Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hlidam.to
Hlidam.to

Hlidam.to slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.73/5, 30 hlasování)
Pokračovat na hlidam.to

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Hlidam.to

Nakupování na Hlidam.to...

Hlidam.to je služba, která vznikla proto, že její autoři podobnou službu hledali, ale neuspěli. Rozhodli se proto situaci změnit. Z rozhodnutí vnikl miniprojekt, který vyvolal takový zájem, který se postupně vyvinul ve službu Hlidam.to – profesionální nástroj pro sledování serverů.

Autoři této služby mají s provozem a monitoringem bohaté zkušenosti. Sami dodávají a provozují stovky virtuálních serverů. Možná se Vám bude hodit i služba freelo.cz, která je nejjednodušší cestou jak vytvořit, delegovat a dokončit úkol.

Hlidam slevové kupóny a slevové kódy

Ale teď už k samotné službě Hlidam.to. Co umí? Jedná se o měření dostupnosti a výkonu stránek. To obsahuje: hlášení a analýzu výpadků, statistiky dostupnosti, multi-user přístup, API, monitoring e-mailu, měření výkonu a odezvy serveru, veřejné statistiky a e-mailové souhrny. Službu si navíc můžete vyzkoušet na 3 měsíce zdarma a pak se rozhodnout, zda si ji necháte za peníze.

Při měření jednotlivých webů je kladen důraz především na přehlednost a použitelnost. Máte tak možnost pozastavit měření či vynulovat všechny naměřené statistiky a začít od začátku. V administraci naleznete přehlednou historii výpadků s jejich časovými údaji. Do tabulky se pak zaznamenává počet výpadků, konec výpadku, dlouhodobá nedostupnost webu, zpracovaná analýza a další údaje.

Abyste byli schopni odhalit problém, pomůže Vám detailní analýza jednotlivých výpadků. Kontrolována je DNS, poté následuje síťová kontrola. Posledním krokem je pak test serveru. Téměř okamžitě uvidíte výsledek kontroly a barevně označené výsledky s vypsáním případné chyby. Ze sesbíraných dat jsou postupně tvořeny přehledné grafy podle naměřených hodnot v jednotlivých dnech. Máte samozřejmě možnost nastavit prohlídku určitých časových úseků.

Detailní tabulka Vám ukáže časové úseky a data každého výpadku. Máte opět možnost zvolit si rozpětí dní v roce a listovat ve výpisu chyb. Pro každou chybu je možné zobrazit podrobnou analýzu. Abyste se nemuseli neustále přihlašovat, budou Vám reporty z Vašeho profilu Hlidam.to chodit pravidelně do e-mailu. Nastavit si můžete pravidelné intervaly zaslání reportu. Svůj účet i finanční transakce budete mít vždy pod kontrolou díky přehledu přihlášení, celkové době výpadku všech webů, dostupnosti měření a dalším statistikám.

Hlidam.to nabízí nadstandardní služby za velmi příznivé ceny. Na vyzkoušení je nabízen monitoring dostupnosti s kreditem zdarma na 3 měsíce. Stačí se zdarma zaregistrovat, postupovat podle instrukcí a můžete začít sledovat statistiky svého webu. Pokud chcete vědět, na kolik Vás služba vyjde, použijte kalkulátor v záložce „ceník“.

Věříme, že budete se službami spokojeni a dovedete díky nim své servery a weby k dokonalosti.

Navštivte hlidam.to

Jak uplatnit slevový kód na Hlidam.to?

Služba hlidam.to nenabízí v současné době možnost ušetření díky slevovým kódům. Všechny nabídky, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net pro Hlidam.to jsou automaticky dostupné po kliknutí na konkrétní kupón.

Navštivte hlidam.to

Měření dostupnosti a výkonu stránek

Hlidam.to je služba, která měří dostupnost a výkonnost stránek. Hlásí a také analyzuje vápadky, nabídne statistiky dostupnosti, multi-user přístup, spolehlivé API, monitoring e-mailu, měření výkonu a odezvy serveru a veřejné statistiky a e-mailové souhrny. Hlidam.to můžete vyzkoušet na 3 měsíce zdarma. Dostupnost stránek je velice důležitá obzvlášť u stránek, které mají vysokou návštěvnost. Normální smrtelník nemáš anci zjistit, zda poskytovatel hostingu u své dostupnosti serveru nelže. Hlidam.to vám sdělí reálná data z vaší konkrétní webové aplikace. Výpadky se dozvíte okamžitě SMSkou nebo e-mailem. V případě, že nastane výpadek dokáže hlidam.to tak zjistit příčinu. Celou dobu také dokáže měřit výkon serveru. Budete tak vždy vědět, jak si vaše webové stránky stojí. V případě nevyhovujících služeb budete mít v ruce důkaz pro jejich provozovatele.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hlidam.to
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.