Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hrs.com
Hrs.com

Hrs.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.18/5, 39 hlasování)
Pokračovat na www.hrs.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Hrs.com

Nakupování na Hrs.com...

Hrs.com je dalším ze série portálů pro hotelové rezervace. Poskytuje rezervace pro firemní i soukromé cestující. Ubytování si můžete vybíráte ve více než 300 000 hotelích ve 190 zemích světa a dále také ve více než 400 000 pobytových zařízeních v Evropě včetně apartmánů. Firemní cestující, kteří jsou navíc zaregistrovaní prostřednictvím systému HRS.com mají na internetu až 30 % slevu na ubytování a možnost zrušit rezervaci do 18. hodiny v den příjezdu. Těšit se můžete na slevové akce kvalitních hotelů s nejméně 50 % slevou a další slevy a výhody.

Hrs slevové kupóny a slevové kódy

Pokud začnete pro své rezervací užívat Hrs.com, zařadíte se mezi 80 milionů spokojených uživatelů ročně. Díky vysokému počtu uživatelů po celém světě je HRS pro hoteliéry efektivním mezinárodním distribučním kanálem. Zúčastnění hoteloví partneři získávají přístup k potenciálním obchodním i soukromým cestujícím z celého světa a mohou tak optimálně vytížit svoji kapacitu.

Pro Vás jako uživatele je užívání HRS.com zcela jednoduché. Vyberete si destinaci, termín příjezdu do hotelu a termín odjezdu a také počet cestujících. Výhodou je také uvést, zda se jedná o dovolenou nebo o služební cestu.

Poté už Vám naskákají nabídky jednotlivých hotelů, které můžete dále filtrovat pomocí nastavení v levé části. Ovlivnit tak můžete cenové rozpětí, vybavení hotelu jako je wifi, parkování nebo snídaně v ceně, také počet hvězdiček a vybavení pokojů. Filtrovat můžete samozřejmě také podle ceny, hodnocení nebo vzdálenosti od různých zajímavých míst. Právě hodnocení ostatních uživatelů bude možná i pro Vás klíčovým faktorem, podle kterého se nakonec pro hotel rozhodnete.

Za rezervaci pokoje můžete zaplatit platební kartou online hned na Hrs.com. U HRS.com vědí, že Vaše cestovní plány se mohou změnit. Neúčtují proto žádné poplatky za zrušení u některých hotelů a pokud je to možné, tak platíte storno poplatky až v opravdu pozdních hodinách dne příjezdu.HRS.com je dostupná také pro mobilní telefony a to pro velkou škálu zařízení – samozřejmostí je Android, iOS a Windows phone. Aplikace je dostupná ale také pro například BlackBerry nebo starší Nokie.

Vybírat si můžete také z tematických hotelů. Můžete se nechat rozmazlovat a hýčkat ve wellness hotelích, užívat si dobový životní styl designových hotelů nebo prožít pár královských chvil v zámeckých hotelech. Pro každé Vaše přání je k dispozici ideální hotel ať už hledáte exkluzivní komfort, vynikající polohu nebo historické prostředí.

Věříme, že budete se službami portálu HRS.com spokojeni a že si užijete i Vaše cesty.

Navštivte www.hrs.com

Jak uplatnit slevový kód na Hrs.com?

Portál HRS.com v současné době neposkytuje žádné výhody ve formě slevového kódu. Všechny akční nabídky, které jsou vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do HRS.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a HRS.com začne nabízet výhody z rezervace hotelů prostřednictvím slevového kódu, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na použití takového kódu.

Navštivte www.hrs.com

Jak na rezervaci s HRS.com

Pokud začnete pro své rezervací užívat Hrs.com, zařadíte se mezi 80 milionů spokojených uživatelů ročně. Díky vysokému počtu uživatelů po celém světě je HRS pro hoteliéry efektivním mezinárodním distribučním kanálem. Zúčastnění hoteloví partneři získávají přístup k potenciálním obchodním i soukromým cestujícím z celého světa a mohou tak optimálně vytížit svoji kapacitu. Pro Vás jako uživatele je užívání HRS.com zcela jednoduché. Vyberete si destinaci, termín příjezdu do hotelu a termín odjezdu a také počet cestujících. Výhodou je také uvést, zda se jedná o dovolenou nebo o služební cestu. Poté už Vám naskákají nabídky jednotlivých hotelů, které můžete dále filtrovat pomocí nastavení v levé části. Ovlivnit tak můžete cenové rozpětí, vybavení hotelu jako je wifi, parkování nebo snídaně v ceně, také počet hvězdiček a vybavení pokojů. Filtrovat můžete samozřejmě také podle ceny, hodnocení nebo vzdálenosti od různých zajímavých míst. Právě hodnocení ostatních uživatelů bude možná i pro Vás klíčovým faktorem, podle kterého se nakonec pro hotel rozhodnete.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hrs.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.