Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Krepelka-Japonska.cz

Krepelka-Japonska.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.28/5, 57 hlasování)
Pokračovat na www.krepelka-japonska.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Krepelka-Japonska.cz

Nakupování na Krepelka-Japonska.cz...

Majitel obchodu Vítězslav Kanclíře je chovatelem japonských křepelek. O své zkušenosti se s Vámi chce podělit prodejem potřeb pro chovatele křepelek a pomocí tak dalším chovatelům ve vybudování svého vlastního chovu křepelek. Pokud to čas umožní, tak se můžete nechat provést chovem v Ostravě Nové Bělé. Vítek Vám rád poradí, ale také rád přijme Vaše zkušenosti. Pište, volejte a ptejte se. Vítkův obchod se jmenuje Krepelka-japonska.cz.

Krepelka-Japonska slevové kupóny a slevové kódy

Křepelka japonská je ve světě považována za nejmenší druh drůbeže vůbec. Chov v ČR není tradiční, ale ve světě je hojně využívána. Chovem se zabývají chovatelé především s Asii, Severní Americe a také v západní a jižní Evropě.

Křepelka japonská pochází původem z Japonska a také z oblasti mezi Indočínou a Japonskem. V Evropě se chová už od 40. let minulého století. Křepelka nabízí 2 užitkové typy – nosný a masný brojlerový typ. Nosný prošel důkladným šlechtěním v oblasti produkce vajec a masný byl šlechtěn pro zlepšení parametrů masné užitkovosti. Je tedy vhodné tyto dva typy rozlišovat. Roční produkce nosné křepelky může dosáhnout až 320 vajec. Vajíčka jsou maličká a váži mezi 11 a 15 gramy. Tato vajíčka mají vysokou nutniční hodnotu a obsahují relativně velký žloutek. Obecně tato vejce pomáhají proti alergiím, problémům s krevním oběhem a s dalšími civilizačními chorobami.

Na Krepelka-japonská si také můžete přečíst různé články a návody a také obecné informace, které by měl znát každý chovatel křepelek, než se do řemesla pustí. Dozvíte se, jaké jsou barevné rázy křepelek, jak poznat pohlaví, jak sbírat a skladovat křepelčí vejce, jak získat nejlépe křepelčí maso, jaké potřebujete chovatelské zařízení, jak líhnout křepelky a odchovávat je, jak léčit nemoci a jak je rozpoznat a další důležité informace.

Jedná se ale samozřejmě o obchod. Nakoupit zde můžete klece pro křepelky, líhně pro drůbet, kmivo pro křepelky, napáječky, krmítka, škubačky, svařované chovatelské sítě, sklopce na škodnou, potřeby pro hubení hlodavců, kroužky pro křepelky a také obaly na vejce.

Doprava zboží se liší podle charakteru zboží, který si vyberete – tedy především podle rozměrů balíku. Není proto možné říci, jaký dopravce Vám zboží doveze, dokud si jej nevyberete v košíku. Placení probíhá výhradně hotově při převzetí.

Věříme, že pokud se vrhnete na chov křepelek nebo už jste úspěšným chovatelem této drobné drůbeže, tak budete s nabídkou tohoto obchodu spokojeni.

Navštivte www.krepelka-japonska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Krepelka-Japonska.cz?

Obchod nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do obchodu krepelka-japonska.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod krepelka-japonska.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.krepelka-japonska.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Krepelka-Japonska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.