Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Knihaoaffiliate.cz
Knihaoaffiliate.cz

Knihaoaffiliate.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.04/5, 73 hlasování)
Pokračovat na knihaoaffiliate.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Knihaoaffiliate.cz

Nakupování na Knihaoaffiliate.cz...

Affiliate marketing je stále jasnější hvězdou na internetovém nebi. Je zajímavý jak pro obchodníky, kteří získají až násobně větší množství zákazníků, tak pro propagátory, kteří mohou získat zajímavé provize z dohozených obchodů. Jak ale na to? Na to Vám odpoví kniha o affiliate.Knihaoaffiliate slevové kupóny a slevové kódy

Jedná se o první knihu o affiliate marketingu pro obchodní. Je to praktický návod pro všechny, kteří chtějí vybudovat armádu obchodníků, kteří budou prodávat za ně a nemají víc než hodinu týdně. Kniha je určena majitelům malých a středních es-hop, kteří ctí, že klasické metody získávání zákazníků jako je SEO, PPC a e-mailing už nestačí a chtějí zkusit něco dalšího. Je také vhodná pro lektory online vzdělávacích kurzů a pro prodejce služeb po internetu. Ocení ji také affiliate manažeři, kteří se chtějí naučit pokročilým technikám affiliate marketingu.

Pokud nemáte ještě s affiliate marketingem zkušenosti, bude Vám tato metoda představena jako účinná prodejní technika, ve které vítězí všichni – obchodníci, partneři i zákazníci. Získáte také podrobný návod, jak spustit vlastní provizní program, jak přesvědčit partnery, aby se zapojili, jaké nabídnout reklamní prvky i jak vyhodnocovat výsledky. Naučíte se, jak na provizním marketingu neprodělat. Kniha je doplněna názornými příklady, ukázkami a na konci každé kapitoly na Vás čeká jednoduchý úkol.

Pokud už affiliate znáte a používáte, pak se dozvíte na jakých 5 pilířích stojí správa provizního programu, jaké triky použít, aby na ni stačila pouhá hodina týdně. Autor Vám také prozradí, jakých 12 nejčastějších chyb affiliate marketéři dělají a jak jim předcházet. Naučíte se rozpoznat podvodné praktiky neseriózních partnerů ještě před tím, než vyplatíte provize. Na závěr knihy je pro Vás připravena podrobná analýza českého affiliate trhu.

Autorem knihy je Mário Roženský. Tuto knihu napsal, protože věří v sílu affiliate spolupráce a každý den vidí výsledky, které tato technika dokáže obchodníkům přinést. S affiliate marketingem se potkal poprvé v roce 2008, kdy ho k němu přivedl kamarád. Nejprve tomu nevěřil, nechápal, proč by někdo byl ochotný vyplácet provize. Zkusil to, a ono to fungovalo. Své téměř desetileté zkušenosti Vám proto předává zde formou této knihy.

Mário v roce 2011 spustil první český affiliate software nazvaný Affilbox. Tento software začal nabízet obchodníkům a spolu se software také nabízel rady a pomoc se spuštěním vlastního provizního programu. Dnes už Affilbox používá více než 700 obchodníků z České a Slovenské republiky.

Kniha je maximálně praktická. Pokud přemýšlíte, zda to nebude další kniha, kterou si přečtete a odložíte do skříně – odpověď je, že nebude. Je totiž plná praktických příkladů, které budete chtít využívat přímo v praxi.

Cena knihy je 590 Kč s DPH. Knihu můžete platit platební kartou ihned nebo bankovním převodem. Ihned po zaplacení bude kniha zabalena a poslána k Vám, takže se na ni můžete těšit druhý pracovní den. Objednávat můžete i ze Slovenska. Musíte ale zaslat svoji fakturační adresu e-mailem.

Věříme, že Vám knihaoaffiliate.cz pomůže s Vašemu podnikání dostat se do většího zisku.

Navštivte knihaoaffiliate.cz

Jak uplatnit slevový kód na Knihaoaffiliate.cz?

Na knihu o Affiliate není možné využívat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které získáte prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, jsou Vám automaticky dostupné po prokliknutí skrze jednotlivé kupóny.

Navštivte knihaoaffiliate.cz

Affiliate marketing pro obě strany barikády

Affiliate marketing je stále jasnější hvězdou na internetovém nebi. Je zajímavý jak pro obchodníky, kteří získají až násobně větší množství zákazníků, tak pro propagátory, kteří mohou získat zajímavé provize z dohozených obchodů. Jak ale na to? Na to Vám odpoví kniha o affiliate. Jedná se o první knihu o affiliate marketingu pro obchodníky i propagátory. Je to praktický návod pro všechny, kteří chtějí vybudovat armádu obchodníků, kteří budou prodávat za ně a nemají víc než hodinu týdně. Kniha je určena majitelům malých a středních es-hop, kteří ctí, že klasické metody získávání zákazníků jako je SEO, PPC a e-mailing už nestačí a chtějí zkusit něco dalšího. Je také vhodná pro lektory online vzdělávacích kurzů a pro prodejce služeb po internetu. Ocení ji také affiliate manažeři, kteří se chtějí naučit pokročilým technikám affiliate marketingu.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Knihaoaffiliate.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.