Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hotel.info
Hotel.info

Hotel.info slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.45/5, 58 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Hotel.info

Nakupování na Hotel.info...

Hotel.info je Váš nejlepší informační portál pro zajištění ubytování v neznámé lokalitě. Hotel.info Vám přesně vyhledá polohu na základě zadání adresy a najde nejbližší hotel. Vybrat si můžete z celkem 300 000 hotelů po celém světě a můžete si je prohlížet na přehledné mapě.

Hotel slevové kupóny a slevové kódy

Těšit se můžete také na miliony hodnocení hotelů, které napsali předchozí zákazníci jednotlivých hotelů. Hotely jsou pečlivě nafocené včetně pokojů. Hotel.info Vám vybere ty nejvýhodnější nabídky a vy sami si pak určíte, která z nich přesně splňuje Vaše požadavky na pohodlí, luxus, vzdálenost od místa zájmu nebo zařízení hotelu.

Vyhledávání hotelů je zcela jednoduché. Do políčka na titulní straně zadáte destinaci a také datumy příjezdu a odjezdu. Vybrat také můžete počet osob a pokojů, které preferujete. Pak už můžete vybírat z jednotlivých nabídek, měnit minimální a maximální cenu, určit počet hvězdiček, které preferujete a nastavit věci jako „musí mít wi-fi, musí mít parkoviště, musí být včetně snídaně“ apod.

Rezervace hotelu přes Hotel.info je zdarma. Firemní i soukromá klientela tu naleznete nejvýhodnější možné ceny. Hotel.info je provozován německou společností HOTEL DE GmbH.

Mimo vyhledávání konkrétního hotelu si můžete prohlédnout „deals“ tedy nabídku balíčků nebo hotových zlevněných pobytů v zajímavých lokalitách nebo hotelů s programem pro zákazníky – například wellness nebo lázně.

Na Hotel.info se samozřejmě můžete zaregistrovat, abyste mohli efektivně spravovat své rezervace, stornovat nebo získávat informace o již sjednaných rezervacích. Získáte také přístup k e-mailovým nabídkám výhodného ubytování v oblíbených destinacích.

Hotel.info charakterizují transparentní ceny – tedy garantované ceny. To, co vidíte, opravdu zaplatíte a žádné skryté poplatky Vás nečekají. Vaše data včetně platebních karet jsou zabezpečena nejvyšší možnou ochranou proti odcizení. Výhodou Hotel.info je také mnohojazyčnost. Můžete tedy zaslat informace svým zahraničním partnerům a ti budou schopni si je zobrazit ve svém rodném jazyce.

Věříme, že se Vám díky Hotel.info podaří zarezervovat ideální hotel pro Vaši dovolenou a relaxaci, stejně jako vhodné prostředí pro pobyt na stresující pracovní cestě daleko od domova.

Navštivte www.hotel.info/error.html

Jak uplatnit slevový kód na Hotel.info?

Hotel.info nenabízí žádné slevy prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky uvedené v kupónech na SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky dostupné po přechodu na Hotel.info prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

Pokud Hotel.info začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, které je možné při rezervaci přidat pro získání slevy, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde a doplníme návod pro uplatnění těchto kódů.

Navštivte www.hotel.info/error.html

Aplikace na cesty

Hotel.info samozřejmě můžete používat také na cestách. Těžko by Vám rezervační údaje a možnost změny rezervace byla něco platná, pokud byste jí nemohli provést za pochodu. A přesně k tomu poslouží aplikace Hotel.info. Díky ní nemusíte tolik plánovat a můžete měnit vše za běhu. Můžete si prohlížet hotely při cestě v autobusu nebo vlaku a čekat na speciální nabídky na poslední chvíli. Kontaktovat také můžete zákaznický servis, který je zdarma a to kdykoliv. Aplikace pro mobilní telefony je dostupná ve verzi pro Apple IOS a také Google Play. Ke stažení jsou k dispozici v apple store nebo v google play obchodech. Pokud Vás zajímá, jakou funkcionalitu v těchto aplikacích naleznete, navštivte přímo stránky Hotel.info a nalezněte záložku aplikace.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hotel.info
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.