Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hoska-Tour.cz slevový kupón, Hoska-Tour.cz slevový kód
Hoska-Tour.cz

Hoska-Tour.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.75/5, 32 hlasování)
Pokračovat na www.hoska-tour.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2022

Více o Hoska-Tour.cz

Nakupování na Hoska-Tour.cz...

Hoska-tour.cz (HOŠKA TOUR) je cestovní kancelář, která zajišťuje zájezdy na zakázku pro skupiny, zájezdy pro malé skupiny, zájezdy do celého světa, školní zájezdy, letenky, dárkové poukázky, dárky pro zaměstnance, sterilovaná jídla, kolekce oblečení, zážitky a dárkové poukazy, mikrobusovou dopravu, transfery na letiště, plavby, TIC v Lázních Bělohrad i parkování na letišti.Co se cestovatelského servisu týče,můžete si objednat přepravu komfortním mikrobusem Opel, kam se vejde 8 klientů. Objednat si můžete cestu sami pro sebe z Lázní Bělohradu – například transfer na letiště.

Hoska-tour.cz zajišťuje také plavby, které pro vás budou nezapomenutelnou dovolenou. Užívat si budete komfortní lodě plné nepřeberného množství aktivit. Procestujete tak na palubě pojízdného města nejen Středomoří nebo fjordy, ale i další zajímavá místa ze kteréhokoliv světového oceánu. Plout ale můžete i po řekách. Prozkoumáte tak kulturní i přírodní krásy kolem evropských řek z pohodlí lodí. Tyto výletní lodě sice nejsou zámořskými monstry, přesto nabídnou luxusní ubytování a perfektní zázemí pro pohodlné cestování a užívání si času bez ohledu na počasí. Navštíit tak můžete perly na Dunaji, Rýnu, Rhoně nebo Sieně.

Hlavním zaměřením cestovní kanceláře jsou ovšem zájezdy na zakázku pro školy, skupiny nebo firmy. Bude se jednat o originální programy podle vašeho přání. Pečovat o vás bude partner se zkušenostmi v oblasti cestování od roku 1991. Proto vám mohou nabídnout pro cestování také místa neobjevená prostřednictvím svých zkušených průvodců, pro které není cestování pouze prací.

Zájezdy na zakázku využívají často skupinky přátel, spolky, firmy i malé skupiny od šesti osob. V případě firem je možné atraktivní program spojit se školením ve školením ve společenské místnosti na hotelu.

Spolehnout se můžete na garanci vrácení peněz při zrušení zájezdu, výhodné balíčky cestovního pojištění včetně storna, přistavení autobusových zájezdů kdekoliv po ČR, moderní autokary nebo pohodlné mikrobusy a také možnost celkové faktury a společné smlouvy pro celou skupinu.

S cestováním tu mají opravdu zkušenosti. Můžete si vybrat i individuální dovolenou, protože hoska-tour.cz spolupracuje s mnohými cestovními kancelářemi a jsou vám tak schopni vybrat tu nejlepší dovolenou s referencemi od klientů. Vybírat můžete pobyty u moře, pobyty v horách, pobyty v exotice, ubytování kdykoliv kamkoliv, poznávací okruhy po Evropě i mimo ní, aktivní dovolenou nebo cokoliv jiného.

Velmi oblíbené jsou také školní zájezdy do blízkých destinací. Jako školské zařízení můžete využít nezávazné konzultace pro budoucí cesty. Využijete tak více volného času a vyladíte svůj výlet k dokonalosti.

Navštivte www.hoska-tour.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hoska-Tour.cz?

Hoska-tour.cz jednoduše nabídne vše co potřebujete. Jedná se o poskytování služeb. Nejsou tak dostupné slevové kupóny ani kódy, jak jste zvyklí v internetových obchodech. Veškeré akční nabídky dostupné prostřednictvím Hoska-tour.cz získáte automaticky po přechodu do webu skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.hoska-tour.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hoska-Tour.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.