Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Slevové kupóny a slevové kódy do Interactivebrokers.com
Interactivebrokers.com

Interactivebrokers.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(5/5, 1 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Interactivebrokers.com

Nakupování na Interactivebrokers.com...

Interactive Brokers: výhodná investice pro každého

Pokud hledáte spolehlivého a levného brokera, který vám umožní investovat do široké škály finančních produktů na celém světě, měli byste se podívat na portál interactivebrokers.com. Tento portál je provozován americkou společností Interactive Brokers LLC, která má více než 40 let zkušeností v oblasti online obchodování. Nabízí širokou škálu investičních možností a je vhodný pro různé typy investorů.

Interactivebrokers slevové kupóny a slevové kódy

Interactive Brokers má rozsáhlou produktovou nabídku. Investoři mají k dispozici 135 různých trhů ve 33 zemích a mohou investovat do akcií, ETF, futures, opcí, dluhopisů, fondů a dalších finančních produktů. Můžete tak diverzifikovat své portfolio a využít příležitostí na různých trzích. Například můžete nakupovat a prodávat akcie z více než 70 burz po celém světě, včetně USA, Evropy, Asie a Austrálie. Můžete také obchodovat s frakčními akciemi, což je ideální pro investory s menším rozpočtem. Kromě toho můžete obchodovat s ETF, dluhopisy, opcemi, futures, CFD, forexem a kryptoměnami.

Pro získání přístupu k službám Interactive Brokers je potřeba založit obchodní účet na portálu interactivebrokers.com. Proces registrace je relativně jednoduchý a vyžaduje vyplnění osobních údajů, kontaktních informací, finanční situace, investičních zkušeností a preferencí. Je také nutné prokázat totožnost a adresu pomocí skenovaných dokumentů.

Interactive Brokers nevyžaduje žádný minimální vklad pro otevření účtu, takže si můžete účet založit i bez peněz a začít investovat později. Vklady a výběry jsou možné pouze bankovním převodem v různých měnách. Interactive Brokers nabízí dva typy účtů: IBKR Lite a IBKR Pro. IBKR Lite je určen pro drobné investory, kteří chtějí obchodovat bez poplatků za americké akcie a ETF. IBKR Pro je určen pro profesionální investory, kteří chtějí využít pokročilé nástroje a funkce portálu.

Po založení účtu musíte v přístupu k obchodování na platformě Interactive Brokers. Platforma nabízí různé možnosti pro obchodování, včetně webového rozhraní, mobilních aplikací a pokročilého softwaru Trader Workstation (TWS). Webové rozhraní je snadno použitelné a umožňuje vám obchodovat a sledovat své investice přímo z prohlížeče. Mobilní aplikace jsou dostupné pro iOS a Android, což vám umožňuje obchodovat a spravovat své investice přímo z vašeho mobilního zařízení. Trader Workstation (TWS) je pokročilý software s bohatými funkcemi, který poskytuje pokročilým obchodníkům široké možnosti analýzy a obchodování.

Interactive Brokers nabízí konkurenceschopné obchodní poplatky. Poplatky se liší v závislosti na trhu a typu investičního produktu. U amerických akcií nabízí IBKR Lite bezplatné obchodování, zatímco u IBKR Pro jsou poplatky velmi nízké a závisí na velikosti obchodu. Poplatky za obchodování s ostatními investičními produkty, jako jsou ETF, futures, opcí, dluhopisy a další, jsou také konkurenceschopné ve srovnání s jinými brokery. Je důležité si však uvědomit, že poplatky mohou být ovlivněny vaším typem účtu, objemem obchodů a tržními podmínkami.

Interactive Brokers také poskytuje širokou škálu vzdělávacích materiálů a analytických nástrojů, které vám pomohou lépe porozumět trhům a rozhodovat se při investování. Můžete získat přístup k tržním zprávám, analýzám, grafům, nástrojům pro technickou analýzu a dalším užitečným informacím. Platforma Interactive Brokers je navržena tak, aby poskytovala rychlé a spolehlivé provedení obchodů, což je důležité pro aktivní obchodníky, kteří využívají krátkodobé obchodní strategie.

Celkově lze říci, že Interactive Brokers je výhodnou volbou pro investory, kteří chtějí mít přístup k široké škále finančních produktů a trhů za konkurenceschopné poplatky. Nabízí pokročilé nástroje, rychlé provedení obchodů a vzdělávací materiály, které vám pomohou rozvíjet své obchodní dovednosti. Před zahájením obchodování však doporučuji důkladně se seznámit s podmínkami, poplatky a riziky spojenými s obchodováním na platformě Interactive Brokers.

Navštivte www.interactivebrokers.com/en/home.php

Jak uplatnit slevový kód na Interactivebrokers.com?

Jedná se o portál nabízející investice. Nedává tedy moc smysl, aby nabízeli možnost slevových kódů. Ovšem můžete získat bonus na svou první investici. Pokud je taková nabídka aktuálně k dispozici získáte jí automaticky pokud kliknete na odkaz této nabídky v profilu portálu na slevovykupon.net.

Navštivte www.interactivebrokers.com/en/home.php

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Interactivebrokers.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.