Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Bigfarm.goodgamestudios.com

Bigfarm.goodgamestudios.com

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.68/5, 56 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Bigfarm.goodgamestudios.com

Nakupování na Bigfarm.goodgamestudios.com...

Goodgame Big farm je nenáročná prohlížečová hra, která náleží do žánru masivně multiplayerových online her. Je inspirovaná populárnějším bratříčkem Farmwille, kterou jste si mohli zahrát na Facebooku. Na první pohled Vás zláká jednoduché ovládání, krásná malovaná grafika – to ze hry činí titul, který ocení lidé všech věků včetně těch, kteří hrají hry pouze výjimečně. Hra podporuje interakci mezi hráči stejně jako schopnost organizovat svoje zdroje – je tedy vhodná i pro děti.

Bigfarm.goodgamestudios slevové kupóny a slevové kódy

- Goodgame Big Farm je MMO hra

- V porovnání s hrami stejného žánru je tato hra více založená na příběhu a jasných instrukcích

- Jedná se o hru založenou na systému úkolů a speciálních výzev v oblasti hry pro více hráčů

- Hra vede hráče k tomu, aby spolupracovali na vývoji větších a ziskovějších farem

- Hra Goodgame aplikuje elementy ze známějších tradičních MMO her a může tak být mírně návyková, jak má tento žánr ve zvyku.

Goodgame Big Farm nebyla nikdy určená k tomu, aby byla náročnou hrou, nabízí ale unikátní výzvy pro své hráče. Hranice, které běžně prohlížečové hry nejsou v této hře tak patrné. Hra Vám představí hlavní charaktery, které Vás budou příběhem provádět, stejně jako řadu dalších postav zvaných NPC. I tyto postavy hrají důležitou roli při postupu hrou. Hra se točí celkově kolem shromažďování a rozdělování zdrojů. Hráči musí dodržovat cyklus setí, sklizně a obracení rostlin v semena, stejně jako je tomu i ve skutečnosti.

Hra dále nabízí práci se zvířaty, které musíte udržovat spokojená a dobře nakrmená. Budete se muset starat o jejich ubytování, žrádlo, stejně jako budete muset vyřešit problém skladování sklizně. Každou postavenou budovu budete moci dále rozšiřovat spolu s rozvojem farmy jako celku.Širší prostředí hry je rozdělené na mřížky a mapa na které se hráči nacházejí je obrovská. Na rozdíl od ostatních titulů ze série Goodgame, nemá tato hra ale žádnou mechaniku útoku a plenění zdrojů. Pokud hledáte boj a dobývání, je třeba hledat jiný titul jako je třeba Empire Four Kingdoms nebo Goodgame Empire či Legends of Honor.

Věříme, že díky této hře zažijete spoustu zábavy. Hra je vhodná i pokud se nudíte v práci, zvládnou ji i slabší kancelářské počítače. Hra je samozřejmě zcela zdarma s možností zakoupení výhod v prémiovém obchodě. Jak nakupovat herní měnu a získat tak nemalé výhody se dozvíte v tutoriálu na začátku hry. Přichistejte si spoustu času, protože tahle hra Vás jednoduše vtáhne rychle do svého děje.

Navštivte bigfarm.goodgamestudios.com

Jak uplatnit slevový kód na Bigfarm.goodgamestudios.com?

BigFarm nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu, získáváte automaticky po přechodu na web hry skrze jednotlivé odkazy.

Navštivte bigfarm.goodgamestudios.com

Hra pro více hráčů bez konfrontace

Ve hře Bigfarm můžete hrát také se svými kamarády. Pokud ale čekáte dobývání a boje o suroviny, jste na omylu. Bigfarm je mírumilovná hra pro příležitostné hráče. Širší prostředí hry je rozdělené na mřížky a mapa na které se hráči nacházejí je obrovská. Na rozdíl od ostatních titulů ze série Goodgame, nemá tato hra ale žádnou mechaniku útoku a plenění zdrojů. Pokud hledáte boj a dobývání, je třeba hledat jiný titul jako je třeba Empire Four Kingdoms nebo Goodgame Empire či Legends of Honor. Věříme, že díky této hře zažijete spoustu zábavy. Hra je vhodná i pokud se nudíte v práci, zvládnou ji i slabší kancelářské počítače. Hra je samozřejmě zcela zdarma s možností zakoupení výhod v prémiovém obchodě. Jak nakupovat herní měnu a získat tak nemalé výhody se dozvíte v tutoriálu na začátku hry. Přichistejte si spoustu času, protože tahle hra Vás jednoduše vtáhne rychle do svého děje.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bigfarm.goodgamestudios.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.