Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > J > Janitaurbanova.cz slevový kupón, Janitaurbanova.cz slevový kód
Janitaurbanova.cz

Janitaurbanova.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na janitaurbanova.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022

Více o Janitaurbanova.cz

Nakupování na Janitaurbanova.cz...


"Sleduj svoji cestu," řekl mi jednou jeden moudrý muž. Tehdy jsem význam jeho slov do hloubky nechápala. Ale dnes už vím, že každý můj krok, každé sejití z cesty, každý pád i každé opětovné postavení se na nohy mělo svůj smysl. Díky tomu jsem, kým jsem.
Janita Urbanová prostřednictvím svého portálu Janitaurbanova.cz 3 měsíční transformační kurz ŽIVÁ ŽENA. Tento kurz vám umožní znovu objevit spojení sama se sebou, se svou ženskou podstatou, se svým tělem a se svou duší. Pocítíte, že jste celistvá a skvělá taková, jaká jste. Nemusíte nic skrývat, naplňovat očekávání druhých ani se nikam honit. Budete stát pevně ve své síle a vědět, kam chcete směřovat. A Už si nebudete připadat sama. Poznáte totiž úžasné ženy, které budou během kurzu i po něm podporou.Stačí udělat jen jeden krok. Zapsat se můžete do kurzu Živá žena a zajistit si tak přednostní místo v kruhu. Zároveň získat jedinečný bonus. Zápisem se vám také dostane informace, až bude dostupný další termín kurzu.

Janitaurbanova.cz přichystala také meditací zdarma. Díky této meditaci navštívíte svůj vnitřní svět a potkáte se sexuální částí svého já. Sami si uvědomíte své skutečné potřeby a touhy v intimitě. Budete vědět, jaké kroky udělat k tomu, aby váš milostný život byl aktivní a naplňující. V sobě podpoříte ženskou energii a budete chtít mít samu sebe za nejlepší kamarádku.

Zdarma na vás čeká také 5denní on-line miniKurz zdarma. Tento kurz ve vás probudí vlastní jemnou sílu. Napojíte se na svůj ženský zdroj a procítíte radost z toho, že jste ženou. Minikurz ve váš rozproudí ženskou energii. Pocítíte svůj střed, svou sílu i svou citlivost. Vypnete hlavu a napojíte se na moudrost svého těla. Vaše tělo bude citlivější a bude vám v něm hezky. Pohladíte svou ženskou duši a otevřete srdce.

A nakonec je tu zdarma návod na výrobu mandaly snů neboli Jantry či visionboardu. V tomto návodu si vytvoříte vlastní nástěnku snů a přání. Zhmotníte je na papír krásnou a tvořivou formou. Zaměříte svou pozornost na realizaci těchto snů. Budete připraveni udělat první kroky k jejich naplnění.

Pro zápis do kurzu je třeba se zapsat do e-mailového newsletteru. Až bude registrace dostupná budete upozornění prostřednictvím e-mailu.

Navštivte janitaurbanova.cz

Jak uplatnit slevový kód na Janitaurbanova.cz?

Janitaurbanova.cz možnost ušetřit bude dostupná až po otevření kurzu prostřednictvím e-mailové pozvánky. Registrujte se prosím na janitaurbanova.cz.

Navštivte janitaurbanova.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Janitaurbanova.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.