Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Ikariam.gameforge.com slevový kupón, Ikariam.gameforge.com slevový kód

Ikariam.gameforge.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.42/5, 72 hlasování)

Aktuální slevy a akce - březen 2023


Podobné slevy a akce

Více o Ikariam.gameforge.com

Nakupování na Ikariam.gameforge.com...

Myslíte si, že proto, abyste si zahráli kvalitní a zajímavou hru, tak musíte vlastnit drahý a výkonný počítač? Vůbec to není pravda. Dobře si můžete zahrát na jakémkoliv zařízení s přístupem na web. Je tu totiž hra Ikariam – globálně úspěšná hra, kde stavíte, dobýváte a vládnete svému vlastnímu impériu.S Ikariamem se objevíte v antice. Budete obchodovat, plánovat a také válčit. Užijete si láskyplnou animovanou grafiku a nekonečné množství zábavy. Zahrát si můžete doma zdarma ve svém prohlížeči, na chytrém telefonu nebo i tabletu.

V Ikariam získáte kontrolu nad malým ostrovním královstvím. Vaším úkolem je v počátku stavět domy, veřejné budovy a spravovat své město. Postupně budete zkoumat nové technologie a necháte je, aby Vám sloužily. Za čas zjistíte, že je potřeba se chránit. Vytrénujete jednotky. Jak jinak rozšířit své impérium než vysláním armády na vlastní flotile lodí. Nemusíte ale válčit. Můžete také obchodovat a spojovat se s ostatními hráči a vytvářet mocné aliance.

Rozvíjejte pokročilou antickou kulturu na malém ostrově ve středomoří a staňte se jejím moudrým pánem. Registrovat se do hry můžete zcela zdarma.

Vložte svoji e-mailovou adresu, vytvořte heslo a zvolte si svět. Na tom, jaký svět si zvolíte, nezáleží. Pokud máte ale kamarády, kteří hrají na nějakém světě, vyberte si ten stejný, abyste mohli vytvářet alianci a zdecimovat společně své nepřátele. Jakmile vyplníte své údaje, budete automaticky přesměrováni přímo do hry. Bude Vám nabídnuta možnost projít si tutoriál – tedy návod na to, jak hrát. Pokud toto raději zjišťujete sami, můžete jej vypnout a začít postupně budovat své město.

Svůj účet později ještě musíte potvrdit kliknutím na odkaz, který Vám přišel na Vaši e-mailovou adresu. Pak už Vám nic nebrání se plně vrhnout do hry. Přijďte každý den a získáte mocné bonusy, které Vám dají výhody nad ostatními hráči. Přihlašujte se ze svého mobilního telefonu ve vlaku, v tramvaji či autobuse a zažeňte s Ikariamem nudu.

Hru můžete hrát zcela zdarma. Pokud ale chcete hrát rychleji a nečekat na jednotlivé úkony, můžete například nakoupit Ambrózie. Ambrózie je herní měna, která Vám pomůže se hrou. Tu můžete zakoupit za reálné peníze v herním obchodě. Čím více ambrózie nakoupíte, tím levnější pro Vás bude.

Máte děti a chcete je zabavit? Ukažte jim Ikariam a hrajte s nimi. Možná Vás překvapí, jak moc můžete ztmelit rodinu vytvořením mocné aliance v Ikariamu, která bude úspěšná proti ostatním hráčům.Věříme, že se Vám bude Ikariam líbit a že s ním zažijete dlouhé hodiny zábavy. Nezapomeňte ale, že nic se nemá přehánět. Nechte postavit budovy, vyšlete tažení na nepřítele a běžte se ven proběhnout – Ikariam Vám nikam neuteče a bude tu vždy, když nebudete mít do čeho píchnout.

Navštivte gameforge.com/play/ikariam

Jak uplatnit slevový kód na Ikariam.gameforge.com?

Ikariam.cz je webová hra. Na Ambrosii není v současné době možné využívat slevové kódy. Všechny akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na stránky Ikariamu skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte gameforge.com/play/ikariam

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ikariam.gameforge.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.