Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kiwi.com
Kiwi.com

Kiwi.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.02/5, 41 hlasování)
Pokračovat na www.kiwi.com/cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Kiwi.com

Nakupování na Kiwi.com...

Při hledání leteckého spojení nehledáme většinou pouze jednu leteckou společnost. Chceme na výběr z mnoha nabídek leteckých společností. Jak se ale vyhnout nutnosti návštěvy desítek webů? Kiwi.com v sobě kombinuje nabídky celé řady leteckých společností se spojeními po celém světě.

Kiwi.com dělá cestování jednodušší a přístupnější pro všechny. Denně na Kiwi.com vyhledají lidé více než 90 milionů dotazů a vybírají z více než 15 miliard kombinací letů. Denně se prodá na Kiwi.com 25 tisíc sedadel na palubách letadel.

Kiwi slevové kupóny a slevové kódy

Kiwi.com ale není jenom o vyhledání ideálního letu. To dnes umí kde kdo. Kiwi.com Vám totiž mimo jiné nabídne také záruku. V případě problémů na cestě se o Vás kiwi postará.

Kiwi Guarantee se vztahuje na zpoždění letů, které způsobí problémy při přestupech na další lety, vztahuje se také na zrušení letů a na změny v harmonogramech leteckých společností. Pokud k něčemu takovému dojde bude Vám vybrán alternativní let nebo vrácení peněz. Pokud už jste svoji cestu započali a zůstali viset na letišti, zajistí Vám kiwi.com přepravu na jiné letiště pro všechny cestující, kteří jsou součástí rezervace, zajistí také ubytování pro cestující, pokud je zpoždění letu delší než 8 hodin přes noc a zajistí jídlo a nápoje pro cestující, kteří chytí zpoždění delší než 4 hodiny.

Vyhledávací systém je na Kiwi.com těžká klasika – start, cíl, datum odjezdu a příjezdu. Vybíráte z nabídek různých leteckých společností a můžete je filtrovat podle ceny a podle zadaných parametrů.

Novinkou je mapa desetinací. Pokud zadáte „kamkoliv“ a vyberete pouze data, bude Vám k dispozici mapa Evropy, kde můžete vybírat destinace podle ceny. Pokud tedy chcete cestovat a je Vám jedno kam, je Kiwi.com ideálním společníkem pro hledání inspirace. Akční nabídky letů si můžete také nechat zasílat na Vaší e-mailovou adresu.

Kiwi.com Vám nabídne přehledný rezervační systém, bezpečný platební portál, možnost kontrolovat a spravovat své lety a dokumenty na jednom místě, snadnou komunikaci se zákaznickým servisem, možnost používat mobilní aplikaci online i v off-line módu. I bez internetu tak budete mít potřebné dokumenty na letišti vždy u sebe.

Kiwi.com bude Vaším partnerem na cestách. Nenechá Vás v problémech, postará se o Vás a poskytne asistenci v mnoha jazycích. Kiwi.com je jednoznačně jednou z nejlepších bookovacích platforem, která je vhodná pro každého cestovatele.

Přejeme Vám šťastnou cestu a spoustu nalétaných mil s Kiwi.com.

Navštivte www.kiwi.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Kiwi.com?

1) Vyberte si konkrétní let z nabídky a pokračujte dále kliknutím na příslušné tlačítko

2) Vyplňte údaje cestujících

3) Na další straně už Vás portál vyzývá k platbě. Zde najdete tlačítko „využijte promokód“. Po jeho stisknutí se objeví políčko pro vložení kódu a tlačítko „použít“. Pokud je kód platný okamžitě se upraví výsledná cena, kterou je nutné zaplatit

Kiwi slevové kupóny a slevové kódy

4) Odešlete objednávku a začněte si balit kufry

Navštivte www.kiwi.com/cz

Létáte kdykoliv a kamkoliv

Kiwi.com je pro Vás dostupný na různých platformách. Pokud si stáhnete aplikace Kiwi.com pak můžete získat offline přístup k palubním vstupenkám, informacím o aktuálních událostech a upozornění na ceny s nimiž nezmeškáte žádnou skvělou nabídku. Kiwi.com Vám ukáže mapu, kde u každé destinace bude cenovka, která Vám ukáže, jak nejlevněji můžete získat v daném období letenku do této destinace. Ceny se samozřejmě neustále mění s dostupností letenek. Proto s rezervací dlouho nemeškejte - zítra bude cena jiná. Kiwi guarantee Vás chrání před zrušením, zpožděním nebo odložením letů. Kiwi Vám nabídne alternativní let do Vaší cílové destinace nebo Vám vrátí peníze za dotčenou část cesty. K vyřízení potíží je Vám dostupná excelentní podpora s nonstom asistencí v 17 jezycích, která získala ocenění "Excellent" na webu Trustpilot!Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kiwi.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.