Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Ketomix.cz
Ketomix.cz

Ketomix.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.97/5, 89 hlasování)
Pokračovat na www.ketomix.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Ketomix.cz

Nakupování na Ketomix.cz...

Zkoušeli jste už diety různého druhu a žádná zaručeně nefungovala? Možná jste někdy částečně uspěli, ale časem se Vám váha vrátila v podobě JoJo efektu. Keto dieta od Ketomix.cz je ale jiná. Tato dieta je postavená na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se dostanete do stavu ketózy a Vaše tělo začne spalovat uloženou energii v přebytečných tucích. Není potřeba žádné fyzické aktivity – Vaše tělo bude hubnout samo za Vás. Všechno zvládnete rychle a bez hladovění i námahy.

Ketomix slevové kupóny a slevové kódy

Tým Ketomixu pro Vás ve spolupráci se specialistou na proteiny a výživovou poradkyní připravil speciální proteinové produkty Ketomix. Je zachována vysoká úroveň složení, a přitom si pochutnáte. Při vývoji produktů je věnována právě chuti a složení největší péče. Po redukci Váhy celý proces nekončí. Až Vaše hubnutí skončí obdržíte jídelníček zdarma a také dobré rady a tipy na to, jak se vyhnout případnému jo-jo efektu.

Zvolit si můžete ze tří různých programů. První z nich trvá 4 týdny a je vhodná pro ty, kteří chtějí shodit jenom pár kilo třeba do plavek. Sestává se ze 3 fází – první, druhé a stabilizační fáze. V první fázi konzumujete proteinová jídla 5x denně a k tomu máte povolenou zeleninu. Ve druhé fázi jíte proteinová jídla 3x denně a pak libovolná 2 další bílkovinná jídla zakoupená třeba v supermarketu. Třetí fází je fáze stabilizační, ve které využíváte vzorového jídelníčků, tipů a rad a také návodu na to jak nenastane Jo-Jo efekt. Další dvě verze diety trvají 6 a 9 týdnů. Fáze jsou stejné, ale liší se pouze jejich délka.

Nejlepším příkladem účinnosti, jsou zkušenosti reálných uživatelů Ketomixu. Třeba slečny Báry “ "Za necelých 14 dní jsem shodila 5 kilogramů. A co je úplně nejlepší, nemám žádné chutě na sladké, jím pravidelně a pocit hladu vůbec neznám. Spíš mám někdy problém to všechno sníst. Prostě a jednoduše, hubnutí mě konečně začalo bavit!"“

Dietní jídla si můžete nakupovat také volitelně bez balíčků. Velmi Vám ale doporučujeme nechat si před jejich užíváním od profesionálů sestavit jídelníček. U každého proteinového výrobku si můžete zvolit příchuti. K dispozici je jich široká škála, abyste neměli těchto jídel a nápojů po chvíli plné zuby.

Pro dopravu můžete zvolit kurýrní službu Geis pro dopravu až domů a dále také úschovny Zásilkovna, které jsou umístěny po celé České republice. Platit můžete na dobírku, převodem na účet, online platební kartou, online bankovním převodem, GoPay peněženkou, Bitcoinem, SMSplatboiu, SMS platbou, Mplatbou nebo platbou SuperCash.

Věříme, že s Ketodietou od Ketomix.cz se Vám konečně podaří dosáhnout svého vysněného cíle o krásné postavě a s tím spojeného vysokého sebevědomí.

Navštivte www.ketomix.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ketomix.cz?

VideonávodPopis

Na Ketomix.cz není v současné době možné používat slevových kupónů a kódů. Veškeré nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáváte automaticky po přechodu do Ketomix.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Ketomix.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.ketomix.czYouTube

23.8.2023: Proč KetoMix?
24.11.2021: Black Friday 2021
24.11.2021: Black Friday 2021
23.11.2021: Black Friday 2021

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ketomix.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.