Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > J > Slevové kupóny a slevové kódy do Jedlenadobi.cz

Jedlenadobi.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.73/5, 37 hlasování)
Pokračovat na www.jedlenadobi.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Jedlenadobi.cz

Nakupování na Jedlenadobi.cz...

Sníte svou porci i s talířem a ušetříte životní prostředí. Máte někdy takový hlad, že byste snědli i talíř? Na jedlenadobi.cz to můžete udělat. Sníst ale můžete i lžíci, brčko nebo hrnek. Můžete si dopřát svůj sen a sníst úplně všechno. Budete mít o chlup plnější žaludek a ještě odlehčíte životnímu prostředí.

Jedlenadobi slevové kupóny a slevové kódy

Toto nádobí vzniklo díky důvtipu a tvrdé práci. K výrobě svých produktů totiž využívá vedlejší produkty, které vznikají při zpracování jiných potravin. Může se jednat o jablečná vlákna nebo pšeničné otruby. Díky tomu je možné vyrábět nádobí, které je jedlé a přesto v sobě udrží i horké věci jako je káva nebo polévka a to až po několik hodin bez toho, aby se rozmáčelo. Můžete říct sbohem plastu.

Jedlé kelímky jsou například vyráběny z vody, ovesných otrub, pšeničné mouky a cukru. Vy si vychutnáte svůj čaj nebo jiný horký i studený nápoj a pak se můžete zakousnout do svého sušenkového hrnku. Není to sci-fi, je to sladký sen který je realitou.

Jedlé nádobí je v České republice k dostání právě výhradně na tomto e-shopu. Kromě kelímků tu najdete těstovinová brčka, kterými se můžete zasytit po osvěžujícím drinku nebo třeba talíře z pšeničných otrub. Příště až řeknete, že byste své jídlo snědli s celým talířem, můžete se do toho s chutí pustit. Nejlepší na tom celém je, že se šetří životní prostředí. Díky tomu, že nádobí sníte, nevznikne žádný odpad a příroda tak nebude dodatečně zatěžována.

Pro dopravu objednávek z e-shopu poslouží Zásilkovna se svými pobočkami nebo také kurýrní služba GLS, která vám zašle produkty až domů. Platit tu můžete na dobírku, bankovním převodem, online platební kartou nebo online bankovním převodem. Doprava je pro objednávky nad 2 000 kč zcela zdarma.

Ačkoliv jsou tyto jedlé talíře stále ještě dražší záležitostí, jsou akce, na které budou opravdu skvělé – jako domácí grilovačky nebo třeba výlety do přírody, kdy si chcete opéct buřty a nechcete s sebou tahat plasty v batohu.

Věříme, že se tento skvělý nápad uchytí, cela jednotlivého nádobí začne klesat a stane se tak standardem v oblasti street foodu a kaváren. Naše příroda nám zajisté poděkuje. Přejeme příjemný nákup a dobrou chuť, pokud právě obědváte (večeříte, snídáte nebo si dáváte sváču).

Pokud se vám nápad líbí, nezapomeňte odkaz do obchodu sdílet se vými přáteli a známými. Zmínit se můžete ale hlavně i podnikatelům, kteří nabízejí jídlo prostřednictvím objednávek s sebou a o možnosti eliminovat plasty a papír dosud neslyšeli. Pokud máte zájem o objednávku ve větším množství, kontaktujte zákaznický servis a nechte si nabídnout individuální ceny.

Navštivte www.jedlenadobi.cz

Jak uplatnit slevový kód na Jedlenadobi.cz?

Jedlenadobi.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net, získáte automaticky po přechodu do jedlenadobi.cz.

Pokud se situace změní a obchod jedlenadobi.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů přímo v košíku, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kupóny uplatnit.

Navštivte www.jedlenadobi.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Jedlenadobi.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.