Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hide.me slevový kupón, Hide.me slevový kód
Hide.me

Hide.me slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.95/5, 19 hlasování)
Pokračovat na hide.me/de

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021

Více o Hide.me

Nakupování na Hide.me...

Dnešní doba je plná nebezpečí, která na vás na internetu čekají. Také se často přistupuje k blokování obsahu internetu na základě lokace. No, a nakonec i zákonodárci v Evropské unii chtějí ovlivňovat to, jaký obsah budete konzumovat.

Nenechte si zabránit v přístupu, nenechte se sledovat pskytovatelem připojení a chraňte svá data. S VPN od Hide.me to bude hračka.Hide.me je nejrychlejší VPN na světě. Hide.me nabízí pokročilé zabezpečení vašeho připojení šifrováním dat. Vy tak můžete bezpečně surfovat na webu, aniž by kdokoliv tušil nebo mohl přistupovat k vašim datům. S tím je spojené také absolutní soukromí. Díky změně lokace na společný server bude vaše identita i umístění naprosto soukromým údajem. Z toho pramení i možnost vyhnout se cenzuře internetu – jednoduše obejdete pravidla, která diktuje vláda nebo evropská komise tak, že se přemístíte na jiné místo za hranicemi. Nad vámi nebudou mít žádnou moc.
VPN od Hite.me je rychlá. Běžně vás taková služba zpomalí, u HIDE.me je ale zpomalení naprosto zanedbatelné. VPN nabízí gigabitové rychlosti.

V případě využívání této služby je důležité, aby neuchovávala žádné záznamy. Logy mohou snadno vysledovat vaši aktivitu až k vám. Hide.me ale žádné neukládá. Jste tak v bezpečí před zákonem. Hide.me prostě nemůže poskytnout informaci, kterou nemá.

Na rozdíl od konkurenčních služeb nemusíte být raketovým vědcem, abyste mohli začít Hide.me používat. Přichystány jsou jednoduché návody pro ty, kteří by měli problémy, ovšem většinou to zvládnete naprosto intuitivně.

VPN si můžete stáhnout zdarma a vyzkoušet 2 GB dat až na 5 lokací na světě. Je to samozřejmě pouze na zkoušku – takový limit vyčerpáte pravděpodobně velmi rychle. Pokud se vám služba zalíbí, snadno můžete přejít na premium. Ceny začínají na 5,41 EUR měsíčně při platbě na 2 roky dopředu. Toto připojení k Hide.me vám nabídne neomezený přenos dat, 5 připojení zároveň a volbu z 56 různých světových lokalit. Při zaplacení můžete také využít 30denní záruku vrácení peněz.

Pokud zaplatíte na měsíc nebo na rok dopředu, ušetříte další peníze. Pro platbu je možné využít platební kartu, PayPal nebo pokud toužíte o absolutní anonymitě, můžete využít platbu kryptoměnami. Je třeba si hlídat data pro případné zrušení. Platba je obnovena podle zvoleného schématu v pravidelných intervalech.

Věříme, že budete se službou Hide.me spokojeni. Nezapomeňte, že anonymita na internetu bude do budoucna ještě důležitější, než je dnes. Nemusíte nutně dělat něco nelegálního, přesto můžete přijít k újmě ze strany úřadů různých světových vlád. Zároveň je třeba VPN používat vždy při připojení na veřejných WI-fi. Pokud využíváte veřejné WI-FI sítě, které nejsou zabezpečené a chcete například přistupovat k bankovnictví nebo jiným citlivým službám. Pokud přistoupíte k takovým službám bez zabezpečení VPN, jste ve velkém riziku odcizení přístupových údajů včetně hesel. Myslete na svou bezpečnost a pořiďte si Hide.me ještě dnes.

Navštivte hide.me/de

Jak uplatnit slevový kód na Hide.me?

Hide.me nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net můžete získat automaticky po přechodu do Hide.me skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte hide.me/de

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hide.me
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

VPN