Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hedva-Fashion.cz

Hedva-Fashion.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.77/5, 26 hlasování)
Pokračovat na www.hedva-fashion.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Hedva-Fashion.cz

Nakupování na Hedva-Fashion.cz...

Hedva-fashion.cz je tradiční česká firma, která se zabývá především výrobou žakárských tkanin. Mezi přední produkty této výrobní firmy patří výroba historických a krojových brokátů, tkanin pro módní doplňky a také bytové a dekorační látky, podšívky a tkaniny pro pohřební účely.

Hedva-Fashion slevové kupóny a slevové kódy

V Hedva-fashion.cz si látky sami navrhují, tkají a také šijí. Vlastní designové studio z výrobků dělá jedinečné a exkluzivní produkty, které jsou dostupné pro každého. Vznikají tak vlastní originální kolekce, ale jsou zpracovávány i vzory podle předloh, které si připravují zákazníci. Nabídka je široká vzorem i tvarem jednotlivých produktů.

Tradice žakárské výroby sahá až do roku 1890, kdy v Rýmařově bratři Schielové začali vyrábět hedvábné produkty a dosáhli světového věhlasu. V areálu firmy je proto zřízena Expozice tkalcovství, která se věnuje celé historii. Kromě žakárské tkalcovny má Hedva Český Brokát také vlastní šicí dílnu, kde šije kravaty, motýlky, kapesníčky, frakové pásy, regaty, kravatošály a šle. Firma je také dodavatelem kvalitních bavlněných košilí. Kromě e-shopu si můžete produkty zakoupit v prodejnách umístěných v Praze, Brně, Plzni, Moravské Třebové a samo zřejmě v Rýmařově.Výhodou obchodu je rychlé doručení, které zpravidla probíhá do 48 hodin, a to prostřednictvím PPL, DPD, GLS a České pošty. Vyzvedávat můžete samozřejmě zdarma na prodejnách. Doprava zdarma až domů je dostupná pro objednávky nad 2 000 Kč.

Mezi brokáty si můžete v e-shopu vybírat brokáty historické, tapety a čalounění, církevní a krojové. Zakoupit si můžete také látky. Oblečení je dostupné pro muže, ženy i děti. A z doplňků tu najdete rukavičky, kravaty, motýlky, plastróny, kapesníčky, šle, šátky, šály, askoty, manžetové knoflíčky, spony a jehlice, dětské doplňky a doplňky pro ženy. Z dalšího zboží vybírejte plachty, kabelky a tašky, něco pro hobby a koníčky nebo bytové doplňky a dekorace.

Velmi oblíbené jsou především také stínící plachty. Firma se zabývá výrobou a prodejem stínících plachet a jejich příslušenství. Můžete si také objednat plachtu na zakázku, kterou si sami navrhnete a firma Hedva vám ji vyrobí.

Protože se může jednat často o dárky, je možné mít zboží doručeno v dárkové krabičce. Těšit se můžete také na pravidelné slevové akce nebo výprodeje.

Za zboží můžete platit hotově, převodem, online platební kartou, online bankovním převodem, GoPay peněženkou, skrze Google Pay nebo na klasickou dobírku s poplatkem. Pozor poplatek za dobírku je vyšší u České pošty.

Věříme, že budete s unikátními produkty české tradiční výroby spokojeni, a že Vám budou dlouho a věrně sloužit.

Navštivte www.hedva-fashion.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hedva-Fashion.cz?

Obchod Hedva-fashion.cz nenabízí aktuálně žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net můžete získat automaticky po přechodu do Hedva-fashion.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod Hedva-fashion.cz začne nabízet výhody prostřednictvím akčních kódů, budeme Vás o tomto informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.hedva-fashion.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hedva-Fashion.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.