Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Golfplan.cz
Golfplan.cz

Golfplan.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.48/5, 25 hlasování)
Pokračovat na www.golfplan.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Golfplan.cz

Nakupování na Golfplan.cz...

Golfplan.cz nabízí golfové pojištění které se vyplatí. Správný golfista totiž bez pojištění neudělá ani ránu.

Toto specializované golfové pojištění využívá víc než milion golfistů v Evropě. Je jedno, jestli jste amatér nebo profesionál. Sjednáním takového pojištění budete ochráněni před průšvihy nebo nečekanými situacemi. Zároveň se jedná o nejlevnější golfové pojištění v České republice. Je to nejflexibilnější produkt na trhu s nejširším pojistným krytím po celém světě.

Golfplan slevové kupóny a slevové kódy

Jak to na golfplan.cz chodí? Sjednání pojištění pro golf nebylo nikdy jednodušší. Vybrat si můžete pojištění tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a odpovídalo hodnotě vybavení. Dalším krokem je vyplnění základních údajů. Pro úspěšné sjednání a následnou platnost je potřeba vyplnit vše správně. Vaše data jsou šifrována a nikdo k nim nemá přístup. Nakonec zvolíte platební metodu. Na výběr jich máte hned několik – od nejrychlejší varianty online platby kartou, přes PayPal, Google Pay až po klasickou platbu převodem na bankovní účet.

Následně si můžete užívat golfu plnými doušky neboť pojištění je uzavřeno. Golfové pojištění se vždy sjednává na dobu jednoho roku a je platné od následujícího dne. Platba však musí být uhrazena do 7 dnů od sjednání. Toto golfové pojištění platí nejen v České republice, ale po celém světě. Kamkoliv cestujete, jste golfově pojištěni.

Každá pojistná událost je řešena opravdu rychle. Jakmile jsou obdrženy všechny potřebné doklady, výplata plnění proběhne do sedmi dnů. Sjednání samotného pojištění vám nezabere ani 2 minuty. Pojistit můžete kromě sebe i své dítě. Pro rodiny s dětmi je tu navíc výhodná sleva 20 %.

Toto pojištění vás chrání ve chvíli, kdy se stane průšvih. I když hrajete golf celý život, minimálně 5 z deseti situací se vám opravdu stane. Mezi tyto situace patří: krádež, poškození či ztráta vybavení, můžete někoho trefit i poškodit, můžete být trefeni vy míčkem nebo člen vaší rodiny, získáte příspěvek na hospitalizaci v nemocnici, a to při zranění včetně úst a zubů. Pokud se vám navíc povede Hole in One, zaplatí vám pojištění na účet za drinky až do výše 6 000 Kč. Pojištění platí i když se vám pokazí dovolená ztrátou zavazadla nebo vybavení – na místě si můžete půjčit nebo zakoupit náhradu. Pojištění pokryje náhradu, pokud nemůžete hrát a máte zaplacené členství. Stejně tak pokud se nemůžete zúčastnit turnaje, bude vám uhrazeno startovné do výše 6000 Kč. Pojistit můžete i mazlíčky.

Pro získání pojištění použijte kontaktní formulář, jehož součástí je kalkulačka, kde vyplníte, jak často hrajete golf, jak dlouho hrajete golf a jak drahé máte golfové vybavení.

Přejeme hodně zábavy a pohodové golfové zážitky bez starostí s pojištěním od Golfplan.cz

Navštivte www.golfplan.cz

Jak uplatnit slevový kód na Golfplan.cz?

Golfplan.cz nenabízí možnost uplatnit slevové kódy na pojištění. Všechny akční nabídky, které najdete na slevovykupon.net získáváte automaticky po přechodu do golfplan.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.golfplan.cz

Golfplan benefity

S GolfPlan jste pojištěni. Pokud ale budete využívat také Benefity Premium club, získáte spoustu výhod. Čerpejte fíčka na hru, benefigy, výhody a slevy Premium Club. GolfPlan Premium Club mohou využívat všichni zákazníci, kteří mají uzavřenou jakoukoliv variantu golfového pojištění. Benefity v Premium Clubu se každým dnem aktualizují, rozšiřují a násobně převyšují cenu za roční pojistné. Přístup k benefitům naleznete po přihlášení do Klientské sekce. Benefity se týkají samozřejmě golfových klubů, golfových obchodů ale i dalších obchodů, které zdánlivě nemají s golfem nic společného - Alza.cz, Jena nábytek, Zoot.cz, Adidas.com, Benu.cz, Flixbus.cz a spousta dalších obchodů, kde zajisté stejně nakupujete. Kompletní přehled těchto benefitů najdete na golfplan.cz/benefity. Přejeme spoustu zábavy při golfení.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Golfplan.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.