Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Interhome.cz slevový kupón, Interhome.cz slevový kód
Interhome.cz

Interhome.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.4/5, 112 hlasování)
Pokračovat na www.interhome.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Více o Interhome.cz

Nakupování na Interhome.cz...

Chystáte se na dovolenou, ale nechcete bydlet jen tak v hotelu? Užíváte si raději pohodu a soukromí v rekreačních domech a apartmánech? Tak právě pro Vás je služba Interhome.cz. Interhome má tradici v oboru již od roku 1965 a dnes je jedním z hlavních poskytovatelů rezervace rekreačních domů a objektů na světě. Firma sídlí ve Švýcarském Curychu – což samo o sobě působí značnou důvěryhodností díky velmi náročnému švýcarskému legálnímu systému. Interhome pronajímá přes 33 000 soukromých rekreačních domů a apartmánů ve 34 zemích, které uspokojí vaše choutky na skvělou soukromou dovolenou na horách, u moře, ve městě i na venkově.Vybírat můžete například z moderních apartmánů, historických zámků nebo třeba luxusní vily s bazénem. Interhome zajišťuje kompletní servis pro majitele rekreačních objektů i pro své klienty – od rezervace, přes platbu až po předání klíčů až po závěrečný úklid. Klienti pak mohou na základě hodnocení těžit z klasického hvězdičkového systému kvality.

K dispozici je Vám osobní poradenství i servis na místě Vaší prázdninové destinace. V místo pobytu uvítají hosty spolupracovníci, soukromé agentury nebo soukromí držitelé klíčů, kteří jsou schopni nabídnout i další služby. Proces převzetí klíčů od objektu je tak hračkou. Navíc máte k dispozici 24 hodinovou servisní infolinku v případě potřeby. Pokud zavoláte z jakéhokoliv důvodu, budou Vám zodpovězeny všechny dotazy týkající se poskytování ubytovacích služeb. Další informace můžete odebírat prostřednictvím Facebooku, sítě Google+ nebo prostřednictím e-mailového newlsetteru.

Věříme, že si s Interhome.cz užijete skvělou dovolenou, kterou poté budete chtít každý rok zopakovat.

Navštivte www.interhome.cz

Jak uplatnit slevový kód na Interhome.cz?

Jak rezervovat ubytování a uplatnit kód:

1) Na titulní straně vyplňte svoji destinaci, datum nástupu, dobu trvání pobytu a počet osob. Pod políčkem další kriteria se pak skrývají další filtry jako typ ubytování, počet hvězdiček, maximální cena za pobyt, počet ložnic, druh koupelny, přítomnost bazénu, aktivity v okolí, klimatizace, balkon, gril, dětská postýlka, myčka, krb, wi-fi, vířivka, parkovací místo, sauna, TV, pračka, Výhled na moře či jezero, možnost přivedení domácích zvířat, vhodnost pro vozíčkáře a vzdálenosti k různým zajímavým atrakcím. Vybírat můžete také podle vhodnosti pro rodiny, přítomnosti slev a dalších filtrů. Pamatujte ovšem, že čím více filtry omezíte, tím menší nabídka Vám bude prezentována a můžete se potenciálně připravit o skvělou nabídku.2) Pokud jste vybrali, přejděte tlačítkem ukázat na další stranu. Nyní již vidíte konkrétní nabídky. Ty si můžete seřadit například podle ceny. Můžete se také podívat na mapu, kde Vám budou ukázány všechny nabídky a jejich geografická poloha. Jednoduše si vyberte jakoukoliv nabídku a klikněte na ni, pokud se chcete podívat na detaily. Pokud se Vám nějaká líbí, kliknete u ní vpravo na „Rezervovat“.

3) Další krok se již týká vyplnění samotné objednávky, kde musíte zadat své osobní údaje. Můžete také přikoupit dodatečné služby jako cestovní pojištění, přistýlku, dřevo do krbu nebo Wi-fi. POKUD MÁTE NÁŠ SLEVOVÝ ČI PROPAGAČNÍ KÓD – vložte jej do políčka pod tyto doplňkové služby. Po vyplnění těchto údajů formulář odešlete. Pokud jste vše vyplnili správně, budete přesměrováni na výběr platby a poté platební portál. Vše je poté připraveno a vy můžete začít balit kufry.Navštivte www.interhome.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Interhome.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.