Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kb.cz
Kb.cz

Kb.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 31 hlasování)
Pokračovat na www.kb.cz/cs/obcane

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Kb.cz

Nakupování na Kb.cz...

Komerční banka je jednou z nejstarších bank v České republice. Dlouhodobě se drží na vysoké úrovni na českém bankovním trhu a je stálicí. Založení účtu v této bance rozhodně nebude omylem, kterého byste litovali. Je to moderní banka, která se umisťuje ve využivání moderních technologií na prvním místě, co se týče času implementace.

Kb slevové kupóny a slevové kódy

Při výběru platebních karet máte na KB opravdu velký výběr. Kreditní karty jsou nabízeny hned v pěti variantách. Některé nabídnou výhodnější úrokové sazby, jiné slevy na zboží a další třeba cestovní pojištění s vysokými limity pro vás i vaši rodinu. Na debetní karty můžete využít vlastní design, výběry z bankomatů po celém světě bez poplatků, cestovní pojištění, členství v Priority Pass nebo můžete vlastnit virtuální platební debetní kartu vhodnou pro platby na internetu.

Velkou součástí bankovních služeb zajisté půjčky. Optimální půjčka nabízí výhodnou konsolidaci půjček a úvěrů, kontokorentů i kreditních karet. Osobní půjčka je bezstarostná půjčka, kterou sjednáte i online do hodnoty až 2 500 000 Kč na cokoli. Studentská půjčka pak pokryje hravě výdaje spojené se studiem. Předčasné splacení půjčky je vždy bez poplatků. Půjčku si můžete sjednat online, osobně i po telefonu. Zajímat vás také mohou americké hypotéky, kreditní karty nebo možnost přečerpání účtu do hodnoty až 60 000 Kč.

Půjčit u komerční banky si mohou i podnikatelé. Ti si mohou vybrat z pěti různých možností úvěru na cokoli, ale mohou také prezentovat svůj podnikatelský záměr a půjčit si účelově výhodněji. Účelové půjčky jsou dokonce nabízeny v deseti různých variantách.

Komerční banka je také skvělou platformou pro investování. Využít můžete možnosti investování do investičních fondů, kdy máte přístup k penězům obvykle do jednoho týdne. Investice do zlata je také skvělou alternativou k investování do cenných papírů. Spojení investování do investičních fondů a individuální správa aktiv je tu pro aktivní správu prostředků zkušenými portfolio manažery. Pravidelné investování pro občany je dostupné prostřednictvím investičního partnera Amundi CR, kdy necháte svoje peníze pracovat, aby se vám zhodnocovaly. Můžete si vybrat tradiční způsob a investovat do fondů, které přináší vyšší výnosy než spořicí nebo vkladové účty banky samotné.

Pro úvěry, investice a další produkty jsou dostupné různé kalkulačky, které vám ukážou, jak moc vás bude úvěr stát nebo jaký výnos můžete očekávat od konkrétní investice. Produkty můžete porovnávat napříč nabídkou – například porovnání spotřebitelského úvěru, kreditní karty nebo debetu na běžném účtu.

Věříme, že budete se službami komerční banky spokojeni. Vaše finance budou na Kb.cz rozhodně v bezpečí.

Navštivte www.kb.cz/cs/obcane

Jak uplatnit slevový kód na Kb.cz?

Na produkty se dotazujte na zákaznické lince komerční banky. Vybrané produkty jsou také dostupné online. Komerční banka nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré nabídky, které jsou pro vás dostupné skrze náš slevový portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do kb.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.kb.cz/cs/obcane

Americká hypotéka od Komerční banky

Vyzkoušejte americkou hypotéku od komerční banky, kde ručíte nemovitostí, kterou máte a půjčit si můžete na cokoli. Půjčí vám až 10 milionů korun a splácet můžete až 20 let. Půjčka může mít hodnotu až 70 % zajišťovací nemovitosti. Peníze pak můžete využívat bez omezení na investice nebo konsolidaci úvěrů a čerpat ji můžete až do 24 měsíců od podpisu smlouvy. Spláce můžete v desátý, patnáctý nebo dvacátý den. Splácení si můžete sami rozlošit tak, aby to pro vás bylo co nejvýhodnější. V přehledné kalkulačce na kb.cz si můžete nastavit parametry půjčky, hodnotu zajištění a dostanete měsíční splátku, pevnou úrokovou sazbu, hodnotu RPSN pro srovnání s konkurencí a také celkovou částku, kterou nakonec zaplatíte. Půjčka je samozřejmě spojena se zástavním právem k nemovitosti, pro kterou je nutno uzavřít smlouvu o pojištění.YouTube

24.11.2021: BankID pro firmy
9.6.2021: MůjÚčet Gold
5.10.2020: Profi úvěr
11.9.2020: MůjÚčet Plus
27.3.2019: Fakturoid
4.4.2018: MůjÚčet Plus
4.10.2017: KB Tech Day 2017


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kb.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.