Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hitbtc.com
Hitbtc.com

Hitbtc.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 1 hlasování)
Pokračovat na hitbtc.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Hitbtc.com

Nakupování na Hitbtc.com...

HitBTC: Kryptoměnová burza pro zkušené obchodníky

Pokud hledáte platformu pro obchodování širokého spektra kryptoměn s nízkými poplatky a vysokou likviditou, měli byste si určitě prohlédnout HitBTC. HitBTC je jedna z nejstarších a nejvyspělejších kryptoměnových burz na světě, založená v roce 2013. Nabízí více než 380 kryptoměn a přes 800 obchodních párů, včetně populárních mincí jako Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dogecoin, Monero, Tron, Dash, EOS a Tether. Podporuje také nové projekty a tokeny, které nejsou uvedeny na mnoha jiných burzách.

Hitbtc slevové kupóny a slevové kódy

HitBTC je navržena pro zkušené obchodníky, kteří chtějí využít její pokročilé obchodní nástroje a funkce. Některé z nich zahrnují:

Margin obchodování. Můžete obchodovat s pákou až 10x na vybrané páry, což zvyšuje vaše potenciální zisky nebo ztráty.
Spot obchodování. Můžete nakupovat a prodávat kryptoměny za aktuální tržní cenu, s rychlým provedením obchodu a nízkou latencí.
Futures obchodování. Můžete spekulovat o budoucích pohybech cen kryptoměn, s kontrakty vyrovnávanými v USDT nebo BTC.
OTC obchodování. Můžete soukromě a bezpečně obchodovat velké objemy kryptoměn s ostatními ověřenými uživateli, aniž byste ovlivňovali tržní cenu.
Demo obchodování. Můžete trénovat své obchodní dovednosti a strategie na simulovaném účtu s virtuálními prostředky, aniž byste riskovali skutečné peníze.

HitBTC také poskytuje řadu API, která vám umožní automatické obchodování pomocí botů nebo software třetích stran. Můžete získávat data o trhu v reálném čase, provádět objednávky, spravovat svůj účet a další pomocí protokolů REST, WebSocket nebo FIX.

Pro začátek obchodování na HitBTC musíte vytvořit účet a vložit nějakou kryptoměnu. Kryptoměnu můžete koupit kreditní nebo debetní kartou prostřednictvím jednoho z partnerů HitBTC, jako je například Simplex nebo Indacoin. Alternativně můžete převést kryptoměnu z jiné peněženky nebo burzy na svůj účet HitBTC. HitBTC nevyžaduje od svých uživatelů ověření KYC, ale doporučuje se ověřit svou identitu, abyste předešli potenciálním problémům s výběry nebo bezpečností. Ověření vám také poskytuje vyšší limity výběrů a nižší poplatky.

HitBTC účtuje nízké a konkurenceschopné poplatky za obchodování a výběry. Obchodní poplatek je založen na modelu tvůrce-zabírače, kde tvůrci poskytují likviditu trhu a zabírači ji odebírají. Tvůrci platí negativní poplatek ve výši -0,01 %, což znamená, že dostávají slevu za své objednávky, zatímco zabírači platí poplatek ve výši 0,1 %. Poplatek za výběr se liší v závislosti na kryptoměně a zatížení sítě, ale obvykle je nižší než průměrná tržní sazba.

HitBTC má také vzdělávací sekci na svém webu, kde najdete články, návody a často kladené otázky o různých aspektech obchodování s kryptoměnami. Pokud máte jakékoliv otázky nebo problémy s platformou, můžete se také obrátit na tým zákaznické podpory prostřednictvím e-mailu nebo sociálních médií.

HitBTC je nezregulovaná burza, která působí pod mateřskou společností Ullus Corporation se sídlem v Chile1. Burza nezveřejňuje přesné informace o svém umístění ani vlastnictví, což vyvolává některé otazníky ohledně transparentnosti a důvěry u některých uživatelů. Na online fórech byly také zaznamenány zprávy o pomalé nebo neodpovídající podpoře, zpožděných výběrech a zamražených účtech2. Nicméně podle našeho zkušenosti jsme na platformě nenarazili na žádné závažné problémy, pokud jsme dodržovali doporučení a osvědčené postupy v oblasti bezpečnosti.

HitBTC je kryptoměnová burza, která je určena pro zkušené obchodníky, kteří chtějí obchodovat s širokým spektrem mincí za nízké poplatky a vysokou likviditu. Nabízí pokročilé obchodní nástroje a funkce, jako je margin obchodování, futures obchodování, OTC obchodování a demo obchodování. Podporuje také automatizované obchodování pomocí API a nevyžaduje ověření KYC od svých uživatelů. Nicméně je nezregulovanou burzou, která trpí nedostatkem transparentnosti a některými negativními recenzemi od některých uživatelů ohledně spolehlivosti a zákaznického servisu. Proto vám doporučujeme, abyste si před použitím HitBTC nebo kterékoli jiné kryptoměnové burzy provedli vlastní výzkum a jednali obezřetně.

Doufáme, že jste si tento článek rádi přečetli. Pokud potřebujete pomoc s přepracováním, vylepšením nebo optimalizací, dejte mi prosím vědět.

Navštivte hitbtc.com

Jak uplatnit slevový kód na Hitbtc.com?

Kryptoburza z principu nemá mechanismus na uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou na slevovykupon.net pro tuto burzu dostupné aktivujete automaticky kliknutím na odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte hitbtc.comZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hitbtc.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.