Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Heureka.cz
Heureka.cz

Heureka.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.97/5, 38 hlasování)
Pokračovat na www.heureka.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Heureka.cz

Nakupování na Heureka.cz...

Heureka.cz to je velká parta mladých lidí, kteří pomáhají lidem nakupovat výhodně, rychle, jednoduše a s přehledem. Heureka představuje největší srovnávač cen v Evropě. Do Heureka Group patří kromě české a slovenské Heureky také maďarský, rumunský, bulharský, slovinský, chorvatský, srbský a bosenský srovnávací web, které jsou ovšem známy pod jinými jmény. Heureka působí na našem trhu ve třech městech, avšak stále si drží ducha startupu. Heurečani jsou mladí lidé, kteří přemýšlí dopředu, mají rádi výzvy, pomáhají si a nezkazí žádnou legraci.

Heureka slevové kupóny a slevové kódy

Heureku můžete používat dvěma způsoby. Jako vyhledávač nejvýhodnější ceny na e-shopech nebo jako obchod – nakoupit totiž můžete přímo na Heurece. Produkty můžete přímo nakupovat – nyní více než milion produktů, což dělá z Heureky prakticky největší e-shop v České republice. Pokud u produktu najdete tlačítko „Koupit na Heurece“ můžete si zboží objednat přímo. Jedná se o produkty od těch nejlepších a největších internetových obchodů na Heurece. Nákupem na Heurece získáte hned několi výhod. Objednávka je velmi rychlá a má pouze 3 kroky. Umožňuje objednat několik produktů z různých e-shopů na jednom místě. A jako největší výhodu považuje Heureka svou garanci nákupu. Heureka vám sama vrátí peníze, pokud neproběhne obchod podle vašich představ. Reklamaci samotnou sice provádíte přímo u e-shopu, kde jste nakoupili, avšak při jakýchkoliv problémech se můžete obrátit na zákaznickou linku Heureky a ta vám pomůže. Přinejmenším získáte přehled o právech a povinnostech obou stran.

Hledání produktů na Heurece je hračka. Kdo na Heurece hledá, ten vždycky najde. Čeká na vás víc než 20 milionů produktů. Když hledáte kávovar, najdete jich více než 2000. Širokou nabídku můžete pak snadno filtrovat pomocí cenového rozpětí nebo dalších parametrů.

Velmi zajímavé je filtrování podle oblíbenosti. Pokud například hledáte pračku, pak seřazením podle oblíbenosti získáte tu nejnakupovanější pračku. Praxe ukazuje, že zákazníci, jakožto masa kupujících, se rozhodují racionálně, tudíž vybírají ten nejvýhodnější produkt v poměru výkonu/kvality/ceny. Nemusí se sice jednat o nejlevnější zboží, ale rozhodně se jedná o zboží nejvýhodnější.

Po rozkliknutí produktu si můžete zvolit preferovaný obchod. Vybírat můžete obchody se kterými máte dobré zkušenosti a vyhýbat se těm, které mají špatnou reputaci. Každý produkt i obchod jsou navíc doplněny o recenze od zákazníků. Heureka také uděluje ocenění pro obchod, který nabízí zákaznické recenze – Ověřeno zákazníky. Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen uživatelů, kteří v obchodě reálně nakoupili. Deset dní po provedení nákupu bude zaslán cílený dotazník. Jeho cílem je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu e-shopu i zboží. Eliminována jsou falešná hodnocení. Mezi výhody tohoto členství pro obchod patří zapojení do soutěže ShopRoku nebo akce Den Dopravy zdarma, které jsou skvělým nástrojem pro propagaci produktů.

Pro obchody nabídne také Heureka reklamu. Pro affiliate partnery je tu také affiliate program.

Heureka je jednoznačně prospěšným webem jak pro obchodníky, tak pro zákazníky. Jedni získají zákazníky a zdroj příjmů a druzí zase přehled o cenách, možnost snadno nakoupit. Další funkcionalitu najdete popsanou přímo na Heureka.cz.

Navštivte www.heureka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Heureka.cz?

Heureka.cz nenabízí samostatně možnost použití slevových kódů na svém webu. Slevové kupóny ale můžete použít u mnoha partnerů. Doporučujeme vám tedy vyhledat si nejvýhodnější zboží na Heureka.cz a poté nahlédnout do Slevovykupon.net a podívat se pro který obchod nabízíme akční nabídku. Kombinací vyhledávače Heureka.cz a našeho slevového portálu můžete dosáhnout výrazných úspor.

Navštivte www.heureka.cz

Odhalte falešné slevy s Heurekou

Není tajemstvím, že před slevovou akcí řada obchodníků nejdříve zdraží a pak uvede obrovskou slevu. Díky heurece na tyhle praktiky snadno vyzrajete. Heureka.cz totiž dlouhodobě sleduje cenovou hladinu jednotlivých produktů. V přehledném grafu uvidíte průměrnou cenu u různých obchodníků i minimální cenu za kterou se kdy produkt prodával. Je pak snadné zhodnotit, zda je sleva reálná nebo se jenom obchodník chvástá obrovskou slevou, která vůbec žádnou slevou není. Proč je dobré graf sledovat? Zjistíte, kolik stál produkt od doby, kdy se prodává a jaká je jeho aktuální cena. Vyhnete se smutnému zjištění, že jste nákupem nic neušetřili nebo dokonce zaplatili ještě více než před "slevou”. Nenechte se ale také zlákat přehnaně nízkou cenou. Nakupujte pouze u ověřených produktů. Před nákupem si na Heurece vždy porovnejte ceny u ostatních prodejců.YouTube

20.10.2022: Kávovar JURA E 8
9.6.2020: Léto v Česku
2.1.2020: Heureka Kviz


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Heureka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.