Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Klicovecentrum.cz

Klicovecentrum.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.5/5, 14 hlasování)
Pokračovat na www.klicovecentrum.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Klicovecentrum.cz

Nakupování na Klicovecentrum.cz...

Klíčové centrum: Více než zámečnictví

Pokud hledáte klíče, kliky, trezory, doplňky k nim i další bezpečnostní zařízení, měli byste se podívat na internetový obchod klicovecentrum.cz. Jedná se o specializovaný e-shop, který nabízí kompletní zabezpečení pro domácnosti i firmy. V tomto článku vám představíme jeho nabídku, kategorie zboží, metody doručení, metody platby, konkurenční výhodu, filozofii obchodu a další služby.

Klicovecentrum slevové kupóny a slevové kódy

Klicovecentrum.cz je e-shop společnosti H&B Group s.r.o., která se již více než 30 let specializuje na mechanické i elektronické zabezpečení pro všechny typy objektů. V e-shopu najdete širokou nabídku zamykacích systémů, cylindrických vložek, zámků i elektronických přístupových systémů, bezpečnostního příslušenství ke dveřím, ale také trezory a řadu doplňkových produktů. Samozřejmostí je výroba všech druhů klíčů i autoklíčů. Nabízí také odborné konzultace, pomoc s výběrem, profesionální montáže a servis.

V e-shopu klicovecentrum.cz si můžete vybrat z následujících kategorií zboží:

Klíče, autoklíče a příslušenství: zde najdete obyčejné i bezpečnostní klíče ke všem typům zámků a cylindrických vložek a široký sortiment příslušenství ke klíčům jako jsou kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky atd.

Cylindrické vložky: zde najdete velký výběr zamykacích vložek - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů. Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek včetně sjednocení více vložek na stejný klíč.

Zámky: zde najdete nejrůznější typy zámků jako jsou dveřní zámky, visací zámky, zámky na okna, zámky pro skříňky a další. Nabízíme zámky od renomovaných výrobců s různými úrovněmi zabezpečení, aby odpovídaly potřebám a požadavkům zákazníků.

Elektronické přístupové systémy: tato kategorie zahrnuje moderní elektronické zámky, čtečky karet, otisků prstů nebo číselné klávesnice, které umožňují pohodlný a bezpečný přístup do objektů. Tyto systémy jsou vhodné zejména pro firmy, kanceláře, hotely nebo veřejné budovy, kde je potřeba sledovat a řídit přístup osob.

Bezpečnostní příslušenství ke dveřím: v této kategorii naleznete širokou škálu doplňků pro zabezpečení dveří, jako jsou bezpečnostní panty, bezpečnostní vložky, bezpečnostní kliky, ochranné obložky, bezpečnostní řetězy a další. Tato příslušenství přispívají k zvýšení odolnosti dveří proti vloupání a neoprávněnému vstupu.

Trezory: pro ochranu cenností, dokumentů, peněz nebo zbraní nabízíme široký výběr trezorů různých velikostí a úrovní bezpečnosti. Trezory mohou být mechanické nebo elektronické a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti.

Klicovecentrum.cz si zakládá na rychlé a spolehlivé dodávce zboží. Nabízíme několik možností doručení, včetně osobního odběru na prodejně, doručení kurýrem nebo doručení na pobočku České pošty. Dále přijímáme platby různými způsoby, včetně platby kartou, bankovním převodem nebo platbou na dobírku.

Jednou z konkurenčních výhod Klicového centra je široká nabídka zboží a profesionální servis. Snažíme se vyhovět potřebám zákazníků a poskytovat jim komplexní služby v oblasti zabezpečení. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oboru a spolupracuje s předními výrobci zabezpečovací techniky.

Filozofií Klicového centra je poskytovat kvalitní a spolehlivé služby za férové ceny. Našim cílem je mít spokojené zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet. Rovněž dbáme na inovace a sledujeme nejnovější trendy v oblasti zabezpečení, abychom mohli nabídnout svým zákazníkům moderní a efektivní řešení.

Pokud se zajímáte o zabezpečení svého domova, firmy nebo jiného objektu, navštivte naše webové stránky nebo se obraťte na naše zákaznické centrum. Naši odborníci vám rádi poradí a pomohou vybrat správné zabezpečovací prvky dle vašich individuálních potřeb. Investice do kvalitního zabezpečení se vám může vyplatit mnohonásobně, protože ochrana vašeho majetku a bezpečí vašich blízkých je neocenitelné.

Navštivte www.klicovecentrum.cz

Jak uplatnit slevový kód na Klicovecentrum.cz?

Internetový obchod klicovecentrum.cz aktuálně nenabízí možnost uplatnit slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro zákazníky dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky kliknutím na odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod klicovecentrum.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.klicovecentrum.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Klicovecentrum.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.