Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Homecredit.cz
Homecredit.cz

Homecredit.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.29/5, 77 hlasování)
Pokračovat na www.homecredit.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Homecredit.cz

Nakupování na Homecredit.cz...

Hledáte půjčku nebo spotřebitelský úvěr? Pak určitě znáte společnost HomeCredit. HomeCreidt provozuje v České republice portál pro získání úvěru pujcky-plus.cz.

PujckyPlus.cz Vám poskytnou úvěr v hodnotě od 10 000 Kč do 200 000 Kč. Půjčku můžete do jednoho měsíce zdarma vrátit bez jakýchkoliv poplatků – pokud tedy peníze nevyužijete nebo stihnete peníze použít a zase získat zpět za tak krátkou dobu. U Pujcky-plus.cz máte možnost také půjčku až čtyřikrát odložit. Vyřízení půjčky samotné včetně předčasného splacení úvěru je u Pujcky-plus.cz zdarma.

Homecredit slevové kupóny a slevové kódy

Půjčky od PujckyPlus.cz můžete využít na cokoliv a nepotřebujete k tomu ručitele. Smlouva Vám bude pohodlně doručena až domů. Pro tuto půjčku nemusíte ani vlastnit běžný účet – peníze Vám mohou být vyplaceny na ruku. Splatnost půjčky je obvykle v rozmezí 12 až 84 měsíců při úrokové sazbě od 13,9 %.

HomeCredit a tedy i Pujcky-plus.cz se ohlíží na Vaší finanční situaci a nabízí Vám možnost měnit výši splátky. Při vyřízení půjčky není vyžadován ručitel ani pro nejvyšší částku 200 000 Kč. Co budete potřebovat? Budete potřebovat doklady totožnosti a údaje o zaměstnavateli včetně čísla svého bankovního účtu (pokud jej máte a chcete použít).

HomeCredit je silná společnost, jejichž půjčka je spojená s kvalitou a poctivostí. Můžete mít jistotu, že nezaplatíte nic navíc, než je napsáno ve Vaší úvěrové smlouvě. Ke každé půjčce společnost přistupuje individuálně a vy si tak můžete vše nastavit podle svých představ. Předností půjčky je rychlé vyřízení z pohodlí domova po internetu.

Chcete získat půjčku? Na Pujcky-plus.cz přejděte na žádost o půjčku. Zde vyplňte krátký formulář obsahující zkrácenou verzi osobních údajů. Po jeho odeslání budete obratem kontaktováni zákaznickým servisem, který Vám poradí, jak získat půjčku co nejvýhodněji.

Než uzavřete smlouvu, podívejte se také na Pujcky-plus na tabulku splátek. Budete tak přesně vědět, kolik peněz navíc na konci zaplatíte. Vzorové kalkulace jsou počítány při řádném splácení. Změny ve smlouvě, nesplácení a prodloužení splátkového kalendáře, které Vám HomeCredit také umožňuje, nejsou do těchto tabulek započítány. Taxy pro tyto operce jsou Vám poté představeny v rámci smlouvy. Důrazně proto doporučujeme, si před podepsáním a odesláním smlouvy všechny podmínky pečlivě přečíst.

Před podání žádostí o úvěr zvažte, zda je půjčka opravdu jediným vhodným řešením. Přesvědčte se také, že budete mít možnost úvěr splatit ve Vámi zadané lhůtě. Dodržujte pravidla pro zdravé půjčování. Nesnažte se pokrývat jednu půjčku jinou půjčkou, a pokud se dostanete do problémů se splácením, udržujte těsný kontakt s věřitelskou organizací a příslušnými státními orgány.

Věříme, že půjčka od portálu Pujcky-plus.cz provozovaný firmou HomeCredit.cz Vám budou vyhovovat a pomohou Vám zakoupit si zboží a služby přesně podle Vašich představ.

Navštivte www.homecredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Homecredit.cz?

Půjčka od HomeCredit skrze portál Pujcky-plus.cz neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou na SlevovyKupon.net dostupné jsou akční nabídky, které jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do Pujcky-plus.cz skrze odkazy v našich jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a HomeCredit začne nabízet slevy z úroků nebo další výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na použití takového kódu.

Navštivte www.homecredit.cz

Co ovlivní, zda dostanete půjčku od Homecredit?

Své kreditní hodnocení a to, zda dostanete půjčku od jakékoliv instituce můžete průběžně zlepšovat. Pozitivní historii si budujete tak, že včasně splatíte všechny své účty i kreditní karty. Je třeba si hlídat termíny úvěrů abyste se nikdy nedostali do prodlení. Pokud máte doma kreditní kartu a nepoužíváte ji, raději ji zrušte. Ověřte si, zda jste všechyn předchozí úvěry opravdu splatili. Pokud je nakonec vaše žádost stejně zamítnuta, s další žádostí počkejte, než se Vaše situace zlepší. Vaše hodnocení u vyhodnocování půjček na Homecredit.cz ovlivní také Vaše současné příjmy, počet využivovaných dětí, ostatní úvěry, které můžete mít, délka vašeho zaměstnání, platební morálka a historie a také informace z úvěrových registrů nebo historie exekucí či vyhlášení osobního bankrotu.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Homecredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.