po přechodu do GoKids.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte gokids.cz/eshopYouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Gokids.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.