Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kucoin.com

Kucoin.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.kucoin.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Kucoin.com

Nakupování na Kucoin.com...

Kryptoburza Kucoin.com má za svůj cíl spojovat mezinárodní obchodníky s kryptoměnami a dalšími digitálními aktivy po celém světě. Digitální hodnoty plynou všemi směry spolehlivě díky revolučnímu systému, který pracuje na pozadí této kryptoburzy.

Kucoin slevové kupóny a slevové kódy

Za KuCoinem stojí geekové, kteří začali pracovat s blockchainem velmi brzo. Zakladatel této společnosti začal s programováním už ve věku 8 let a svůj první startup založil už v 16 letech věku. Michael začal hned těžit BTC, když se o nich od svého šéfa v práci dozvěděl - v roce 2012. Když se ale pokusil prodat nějaké BTC na jiné platformě, zjistil, že bylo velmi těžké tuto platformu používat pro začátečníky jako byl on. Jak pokračovalo implementování blockchainu, Michael si s kamarádem Erikem uvědomili, že to přetváří finanční systém, který bude sloužit jen několika nejbohatším a začátečníkům nebude dostupný. A tak se rozhodli zpřístupnit blockchain všem - od začátečníků po profesionální investory. A tak byla založena burza kryptoměn Kucoin.com.

Platforma Kucoin.com implementuje nejnovější technologie v oblasti blockchainu i softwarového vývoje platformy. Komunita slouží opravdu všem. Je to testována na úplných začátečnících, ale dostává zpětnou vazbu i od zkušených obchodníků s kryptem.

Své první coiny můžete mít na účtu už za několik minut. Celý proces registrace je opravdu jednoduchý. Stačí kliknout na "create account" na titulní straně a pak vyplnit e-mail a požadované heslo. Všimněte si také, že můžete vkládat referral kód se kterým můžete získat výhody pro nové účty. Po kliknutí na odeslání údajů vám přijde požadavek na ověření e-mailu pomocí kódu. Jakmile tento kód zadáte, váš účet je vytvořen a můžete začít obsluhovat svůj obchodní účet.

Svůj účet můžete pohodlně obsluhovat z webového rozhraní. K dispozici je vám ale také aplikace pro zařízení Android i iOS a můžete tak obchodovat s kryptem i na cestách pomocí mobilu nebo tabletu.

Kucoin dokáže pracovat s řadou světových měn včetně Eura, Dolaru a České Koruny. Přepnout můžete i do řady různých světových jazyků, ovšem čeština dostupná není. Doporučujeme ponechat angličtinu, protože se jedná o originální jazyk webu a ostatní jazyky mohou být zcela nebo částečně strojově přeloženy.

Do své peněženky můžete vkládat kryptoměny přímo a můžete také samozřejmě vložit FIAT pro nákup měn. Mezi platebními metodami je SEPA platba a platební karta. SEPA platba je pouze pro některé měny a je samozřejmě zpoplatněná na straně platformy KUCOIN a je možné, že bude zpoplatněná i na straně vaší banky. Ovšem pozor. Pro platební karty je tu poplatek 3.8 % z vkladu což je vcelku nehorázná hodnota.

Obchodovat můžete s celou řadou kryptoměn - řádově stovky. Jejich kompletní seznam najdete přímo na Kucoin.com. Ale buďte bez obav, najdete tu všechny velké měny. Pokud by některá z menších nebo nových kryptoměn v seznamu nebyla, stačí pravděpodobně jen pár dní počkat. Kromě kryptoměn můžete také obchodovat s NFTs. K dispozici jsou také derivativy, Futures a pákové obchodování s tokeny. A jako každá měna vám nabízí také různé metody obchodování prostřednictvím botů.

Co se funkcionality týče je Kucoin.com rozhodně top. Možností máte opravdu hodně a kryptoměn je dostupné opravdu velké množství. Přejeme příjemné obchodování a především abyste vždy byli v černých číslech.

Navštivte www.kucoin.com

Jak uplatnit slevový kód na Kucoin.com?

Celý proces registrace je opravdu jednoduchý. Stačí kliknout na "create account" na titulní straně a pak vyplnit e-mail a požadované heslo. Všimněte si také, že můžete vkládat referral kód se kterým můžete získat výhody pro nové účty.

Kucoin slevové kupóny a slevové kódy

Po kliknutí na odeslání údajů vám přijde požadavek na ověření e-mailu pomocí kódu. Jakmile tento kód zadáte, váš účet je vytvořen a můžete začít obsluhovat svůj obchodní účet.

Navštivte www.kucoin.com

Články

13.8.2022: Kucoin.com Kryptoburzy.net


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kucoin.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.