Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Levnatramvajenka.cz slevový kupón, Levnatramvajenka.cz slevový kód
Levnatramvajenka.cz

Levnatramvajenka.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.49/5, 47 hlasování)
Pokračovat na www.levnatramvajenka.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022

Více o Levnatramvajenka.cz

Nakupování na Levnatramvajenka.cz...

Doprava po Praze je drahá. Nebo přinejmenším není levná, a to ani pro Pražany, kteří mají vyšší příjmy na hlavu než zbytek republiky. Ušetřit na jízdném je tedy snem každého obyvatele Prahy. Jak na to? S portálem LevnaTramvajenka.cz.Každý, kdo je z prahy, zná to utrpení. Každý si chce svoji Lítačku vyřídit samozřejmě ve stejnou chvíli, takže vznikají fronty. Fronty přiživí ještě turisté, kteří mají na pracovníky otázky v cizích jazycích a postup fronty zablokují na další dlouhé minuty. Když konečně dojdete na přepážku, tak se Vám protočí panenky za ceny ročních nebo i kratších kupónů. Po každém nákupu navíc ještě musíte aktivovat lítačku ve validátoru a celý tenhle proces opakovat pokaždé. Existuje ale alternativa v podobě nabídky LevnaTramvajenka.cz.

S portálem můžete jezdit už za 399 Kč měsíčně. Jak uspoříte? Možná nemáte peníze jednorázově na to, abyste si koupili roční kupón na MHD. Proto si jej kupujete měsíčně a platíte ve výsledku zbytečně mnoho. S levnatramvajenka.cz ale kupujete roční kupón a platíte ho měsíčně tak, jak jste zvyklí. Stačí jednou aktivovat tarif ve validátoru a každý měsíc zaplatit za jízdné elektronicky. Žádné fronty, žádný validátor, a hlavně nižší cena.

Jak na to? Objednáte a vyberete si od kdy chcete jezdit. Zaplatíte první měsíční poplatek, který můžete zaplatit kartou nebo rovnou můžete zavést trvalý příkaz. Po zaplacení dostanete potvrzení, že Váš kupón byl zaslán na Vaší Opencard nebo Lítačku. Pokud platíte trvalým příkazem, může to trvat o pár dní déle. Nejpozději v den začátku platnosti je třeba vložit kartu do validátoru, kam se Vám nahraje roční kupón. Máte tak na dlouhou dobu od validátoru pokoj. Nyní se už nemusíte o nic starat, pouze se Vám každý měsíc strhne pravidelná platba. Celých 12 měsíců tak jezdíte naprosto bez starostí.

Další službou, kterou nabízí LevnaTramvajenka.cz je možnost zapůjčení anonymní karty. Ta se Vám bude hodit pokaždé, když k Vám cestují přátelé mimopražští a vy jim chcete ušetřit nutnost si kupovat na každý den jednorázové kupóny. Každý zákazník služby LevnaTramvajenka.cz má možnost si zapůjčit anonymní Opencard až na 9 dní za 1 rok od začátku platnosti. Zároveň je možné si půjčit 2 karty najednou celkem na 4,5 dne. Tak budou Vaši přátelé mít dost času s Vámi cestovat a vy nebudete muset zaplatit ani korunu navíc, pokud už využíváte běžný tarif od LevnaTramvajenka.cz.Jak vidíte, není jednoduššího způsobu, jak ušetřit za tramvajenku, než při použití LevnaTramvajenka.cz. Nechoďte už tedy každý měsíc do fronty a k validátoru ale udělejte si pohodlí a plaťte pravidelně přímo z účtu. Za rok tak ušetříte (aktuálně) 1 812 Kč.

Navštivte www.levnatramvajenka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Levnatramvajenka.cz?

Vyplňte své osobní údaje včetně rodného čísla. Na Třetí straně objednávky naleznete políčko pro vložení kódu. Pokud je kód funkční, bude hodnota odečtena od Vaší první splátky ročního tarifu.

Navštivte www.levnatramvajenka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Levnatramvajenka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.