Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Slevové kupóny a slevové kódy do Inzep.cz
Inzep.cz

Inzep.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.95/5, 38 hlasování)
Pokračovat na www.inzep.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)

Více o Inzep.cz

Nakupování na Inzep.cz...

Inzep se od roku 1990 zabývá prodejem i zásobováním společností a firem ochrannými pracovními oděvy, obuví a veškerými osobními ochrannými a bezpečnostními pomůckami, čisticími prostředky, prostředky ochrany a hygieny osob a zdravotnickým spotřebním materiálem.

Inzep slevové kupóny a slevové kódy

Firma INZEP centrum má své skladové centrum ve Valašském Meziříčí o výměře 2500 metrů čtverečních, které se sestává z prodejní plochy, výrobní plochy, administrativní a skladovací části. Mimo toho můžete najít další dvě prodejny v Šenově u Nového Jičína a v Praze. Na stránkách inzep.cz je pak provozován internetový obchod. Inzep má i vlastní šicí dílnu, kde šije převážně pracovní oděvy.

Základním sortimentem s ohledem na pracovní bezpečnost jsou boty. V této kategorii má Inzep opravdu co nabídnout. Vybírat si můžete obuv: kotníková, polobotky, sandály, holeňová, holínky, galoše, pantofle, zdravotní obuv, manažerská obuv, vycházková, trekingová, zimní, bezpečnostní, ESD antistatická a doplňky.

Kategorie s pracovními oděvy nabízí produkty, které chrání pracovníka proti základním rizikům jako je ušpinění nebo klimatické vlivy. Vhodný obuv pro každou profesi snadno vyhledáte pomocí filtrů: kolekce, kalhoty, kraťasy, sukně, kombinézy, blůzy, soupravy, vesty, mikiny, svetry, košile, polokošile, trička, pláště, zástěry, pláštěnky, bundy, čepice, kukly, síťky, šály, funkční spodní prádlo, ponožky a opasky.

Mimo pracovních oděvů jsou velmi důležité také ochranné oděvy. V kategorii ochranných oděvů jsou nabízeny pracovní oděvy se specifickou ochranou pracovníka proti nebezpečnému pracovnímu prostředí. Tyto oděvy musí splňovat specifické normy. Vybírejte: reflexní oděvy, zimní oděvy, nepromokavé obleky, jednorázové oděvy, protichemické obleky, nehořlavé oděvy, návleky na ruce, protipořezové oblečení a nákoleníky.

Z dalších kategorií jsou tu: pracovní rukavice, ochrana zraku, chrániče sluchu, ochrana dýchacích cest, ochrana hlavy, ochrana proti pádu, brašny na nářadí, bezpečnostní značení, doplňky a také výběr potřeb podle zvolené profese.

Pro dopravu je možné zvolit z celé řady možností: Geis Parcel, Geis Point, PPL, Česká pošta a osobní odběr. Platit můžete na dobírku, platební bránou GoPay nebo předem/zálohovou fakturou.

Budete-li mít jakékoliv dotazy nebo budete mít zájem o hromadnou objednávku, neváhejte kontaktovat zákaznický servis obchodu. Inzep také akceptuje věrnostní slevové karty Lyoness.

Věříme, že budete s nabídkou pracovních oděvů a dalších pracovních pomůcek spokojeni, a že Vám půjde práce hladce od ruky.

Navštivte www.inzep.cz

Jak uplatnit slevový kód na Inzep.cz?

Internetový obchod Inzep.cz nenabízí v současné době možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Všechny akční nabídky, které můžete najít na stránkách našeho internetového portálu SlevovyKupon.net, získáte automaticky po přechodu do Inzep.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Inzep.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na jejich použití.

Navštivte www.inzep.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Inzep.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.