Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hotels.com slevový kupón, Hotels.com slevový kód
Hotels.com

Hotels.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.5/5, 36 hlasování)
Pokračovat na cs.hotels.com

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Hotels.com

Nakupování na Hotels.com...

Hledáte ubytování v zahraničí nebo doma, ale nechce se Vám procházet nabídky hotelů jednotlivě? Zkuste využít funkce jednoduchého agregátoru nabídek ubytování v hotelu Hotels.com. Hotels.com nabízí na výběr ze stovek tisíc různých hotelů ve více než šedesáti zemích světa. Program Hotels.com má ještě jednu výhodu a tou je, že za každých 10 objednaných nocí obdržíte jednu zdarma.Společnost Hotels.com je jedním z předních zprostředkovatelů ubytování v hotelích na internetu. Společnost, která portál provozuje, sídlí v Texasu ve Spojených státech Amerických.

Výběr vhodného hotelu Vám usnadní přehledný a podrobný popis hotelu včetně fotografií a uživatelských hodnocení. Právě systém uživatelských hodnocení je klíčový při výběru hotelu pro většinu zákazníků. U každého hotelu je také mapka, která zobrazuje přesné umístění hotelu. Nestane se Vám tak, že z popisu „několik metrů od pláže“ se vyklube dlouhý pochod.

Nabídka hotelů je vhodná pro všechny zákazníky – zajistíte tak dovolenou u moře, krátké přespání při průjezdu městem nebo ubytování po dobu služební cesty. Při výběru hotelu si také můžete pomoci nastavením filtrů. Zajistíte tak hotely s požadovaným vybavením, snídaní zdarma, fitness či wellness centrem nebo třeba golfovým hřištěm.

Pokud se na Webu zaregistrujete, budou Vám chodit nabídky nejnovějších akcí na e-mail. Stáhnout si také můžete jednoduchou aplikaci pro Váš chytrý telefon. Ta je dostupná pro iOS a Android. Jednoduše jí stáhnete i pomocí QR kódu.

Věříme, že s nabídkami na Hotels.com ušetříte.

Navštivte cs.hotels.com

Jak uplatnit slevový kód na Hotels.com?

Jak na to? (včetně získání bonusu pro desátou noc zdarma)

1) Vyberte destinaci, datum příjezdu, odjezdu a počet osob, které potřebujete ubytovat.

2) Na další straně již vyskočí nabídky jednotlivých hotelů včetně ceny. V levém sloupci můžete upřesnit požadavky na Váš hotel (počet hvězdiček, čtvrť, památky v okolí, typ ubytování, vybavení, tématika hotelu, bezbariérovost atd.) Poté vyberte pro Vás přijatelnou nabídku.

3) Nyní již vidíte hotel s fotografiemi, mapou, hodnocením uživatelů. Dole pod fotografiemi je výpis vybavení hotelu. Pokud se Vám nabídka zamlouvá, potvrďte ji vpravo tlačítkem „Zarezervovat“. (Vybírat můžete obvykle z více variant pokojů v vjednom hotelu, které se cenově liší.)

4) Nyní je již třeba vyplnit své osobní údaje a také údaje pro platbu. Vpravo vidíte rozpis ceny pro každý den. Nahoře je červeně zobrazeno, zda je aktivní sleva pro desátý den v hotelu zdarma.5) Jednoduše dokončete objednávku a můžete si jít sbalit kufry.

Navštivte cs.hotels.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hotels.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Hotel