Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Grepolis.com

Grepolis.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.3/5, 10 hlasování)
Pokračovat na cz.grepolis.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Grepolis.com

Nakupování na Grepolis.com...

Jste připraveni ovládnout starověké Řecko? Chcete se vydat po stopách Odyssea, Leonida, krásné Heleny, Achilla a dalších řeckých hrdinů? Pak je na čase se pustit do jedinečného dobrodružství ve světě starověkého Řecka. Toto dobrodružství vám zajistí bezplatná prohlížečová online hra jménem Grepolis. Hra klade důraz na spolupráci a strategii. Úkolem hráče je vybudovat z malé polis, což je výraz pro město, velkou metropoli. Budete rekrutovat mocnou armádu doplněnou mýtickými bytostmi, jako jsou mantichory nebo hydry. Se svým námořnictvem přeplujete řecká moře a budete dobývat odlehlé ostrovy. Vytvoříte s přáteli mocné aliance v nichž naplánujete pozemní, námořní i vzdušné útoky na společné nepřátele. Na velkolepé cestě zas lávou nezapomeňte získávat přízeň bohů z řeckého panteonu, jako jsou Zeus, Héra, Athéna, Hádes, Poseidon, Artemis či Afrodita. Postavíte jedinečné divy světa a necháte se vyhlásit nejmocnějším vladařem starého Řecka.

Grepolis slevové kupóny a slevové kódy

Dobrodružství Grepolis pro vás začne na malém a klidném ostrově, na kterém se setkáte s jinými hráči. Úkolem pak bude vybudovat nové město a shromáždit první suroviny. Pomůžete městu v rozkvětu do velkolepé metropole. Rozvinout můžete 13 různých budov a 8 monumentálních staveb. Akademie pak umožní zkoumat neznámé technologie a poskytnout možnost rozšiřovat se i na jiné ostrovy.

Ve hře Grepolis brzy najdete přátele, s nimiž se můžete spojit do mocné aliance. Můžete plánovat další kroky společně, vymýšlet rafinované strategie a rozdrtit nepřátele. Grepolis využívá systém, kde si navzájem s přáteli poskytujete božskou sílu. Můžete brátit svá města koncentrací a strategickými přesuny vojsk. Společně budete silní a můžete rozšířit svou říši. Město po městě, ostrov po ostrově a oceán po oceánu.

Pokud budete úspěšní, dostanete se na seznam nejlepších hráčů v síni slávy nebo tam dostanete svou alianci. Pouze ti, kteří zlepší svou válečnou statečnost a mají dobře promyšlený strategický přístup k boji proti nepřátelům, budou moci uplatnit své místo v síni slávy.

Hra je samozřejmě zdarma. Vy ovšem můžete postupovat hrou rychleji za předpokladu, že budete ochotni nakoupit prémiovou měnu v podobě zlatých mincí. Za ty můžete platit prostřednictvím platebních karet, Paysafecard nebo PayPal. Hra se hraje prostřednictvím prohlížeče. Pro registraci stačí zvolit jméno a vložit svůj e-mail a preferované heslo. Okamžitě se dostanete do hry. Ta vám na začátku v rámci tutoriálu ukáže, jak používat herní prvky.

Věříme, že s Grepolis.com si užijete spoustu zábavy v prohlížeči. Samozřejmě je ideální, když na hraní nebudete sami. Proto sdílejte odkaz se svými přáteli a kamarády a vytvořte mocnou alianci se kterou si podrobíte celý herní server. Nebo se o to alespoň můžete pokusit.

Navštivte cz.grepolis.com

Jak uplatnit slevový kód na Grepolis.com?

Grepolis.cz nenabízí možnost využít slevových kupónů a kódů pro nákup herní měny. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net, získáte automaticky po přechodu do grepolis.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte cz.grepolis.comZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Grepolis.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.