Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Idealninajemce.cz slevový kupón - říjen 2019

Idealninajemce.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.idealninajemce.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2019


Doporučené nabídky

Více o Idealninajemce.cz

Nakupování na Idealninajemce.cz...

Pronajměte svoji nemovitost přes IdealniNajemce.cz. Portál pronajme Váš byt či dům a garantuje Vám pravidelnou platbu nájemného bez ohledu na obsazenost bytu nebo solventnost nájemníka.Co musíte udělat? Spolupráci, kterou IdealniNajemce.cz nabízí Vám přestaví osobně u dobré kávy přímo v kanceláři IdealniNajemce.cz. Potom s Vámi odejdou a prohlédnou si Vaši nemovitost a nacení nájem. Podmínky budou odsouhlaseny a vy podepíšete smlouvu. Dále už budete pouze kasírovat nájem.

IdealniNajemce se postará o inzerování bytu a hledání podnájemníka. Podnájemníka sám prověří, zajistí přepis energii a pojištění bytu. O bytu budete pravidelně dostávat reporty. IdealniNajemce.cz také vyřeší všechny opravy, které by byly nutné. Vy získáte pravidelné platby už od počátku podpisu smlouvy s idealnínajemce.cz. Veškeré břímě padá na bedra portálu.

Důležité také jé, že IdealniNajemce.cz Vám garantuje vrácení bytu v původním stavu. Nemusíte se tedy obávat toho, že by Vám nájemníci byt zničili a tím ztratil na své hodnotě.

Co Vás, jakožto pronajímatele čeká na osobní schůzce? Kolegové s Vámi vše proberou. Vysvětlí Vám, jak služba funguje, přesně Vám nalinkují postup a odpoví na každý Váš dotaz. Při návštěvě Vašeho bytu Vám pomohou určit výši nájemného a dají Vám tipy na to, co by bylo možné v bytě změnit, aby bylo možné zvýšit tuto cenu. Schůzka není nijak závazná. Pokud v kterémkoliv okamžiku budete mít pocit, že služba není to pravé pro Vás, můžete podepsání smlouvy odmítnout.

Vy nebudete nikde figurovat jako kontakt. Nájemníci budou komunikovat s přidělenými správci, kteří budou s podnájemníky řešit veškeré problémy. Správce bytu se postará také o pravidelné kontroly, s jejichž výsledkem budete vždy seznámeni.

Služba je ideální pro ty, kdo například zdědili nemovitost, pro kterou nemají aktuálně využití, ale nechtějí se jí ještě zbavit. Hledání nájemníků a řešení problémů s nájmem je hlavním úskalím celého procesu pronajímání.

IdealniNajemce.cz má pro Vás přichystané dvě cenové varianty. Pokud si nájemníka seženete sami, bude si firma brát 10 % z každého nájmu. Pokud chcete mít garantovaný příjem z nájmu i pokud nebude nemovitost obsazena, bude Vám garantováno 15 % z ceny nájmu každý měsíc. A to si myslíme, že je více než férová cena za tyto služby.

Věříme, že Vám bude služba IdealniNajemce.cz vyhovovat a nemovitost nebo více nemovitostí Vám budou garantovat pravidelný příjem.

Navštivte www.idealninajemce.cz

Jak uplatnit slevový kód na Idealninajemce.cz?

Idealni-najemce.cz neposkytuje na své služby žádnou možnost využití slevového kódu. Veškeré nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do IdealniNajemce.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.idealninajemce.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Idealninajemce.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.