Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kamali.cz
Kamali.cz

Kamali.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.36/5, 174 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Kamali.cz

Nakupování na Kamali.cz...

Nevyšli jste tento měsíc s penězi a fakturám se blíží splatnost? Možná budete potřebovat toto krátké období pokrýt krátkodobou půjčkou od nebankovní instituce. Jednou ze společností, které Vám půjčí na několik dní peníze, které budete moci obratem splatit je Kamali.cz. Celou žádost od vyplnění až k obdržení peněz na účet můžete zvládnout už za několik málo minut.

Kamali slevové kupóny a slevové kódy

U Kamali.cz si můžete půjčit až 20 000 Kč na 30 dní. Pokud žádáte o půjčku poprvé, částka bude nižší, nicméně obdržíte jí zcela zdarma bez navýšení. Podmínkou je splatit jí do 14 dní od poskytnutí. Požadované podmínky nastavíte pomocí posuvníků na titulní straně. V pravé části okna vidíte tabulku, ve které jsou zobrazeny všechny potřebné údaje včetně částky, kterou na konci zaplatíte za vyřízení půjčky s úrokovou sazbou, která Vám může dobře posloužit pro porovnání s jinými bankovními či nebankovními půjčkami. Pokud byste nemohli půjčku splatit je možné termín za poplatek dále odložit.

Výhodou Kamali.cz je rychlost – vyplnění Vám nezabere ani 5 minut a 95 % žádostí je posouzeno do 15 minut. Dnes požádáte a můžete za chvilku mít zaplaceno. Kamali.cz nabízí nejnižší poplatky na trhu, možnost rozložení až do 10 splátek, zastropované sankce a žádné rozhodčí doložky.

Pro získání úvěru musíte splňovat podmínky: Musíte být ve věku od 18 do 65 let, být občanem České republiky, vlastnit platný bankovní účet na své jméno a mít stálý příjem.

Před podání žádostí o úvěr zvažte, zda je půjčka opravdu jediným vhodným řešením. Přesvědčte se také, že budete mít možnost úvěr splatit ve Vámi zadané lhůtě. Dodržujte pravidla pro zdravé půjčování. Nesnažte se pokrývat jednu půjčku jinou půjčkou a pokud se dostanete do problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelskou organizací a příslušnými státními orgány.

Věříme, že Vám Kamali.cz půjčka pomůže překonat těžké finanční období. Půjčku si můžete samozřejmě vzít opakovaně. Druhá půjčka, za předpokladu, že tu první jste v pořádku splatili, bude pro Vás ještě rychlejší než ta první.

Navštivte www.kamali.cz/?campaign=tv_spot_black

Jak uplatnit slevový kód na Kamali.cz?

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte posuvníky na požadovanou částku a splatnost. Vpravo v počitadle vidíte, kolik si půjčujete, kolik na konci zaplatíte, kdy je termín splacení a jaká je roční úroková sazba (slouží pro porovnávání s jinými úvěry a půjčkami). Vše potvrďte zeleným tlačítkem „Vyplnit žádost online“.

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.kamali.cz/?campaign=tv_spot_black

První půjčka zdarma s Kamali.cz

Kamali.cz je férová půjčka na pár dní, která Vám pomůže vyřešit okamžité finanční problémy. Na titulní straně si jednoduše můžete vybrat, kolik peněz si chcete půjčit. Napoprvé si můžete půjčit až 10 000 Kč, které splatíte do 30 dnů. PO nastavení posuvníku se objeví kalkulačka, která Vám ukáže kolik si půjčujete, kdy peníze dostanete, kdy bude třeba pro dosažení určité ceny půjčku splatit, jaká je roční úroková sazba, jaké je RPSN a samozřejmě celková částka, kterou získáte. Celková částka neobsahuje poplatky za volitelné služby, které nejsou povinnou součástí půjčky. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Home Credit a. s. .Jedná se například o poplatek za prodloužení půjčky.YouTube

27.7.2015: Půjčte si hned


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kamali.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.