Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Infobus.eu slevový kupón, Infobus.eu slevový kód
Infobus.eu

Infobus.eu slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.32/5, 41 hlasování)
Pokračovat na www.infobus.eu/cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Infobus.eu

Nakupování na Infobus.eu...

Infobus.eu je online systém, který slouží k prodeji jízdních dokladů a spravování přepravních linek všech druhů osobní dopravy. Možnosti systému odpovídají veškerým standardům moderních internetových technologií a potřebám přepravních společností. Systém umožňuje automatizaci a provoz dispečinku, pokladny internetového prodeje, práci řidičů, distribučních agentů a zároveň zajišťuje automatizaci vyřizování záležitosti mezi všemi uživateli systému. Jedná se o systém, do kterého nemusíte investovat.

Infobus.eu nabízí prodej autobusových a vlakových jízdenek i letenek, mezinárodní převody peněz, zasílání a uschování zavazadel, zásilek a dokumentů, exkurze po ČR a Evropě, dále také všechny typy pojištění, překlad do cizích jazyků se soudním ověřením, vyřízení potvrzení o trestní bezúhonnosti a spoustu dalších služeb.Vy jako zákazníci infobus.eu budete nejspíš nejčastěji využívat nákup jízdenek a letenek. Použít pro to můžete rozhraní na webu nebo si můžete stáhnout mobilní aplikaci, kterou můžete využívat na cestách a spravovat tak všechny zakoupené jízdenky.

Při svém cestování můžete využívat také bonusový program. Za každou zakoupenou jízdenku tu získáváte body, které můžete využít na placení dalších svých cest. Z každé další cesty tak můžete ušetřit hned několik procent.

Na co byste se měli ale primárně zaměřit je nabídka akčních jízdenek. Ty jsou samozřejmě zveřejňovány přímo na webu a v mobilní aplikaci. Pokud ale zadáte na infobus.eu svůj e-mail, budete ty nejlepší dostávat přímo do své e-mailové schránky a podle nich pak plánovat své výlety.

Díky Infobus.eu můžete hladce procestovat celou Evropu. K dispozici jsou Vám také hodnocení jednotlivých dopravců, které Vám doporučujeme číst a pokud nejsou ve Vašem jazyce, využít alespoň automatický překlad. Infobus.eu vyhledává v jízdenkách celé řady dopravců, a ne všichni jsou tak spolehliví jako jiní. Pokud tedy najdete pouze negativní hodnocení, snažte se těmto dopravcům raději vyhnout.

Výhodou platformy je hlavně to, že všechny své jízdenky můžete spravovat na jednom místě. Nemusíte si tak pamatovat přihlašovací údaje pro všemožné služby. Zároveň máte instantní přehled o časech přestupů a nemusíte si nic problematicky přepisovat na papír. Vše navíc zastřešuje jeden platební systém – ověřený a bezpečný. Svou kreditní kartu nemusíte díky tomu poskytovat různým dopravcům a můžete se opřít o tento spolehlivý systém.

Infobus.eu rozhodně není jedinou službou tohoto druhu. Českému zákazníkovi ale dokáže nabídnout rozhraní v českém jazyce, spolehlivý systém hodnocení uživatelů a zákaznickou linku, která se bude snažit vyřešit jakýkoliv problém, který byste na své cestě mohli potkat.

Rezervační systém funguje tak jak jste zvyklí z dalších služeb – rezervace letenek nebo třeba hotelů. Postup je zcela identický a rychle se tak zorientujete. Přejeme Vám šťastnou cestu.

Navštivte www.infobus.eu/cz

Jak uplatnit slevový kód na Infobus.eu?

Infobus.eu nenabízí v současné době možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu získáváte automaticky po přechodu do infobus.eu skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a infobus.eu začne využívat možnosti poskytovat zákazníkům výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o tom informovat zde včetně návodu na to, jak takové kupóny uplatnit.

Navštivte www.infobus.eu/cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Infobus.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.