Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Katyblazcikova.cz slevový kupón - březen 2021

Katyblazcikova.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.katyblazcikova.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2021


Doporučené nabídky

Více o Katyblazcikova.cz

Nakupování na Katyblazcikova.cz...

Protože v názvu webu je jméno osoby, možná bychom si nejprve měli povědět, kdo to je Katy Blažčíková. Je tomu nějaký ten pátek, co se Katy rozhodla, že se sebou bude něco dělat, začne pravidelně běhat, lépe jíst a pokusí se zhubnout. To byl začátek něčeho velkého. Katy se nejprve podařilo zhubnout 17 kg, ale její zájem o stravu ji už nikdy neopustil. Touha stále víc vědět a víc umět zvítězila a stále rostla až se nakonec přesunula v pomoc dalším ženám a dívkám dosahovat jejich cílů k vytoužené postavě.Katy píše knihy o stravě a o cvičení. Se svými zákaznicemi se pak stýká také prostřednictvím různých seminářů, které jsou věnovány zajímavým tématům v tomto oboru. Nedávno například proběhl seminář – odpovědi a otázky s Katy živě v Praze a v Brně. Naplánován je také seminář, jak zhubnout opět ve 2 termínech v Praze a v Brně. Podobné semináře se konají pravidelně a Katy je vždy na místě, abyste se mohli zeptat na její osobní doporučení. Vstupenky na seminář můžete zakoupit a rezervovat právě prostřednictvím portálu katyblazcikova.cz.

Pokud to myslíš se svým tréninkem vážně, rozhodně bys měla věnovat pozornost tréninkovým a stravovacím plánům které Katy díky svým zkušenostem vytvořila a nyní se o ně ráda podělí se svými klientkami. Tréninkový plán obsahuje cvičení na doma a do posilovny. Plán bude individuálně sestaven podle cíle – hubnutí, nabírání svalové hmoty, formování postavy, zvyšování kondice nebo síly. Zajistí také přístup do členské sekce s rozsáhlou databázi instruktážních videí a cviků.
Katy také zkontroluje Vaší techniku formou videí. Výstupem jsou týdenní reporty. Stravovací plán pak obsahuje sestavení podle cíle – opět hubnutí, nabírání svalové hmoty, výkonnost, zdraví.... Katy také doporučí suplementy. Dostaneš rozpis makroživin, což je něco jako tabulka s výběrem potravin podle zkušeností a preferencí. Dostaneš doporučený seznam potravin a vytvoříš si týdenní reporty. Samozřejmě existuje také kombinovaný program, který obsahuje všechno výše zmíněné za zvýhodněnou cenu, než je nákup jednotlivých programů o samotě.

Nejedná se o e-shopovou položku. Pokud máš zájem o tyto programy, je třeba vyplnit formulář, kde vyplníš jaké jsou tvoje požadavky a tým Katy tě kontaktuje s konkrétním návrhem.

Formou e-shopu pak můžeš nakupovat knihy včetně tréninkových protokolů. Tyto knihy jsou zaměřené na určité téma – formování zadku, hvězdné břicho, shazování kil a podobně. Konkrétní nabídku nalezneš na Katyblazcikova.cz v sekci – ebooks. Čeká tam na Tebe i jedna kniha zcela zdarma.
Za tyto elektronické knihy je možné platit online platební kartou (knihy obdržíš okamžitě) nebo platebním převodem (do jednoho až dvou dní).

Věříme, že ti portál KatyBlazcikova.cz pomůže dosáhnout Tvého vysněného cíle a vysněné postavy nebo zvýšeného sebevědomí. Pokud si nejsi jistá, za jsou knihy nebo tréninkové plány to pravé ořechové právě pro tebe, zkus se nejprve zúčastnit některého ze seminářů a zeptat se Katy osobně na to, jak bys měla postupovat. Zajisté ti ráda poradí.

Navštivte www.katyblazcikova.cz

Jak uplatnit slevový kód na Katyblazcikova.cz?

Portál Katyblazcikova.cz není typickým e-shopem a ani na e-knihy není možné zatím uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou Ti dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu získáš automatick ypo přechodu do KatyBlazcikova.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.katyblazcikova.cz

Skončené nabídky

Ebook Inspirace z mojí kuchyně zdarma (do 13.1.2021)

YouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Katyblazcikova.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.