Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Grandoptical.cz

Grandoptical.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.54/5, 54 hlasování)
Pokračovat na www.grandoptical.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Grandoptical.cz

Nakupování na Grandoptical.cz...

Grand Optical je místo, kde najdete odborníky, kteří se specializují na brýle a kontaktní čočky. Pomohou vám vybrat ideální brýle nebo čočky. Nabízejí také značky z celého světa, navíc za příznivé ceny, se slevami a akcemi. Při online nákupu v Grand Optical se můžete spolehnout na přátelský zákaznický servis. Podívejte se na naše sociální sítě nebo blog, kde najdete tipy a zajímavosti ze světa optiky a zdraví zraku.

Grandoptical slevové kupóny a slevové kódy

Grand Optical je jednou z nejvýznamnějších značek ve světě optiky a péče o oči. Jen v České republice provozuje 59 poboček - a pro zákazníky má mnoho atraktivních výhod a vynikající servis. Sortiment společnosti Grand Optical zahrnuje dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky a Naše značky. Kromě měření zraku vám naši optici pomohou vybrat správný druh čoček (multifokální, kancelářské atd.), brýlí a obrub. Ty si můžete vybrat buď od světových výrobců (Dior, Lacoste a další), nebo od privátní značky Grand Optical.

Poskytují spolehlivé a dobře vypadající kontaktní čočky za velmi rozumnou cenu. Kromě pomoci s měřením zraku prodávají také příslušenství - roztoky, pouzdra a další. Při nákupu můžete získat slevu pomocí kupónu obchodu.

Internetový obchod Grand Optical nabízí pouze sluneční brýle. Všechny ostatní produkty si musíte vybrat na některé z našich poboček v Praze, Liberci, Pardubicích, Českých Budějovicích, Kladně nebo Zlíně. Výběru produktu byste měli věnovat dostatek času, poradit se s personálem a vzít si s sebou doporučení od lékaře. Jedině tak budete mít jistotu, že odejdete s výrobkem, který vám bude sloužit přesně tak, jak potřebujete. Sluneční brýle zasílají zdarma na jakoukoli adresu v Německu, Rakousku a Švýcarsku prostřednictvím společnosti PPL nebo 123 kurýr. Platit můžete na dobírku nebo kartou prostřednictvím online platební brány nebo klasickým bankovním převodem.

Grand optical prodejny:


City Park – Hradební 1, 586 01 Jihlava
Olympia – Písecká 972/1, 326 00 Plzeň
Zlaté Jablko – nám. Míru 174, 760 01 Zlín
Galerie Šantovka – Polská 1, 772 00 Olomouc
Forum – Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem
Avion Shopping Park – Rudna 114, 700 30 Ostrava
Forum – Soukenné náměstí 669/2a, 460 80 Liberec
Palác – Masarykovo náměstí 2799, 530 02 Pardubice
OC Varyáda – Kpt. Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary
Aupark – Gočárova třída 1754/48a, 500 02 Hradec Králové
NC Géčko – České Vrbné 2327 (2360), 370 11 České Budějovice
Metropole Zličín – Řevnická 1, 155 00 Praha
Palladium – Náměstí republiky 1, 110 00 Praha
Atrium Flóra – Vinohradská 151, 130 00 Praha
OC Nový Smíchov – Plzeňská 8, 150 00 Praha
Galerie Fénix – Freyova 35 (945/35), 190 00 Praha
Westfield Chodov – Roztylská 2321/19, 148 00 Praha
Centrum Černý Most – Chlumecká 765/6, 198 19 Praha

Navštivte www.grandoptical.cz

Jak uplatnit slevový kód na Grandoptical.cz?

Internetový obchod Grandoptical.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit se slevovými kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které najdete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net, stačí kliknout na jednotlivé nabídky a ty budou aktivovány.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takového kódu.

Navštivte www.grandoptical.cz

Grandoptical slevy

Grandoptical vám nabídne různé slevy. Například: Základní multifokální brýlové čočky HP 5PRL a HP 5PRS včetně antireflexu a tvrzeného povrchu (běžná cena 5 690 Kč) nyní nabízíme v ceně jednoohniskových brýlových čoček HP 60N3 – 3 290 Kč. Všechny ostatní multifokální, multifokální samozabarvovací a kancelářské brýlové čočky nabízíme se slevou 40 %. Všechny jednoohniskové (monofokální) brýlové čočky včetně samozabarvovacích nabízíme se slevou 30 %. A co třeba Sleva 15 % na kontaktní čočky a roztoky? Sleva 15 % na nákup jakýchkoli kontaktních čoček a roztoků v nabídce GrandOptical. Nabídka platí od 22. 6. 2021 do odvolání. Akce se mohou zúčastnit všichni zákazníci, kteří si objednají nebo uskuteční v prodejnách GrandOptical nákup ve stanoveném termínu. Sleva se vztahuje na jakékoliv množství kontaktních čoček a roztoků v nabídce GrandOptical. Nárok na slevu nelze uplatňovat zpětně na již uzavřené obchodní smlouvy (objednávky) a slevu nelze přenést na jinou skupinu výrobků. Slevu nelze rozdělit na části, nelze ji vyměnit za hotovost a z její hodnoty nelze vracet v hotovosti. Tuto promo akci není možné kombinovat s jinými akčními nabídkami stálé či krátkodobé akce. Poukazy zdravotních pojišťoven je možné sčítat se slevami v rámci této akce.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Grandoptical.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.