Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > J > Jalbum.net slevový kupón, Jalbum.net slevový kód
Jalbum.net

Jalbum.net slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.39/5, 36 hlasování)
Pokračovat na www.jalbum.net

Aktuální slevy a akce - červen 2022

Více o Jalbum.net

Nakupování na Jalbum.net...

Všechny dnešní služby pro sdílení fotografií jsou určitým způsobem omezené. Nabídnou Vám nahrání fotografií na své webové stránky, ale nabízejí málo možností pro kreativní práci s těmito fotografiemi. JAlbum.net je web a aplikace, která je Vám k dispozici ke stažení a která nabízí kreativní možnosti pro zájemce, profesionály i organizace.S JAlbum můžete vytvořit skvělá fotoalba, která je možné vložit na jakékoliv internetové stránky. Vytvoření alba je tak snadné jako – „drag and drop“ metoda. Po nahrání fotografií je Vám k dispozici velký výběr skinů, které jsou k dispozici zdarma. Možnosti pro Vaší prezentaci fotografií jsou tedy prakticky nekonečné. Skin si jednoduše vyberte, stáhnete a můžete vytvářet alba s pomocí softwaru, ve Vašem počítači. Když máte svoji prezentaci hotovou, můžete album nahrát jednoduše přímo na svojí webovou stránku, nebo můžete pro sdílení využít server jAlbum.net.

JAlbum.net nabízí skvělou funkcionalitu i pro profesionály včetně například ochrany fotografií pomocí vodoznaku. Pokud se chcete s JAlbum.net naučit lépe pracovat a něco se naučit, je nejlepším způsobem zapojení do komunity a sdílení svých alb mezi sebou. Nad svými fotografiemi máte vždy plnou kontrolu – fotografie uvidí jen ti, komu se rozhodnete je ukázat. JAlbum.net funguje také na mobilních zařízeních. JAlbum.net je jednoduše skvělým řešením pro stylové sdílení fotografií.

JAlbum nabízí aplikaci ke stažení pro zařízení Windows. V tom můžete na svém lokálním úložišti vytvářet alba, která se později rozhodnete nahrát kamkoliv na web. K dispozici máte ke stažení celou řadu šablon, které si naimportujete přímo do této aplikace. Aplikace je dostupná ke stažení ve 32 jazycích včetně češtiny.

K provozování aplikace je třeba zakoupit licenci. K dispozici je standardní jednorázová licence a licence pro. Licence pro nabízí navíc možnost komerčního využití včetně možnosti prodeje fotografií. Můžete se také rozhodnout, že své fotografie budete chtít sdílet pomocí účtu JAlbum. Zde si pak nekupujete jednorázovou licenci ale možnost využívání programu po celou dobu hostování služby – placené na rok dopředu. Na výběr je mezi 10GB a 100GB prostoru.

Za licenci můžete plati online platební kartou nebo platební bránou PayPal. Věříme, že Vám bude služba aplikace JAlbum.net vyhovovat a že vytvoříte spousty krásných galerií.

Navštivte www.jalbum.net

Jak uplatnit slevový kód na Jalbum.net?

1) Vyberte si licenci, která Vám nejvíce vyhovuje pro Vaše potřeby.

2) Pod výpisem ceny licence okamžitě spatříte nápis „Máte slevový kód“. Klikněte na něj

3) Objeví se políčko pro vložení kódu „Discount code“. Kupón sem vložte a potvrďte tlačítkem „Získejte slevu“. Pokud je kód platný, bude cena odečtena od celkové ceny objednávky.4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.jalbum.net

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Jalbum.net
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.