Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kralux.cz

Kralux.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1.5/5, 2 hlasování)
Pokračovat na www.kralux.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Kralux.cz

Nakupování na Kralux.cz...

Kralux.cz je internetový obchod, který nabídne ryze české sérum s patentovanými látkami, které slouží pro obnovení hustoty a přirozené barvy vlasů a vousů. Kralux jednoduše navrací vlasům a vousům přirozenou barvu, zrychluje jejich růst o 214 % už po prvních 10 dnech užívání. Zároveň má schopnost zlepšovat zdraví a pevnost vlasových folikul. Stimuluje také růst nových vlasů, chrání pokožku hlavy, snižuje množství lupů a svědění kůže.

Kralux slevové kupóny a slevové kódy

KRALUX® obsahuje průlomové aktivní látky které zastavují proces šedivění, obnovují přirozený pigment ve vlasech a zvyšují hustotu vlasů a vousů. Díky reaktivaci produkce melaninu dokáže navrátit šedým vlasům a vousům jejich přirozenou barvu. To všechno bez vedlejších účinků.

Kralux obsahuje následující složky:

Greyverse™ (2 %)
Patentovaný biomimetický peptid pro boj s šedivými vlasy. Zvyšuje melanogenezi a
snižuje počet šedin až o 47%. Má vliv na zdraví a kvalitu vlasů.

Capixyl™ (5 %)
Biomimetický peptid extrahovaný z červeného jetele. Stimuluje regeneraci vlasů a vousů a zvyšuje počet aktivních folikul. Snižuje mikrozáněty v kořínkách.

Darkenyl™ (1 %)
Stabilizovaný antioxidant bojuje proti šedivým vlasů tím, že chrání vlasové folikuly před oxidací. Snižuje počet bílých vlasů o 56% po pravidelném užívání 4 měsíce.

Redensyl® (3 %)
Patentovaná aktivní látka pro obnovu hustoty vlasů a podporu růstu nových. Omezuje vypadávání vlasů a zrychluje jejich růst. Až 28 000 nových vlasů během 3 měsíců užívání.

Defenscalp™ (1,5 %)
Rostlinný extrakt z Kanady reguluje kožní maz na pokožce hlavy až o 58% po 15 dnech. Snižuje viditelnost lupů o polovinu a zklidňuje podrážděnou pokožku.

kralux opravdu funguje, protože obsahuje patentované aktivní látky, které se klinicky testují pro své účinky. Z výsledků studií je patrné, že výsledky a účinky přípravku jsou individuální a nejsou stejné pro všechny, nicméně úspěšnost viditelných výsledků se pohybuje často nad 60 % při pravidelném používání alespoň 3 měsíců.

Dopravu si nemůžete vybrat a přípravek dostanete Českou poštou až k vám domů. Platbu opět nemůžete zvolit a k dispozici je pouze dobírka při doručení.

Jedno balení séra Kralux obsahuje 2 lahvičky po 15 ml. Výdrž balení je velmi individuální. Je vyzkoušeno, že jedno balení při aplikaci 1x denně na krátké vousy vydrží 20 až 30 dní. Výdrž se bude lišit v závislosti na délce vlasů a vousů. Sérum KRALUX® se používá 1x denně ideálně večer po sprše, kdy může po celou noc působit. Malé množství séra naneste konečky prstů do vlasů nebo vousů, vmasírujte až na pokožku. Alespoň 1 hodinu od aplikace nesmývejte a nechejte KRALUX® působit. Nejlépe nechejte působit přes celou noc. Přejeme hodně zdaru při obnově vašich vlasů a vousů.

Navštivte www.kralux.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kralux.cz?

Internetový obchod Kralux.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po kliknutí na odkazy v jednotlivých nabídkách. Pokud přece jen získáte kód, který byste rádi zkusili využít, můžete využít políčko pro přidání poznámky v objednávce. Takový kód ale nebude automaticky akceptován systémem a musíte spoléhat na snížení částky prodejcem.

Navštivte www.kralux.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kralux.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.