Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kriptomat.io

Kriptomat.io slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.35/5, 17 hlasování)
Pokračovat na kriptomat.io

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Kriptomat.io

Nakupování na Kriptomat.io...

Kriptomat.io je platforma pro nákup, prodej a ukládání vaší oblíbené digitální měny. Platforma dovoluje snadno a rychle nakupovat a směňovat. Obchodování s kryptoměnami nikdy nebylo jednodušší. Vybrat si tu můžete z několika oblíbených kryptoměn a okamžitě je nakoupíte nebo směníte zpátky na eura a vyberete si do svého osobního bankovního účtu.

Kriptomat slevové kupóny a slevové kódy

Zasílat a přijímat můžete prostředky v kryptoměnách. Jakmile vlastníte některou kryptoměnu, můžete ji rychle odeslat svým přátelům nebo rodině či komukoliv jinému. Potřebujete pouze adresu peněženky příjemce. Se svojí aktivovanou digitální peněženkou můžete přijímat kryptoměnu od kohokoli. Stačí jim dát adresu vaší peněženky.

Všechny kryptoměny jsou na účty dodávány včetně funkce ověření pomocí SMS zpráv, takže váš účet je od začátku zabezpečen. Prostředky uživatelů jsou uložené offline, takže je zabráněno neoprávněnému přístupu. Pro dosažení bezpečného prostředí jsou kombinovány organizační a technická opatření spolu s rutinními bezpečnostními hodnoceními a pravidelným monitoringem.

Aby bylo zajištěno, že Kriptomat je bezpečným místem pro všechny uživatele, je před schválením účtu nutné ověřit vaši totožnost. Ve většině případů zabere proces schvalování jen několik minut, takže můžete začít Kriptomat okamžitě používat. Vaše osobní údaje budou uloženy v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů GDPR.

A co na vás u Kriptomatu čeká? Čekají na vás nízké transparentní poplatky. Kriptomat účtuje nominální poplatek za nákup a prodej kryptoměn. Před potvrzením každé transakce uvidíte, kolik vás to bude stát. Přidat můžete hned několik bankovních účtů a využívat několik platebních karet. K rychlému nákupu můžete připojit několik bankovních účtů nebo můžete použít několik různých osobních platebních karet. Okamžitě si můžete zakoupit kryptoměny prostřednictvím své osobní karty nebo provést vklad z bankovního účtu pro nákup většího množství v eurech.

Služba Kriptomat je regulována a je v souladu s právními předpisy. Jedná se o Estonskou licenci a splňuje tedy podmínky EU.

V současné době je podporována celá řada kryptoměn jako je Bitcoin nebo Ethereum. Každý týden jsou do platformy přidávány další měny.

Velkou výhodou je lokalizace do českého jazyka, kterou jinde budete hledat marně.

Věříme, že vám bude Kriptomat vyhovovat a bude vás věrně provázet vaším investičním životem.

Kromě webové aplikace, která je velmi přehledná budete mít také možnost si stáhnout mobilní aplikaci pro zařízení Android a Apple. Veškeré návody na používání najdete na webu a můžete také kontaktovat podporu, pokud nenajdete odpověď na své otázky. První však zkontrolujte záložku FAQ, než zadáte dotaz na podporu.

Navštivte kriptomat.io

Jak uplatnit slevový kód na Kriptomat.io?

Kriptomat.io je internetová služba, kde jsou účtovány poplatky za jednotlivé transakce. Není tedy nutné využívat žádných slevových kupónů nebo kódů. Veškeré nabídky, které najdete prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net vám budou aktivovány hned jak kliknete na odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte kriptomat.io

Články

1.7.2022: Kriptomat.io Kryptoburzy.net

Seznam top kryptoměn

Zajímá vás, jaké všechny kryptoměny jsou obchodovatelné na Kriptomat.io? Pokud tomu tak je, je pravděpodobné, že jste přemýšleli také o investování, ale z nějakého důvodu se vám nepodařilo prozkoumat svět kryptoměn. Není divu. Vaše hlavní činnost vám spotřebovává většinu času. V důsledku toho můžete také bojovat s nedostatkem informací. Na Kriptomat.io se dozvíte vše potřebné pro obchodování s následujícími kryptoměnami: Bitoin, Ripple, Ethereum, EOS, Tether, Bitoin Cash, Litecoin, TRON, Stellar, Bitcoin SV, Cordano, Binance Coin, IOTA, Monero, Dash, NEO, NEM, Ethereum Classic, USD Coin, Zcash nebo Altcoin. Na Kriptomat.io je pro vás také každý den dostupný ceník v reálném čase. Těchto 20 kryptoměn je založených na trční kapitalizaci a jejich základních charakteristikách. Přejeme šťastnou ruku.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kriptomat.io
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.