Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Herozerogame.com slevový kupón, Herozerogame.com slevový kód

Herozerogame.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.16/5, 50 hlasování)
Pokračovat na www.herozerogame.com

Aktuální slevy a akce - březen 2023


Podobné slevy a akce

Více o Herozerogame.com

Nakupování na Herozerogame.com...

HeroZeroGame.com je hra, kterou můžete hrát na počítači, ale také na mobilních zařízeních. Stáhnout jí můžete z webu přes odkaz na našem portálu, nebo také prostřednictvím appStore nebo GooglePlay.Pro hraní hry HeroZeroGame.com potřebujete mít ve svém prohlížeči povolený modul Flash. Hra je kompletně v Českém jazyce.

Hra Vás nejdříve vyzve, abyste si vytvořili svého hrdinu. Vybrat si můžete pohlaví, hlavu, účes, oči, obočí, příslušenství, nos, ústa a barvu pokožky.

Každý hrdina musí nějak začít a i ty na začátku je potřeba, aby promluvily tvoje činy. Hra tě samozřejmě provede celým procesem budování tvé kariéry. Začíná to úkoly, které možné nejsou zcela hrdinské. Budeš pomáhat ve svém sousedství – postaráš se o všechny znepokojivé situace. Postupně budeš moci svoji postavičku náležitě obléknout – aby po sousedství neběhala jen tak nahá. Možná se ti nebude líbit místo oblečení župan a místo kápě zástěna ze sprchového koutu, ale to se časem změní s tím, jak budeš při svých hrdinských činech úspěšný a kolik si vyděláš peněz.

Samozřejmě, že hrdinové si mezi sebou nemusejí rozumět. Nandej to těm ostatním a ukaž co v tobě je v PVP hrdinských bojích.

A jaké úkoly na tebe čekají? Budeš muset zpacifikovat skupinku spratků, budeš muset řešit ekonomickou situaci čtvrti, budeš muset zachraňovat zlatou rybku ze spárů sousedovic kocoura, budeš muset pomoci pošťákovi nastartovat auto anebo prostě budeš procházet čtvrtí a budeš sledovat, zda se neděje něco znepokojivého v tvém sousedství.

Můžeš zlepšovat své dovednosti tréninkem a počkat a můžeš také vložit do hry své vlastní peníze a svůj postup urychlit. Přihlásit se můžeš kdykoliv, kdy budeš mít chvilku času, můžeš nastavit další úkol nebo můžeš zadat postavičce trénink. Zlepšovat můžeš své schopnosti pomocí zkušeností a také prostřednictvím itemů, které své postavičce budeš oblékat. Některé itemy dostaneš za peníze ze hry, jiné je možné si koupit pouze s pomocí prémiové měny – donutů.

Jedná se o klasickou čekačku se zajímavým motivem a pěkným grafickým provedením. Je vhodná pro děti i dospělé, kteří mají několikrát za den chvilku času, aby se podívali na to, jak si jejich hrdina vede ve své hrdinské činnosti.

Věříme, že si se hrou užijete spoustu zábavy a pokud se Vám líbí, doporučíte jí také svým kamarádům a známým (můžete jim potom nakopat klidně zadek v PVP).

Navštivte www.herozerogame.com

Jak uplatnit slevový kód na Herozerogame.com?

HeroZeroGame.com nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy pro nákup herní měny ani registrace. Registrace do hry je a bude zcela zdarma – není tedy potřeba uplatňovat žádné výhody. Pokud bude možné ušetřit na nákupu koblih pro urychlení tvého postupu, najdeš příslušný kupón v naší nabídce na SlevovyKUpon.net.

Navštivte www.herozerogame.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Herozerogame.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.