Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Legito.cz slevový kupón, Legito.cz slevový kód
Legito.cz

Legito.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.9/5, 49 hlasování)
Pokračovat na www.legito.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023

Více o Legito.cz

Nakupování na Legito.cz...

Legito.cz je portálem který Vám zajistí smlouvy na míru, a to za pár minut. Čekají tu na Vás lehce přizpůsobitelné vzory pro jednotlivce, podnikatele, střední i velké firmy. Legito poskytuje i chytrou správu dokumentů a automatizaci vlastních vzorů. Za správnost veřejných vzorů odpovídají vybrané advokátní kanceláře.Na Legito.cz můžete vyhledávat vzory smluv z veřejné sbírky v následujících kategoriích:

- Koupě, prodej a darování

- Zaměstnanci a zaměstnavatelé

- Spolupráce a ochrana know-how

- Správa a vedení společností

- Rodinné záležitosti a rozvody

- Pohledávky, dluhy, jejich zajištění a vymáhání, změny a ukončování smluv

- Pronájmy a půjčování

- Služby a díla

- Obchodování a zprostředkování

- Nemovitosti

- Potvrzení a zmocnění

- A další...


Potřebujete poradit? Legito.cz Vám nabízí poradenství. Popište svojí situaci a advokátní kancelář Vám doporučí nejvhodnější vzory nebo kombinaci vzorů. Můžete si také objednat krátkou právní konzultaci. V ní si zvolíte právníka podle specializace a domluvíte si konzultaci na 10 minut po telefonu nebo e-mailu. Zdá se Vám celá záležitost příliš složitá? Nevyznáte se ve vzorech? Advokátní kancelář dokáže také vytvořit dokument přesně podle vašich požadavků.

Legito.cz vzniklo v roce 2014 aby nabízelo právní poradenství on-line a usnadnilo uživatelům v České republice vyřizování smluv. Nejprve bylo pouze automatizovanou platformou pro umístění právních vzorů. Dnes má Legito více než 50 tisíc uživatelů ve více než 30 zemích po celém světě. Legito spolupracuje s více než 200 právníky při tvorbě veřejné sbírky automatizovaných vzorů. Pokud jste velkým klientem, který vyžaduje právní servis, můžete kontaktovat legito.cz a domluvit se na možnosti automatizace právní dokumentace.

Pro právní řešení podnikání je třeba se registrovat. K dispozici je předplatné Starter, které startuje na 199 korunách měsíčně nebo předplatné Business za 399 Kč měsíčně. Největším je pak Enterprise pro velké organizace, které není oceněno obecným předplatným. Zde je třeba kontaktovat servis a přesně se domluvit na požadavcích.

Speciální službou jsou pak právní překlady. Je možné požádat o překlady smluv a jiných právních dokumentů obchodních společností od zakladatelské listiny, přes nájemní smlouvu až pro projekty fúze. Můžete také nechat ověřit překlady a právní jednání při nichž je vyžadována přítomnost soudního tlumočníka od ověřených překladů diplomů přes výpisy z veřejných rejstříků. Nechybí ani jazykové konzultace k obchodní komunikaci, kurzy právní angličtiny nebo tlumočení pro obchodní účely.

Většina služeb na legito.cz probíhá formou vzájemné komunikace prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím formulářů, které naleznete na Legito.cz v jednotlivých sekcích.

Věříme, že budete se službami právního portálu Legito.cz spokojeni a že mu pomůžete dále růst a sloužit tak dalším zákazníkům, kteří potřebují právní služby

Navštivte www.legito.cz

Jak uplatnit slevový kód na Legito.cz?

Legito.cz nabízí i slevový kupón pro slevu na objednávku. Slevový kupón zadáváte v průběhu objednávky při zadávání údajů o platbě, v platební bráně.

Navštivte www.legito.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Legito.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.