Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Korunka.eu
Korunka.eu

Korunka.eu slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.korunka.eu

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Korunka.eu

Nakupování na Korunka.eu...

Loterie Korunka: Šance na miliony dvakrát denně

Loterie Korunka je online portál, který přináší vzrušení a možnost vyhrát atraktivní výhry prostřednictvím dvou denních slosování. Bez ohledu na to, jestli jste zarytým gamblerem nebo jen občasným nadšencem do loterií, tato platforma nabízí něco pro každého. Jedinečnost Loterie Korunka spočívá v tom, že přináší milionové výhry dvakrát denně, a to v plné výši bez sdílení s ostatními hráči.

Korunka slevové kupóny a slevové kódy

Na Korunka.eu si můžete vybrat z různých typů her, které se liší počtem tipovaných čísel, cenou tiketu a výší výher. V nabídce najdete Dvacet za 20,-, Šestku, Korunku Hop Trop, Korunku na 5, Korunku na 4 nebo Korunku na 3. Každá hra má svá specifická pravidla a výherní tabulku, které se mohou lišit. Máte také možnost zakoupit složené štěstí, balíček radosti nebo jedno číslo, drahoušku?, které obsahují více unikátních čísel a zvyšují vaše šance na výhru.

Pro nákup tiketů na Loterii Korunka je nutné se registrovat a mít dostatečný kredit na svém účtu. Kredit si můžete dobít bankovním převodem, platební kartou nebo online platbou. Tikety si můžete podat pohodlně online na webové stránce nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Máte také možnost nechat si vygenerovat náhodná čísla nebo si vybrat vlastní kombinaci.

Když se podaří vyhrát, Loterie Korunka vám to usnadní. Výhry do 10 000 Kč se automaticky připisují na váš účet a můžete si je kdykoliv vybrat na svůj bankovní účet nebo platební kartu. Pokud dosáhnete výhry vyšší než 10 000 Kč, jednoduše požádáte o její vyplacení prostřednictvím formuláře a doložíte svou totožnost. Vaše výhra bude vyplacena do 30 dnů od podání žádosti.

Registrace na Loterii Korunka je zdarma a rychlá. Je však nutné splnit několik podmínek. Musíte být starší 18 let a mít trvalé bydliště v České republice. Také je třeba souhlasit s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů.

Loterie Korunka vyniká na trhu svými konkurenčními výhodami. Nabízí milionové výhry dvakrát denně, a to bez jakéhokoliv sdílení s ostatními hráči. Navíc, čím více čísel uhodnete, tím vyšší je vaše výhra podle předem stanovené výherní tabulky. Loterie Korunka se také vrací hráčům s bonusovými body, které mohou směnit za další tikety nebo využít v soutěži o ceny.

Kromě samotné loterie nabízí Loterie Korunka také další zajímavé služby. Můžete se zapojit do affiliate programu Korunka Partner a získat provizi ze zisku hráčů, které na web přivedete. Dále můžete sledovat aktuální výsledky losování, archiv výherců, novinky a tipy na oficiální webové stránce nebo v mobilní aplikaci. Soutěžte s ostatními hráči o titul Korunkáře měsíce a vyhrávejte zajímavé ceny.

A co je nejlepší, na Loterii Korunka neplatíte žádné poplatky za registraci, nákup tiketů ani vyplácení výher. Cena tiketu se liší podle typu hry a počtu čísel. Nejlevnější možností je Korunka Hop Trop za pouhých 10 Kč, zatímco nejdražší je Dvacet za 20,-, který stojí 20 Kč. Cena složených her se pohybuje od 60 do 140 Kč.

Loterie Korunka je transparentní, férová a zábavná loterie pro každého, kdo touží po štěstí a možnosti vyhrát miliony. Zajímá vás to? Připojte se a objevte svou šanci na velkou výhru!

Navštivte www.korunka.eu

Jak uplatnit slevový kód na Korunka.eu?

Při loterii samozřejmě není možné používat slevové kódy. Pokud najdete nějakou nabídku na našem slevovém portálu slevovykupon.net, získáte její výhody automaticky po kliknutí na odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.korunka.euYouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Korunka.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.