Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Lihovarek.cz
Lihovarek.cz

Lihovarek.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.65/5, 31 hlasování)
Pokračovat na www.lihovarek.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Lihovarek.cz

Nakupování na Lihovarek.cz...

Lihovarek.cz je internetový obchod, který je odpovědí na přehršel whisky, rumů i vodek, které válcují tuzemský trh destilátů. Lihovarek.cz nabízí ryze české a řemeslné pálenky, které si jinak prosazují pouze velmi obtížně. Rozhodli se proto, že vytvoří místo, kde sou pálenku nebo likér najde každý – hipsteři prahnoucí po výjimečných limitovaných edicích, slečny s chutí na voňavé sladké pití, manažeři hledající konkurenta své oblíbené brandy nebo babičky, které by chtěly popíjet ořechovku jako za mlada.

Lihovarek slevové kupóny a slevové kódy

Myšlenka na Lihovárek přišla samozřejmě v alkoholovém opojení kdesi při tahu Stodolní ulicí. Tam žádná historka nezačíná se slovy „pili jsme čaj“. A tento byznys plán z lihového opojení se přenesl do reality. Ve výsledku zjistili, že malých lihovarů, které jsou dobré, jsou menší desítky, ale i tak stojí za to je podpořit prodejem. Plán byl jednoduchý. Začít s e-shopem, kde budou prodávat to nejlepší, co sami ochutnají, naučí se procesy a získají první příznivce a kontakty. Dále mají v plánu otevřít obchod – kamennou galerii, kde budou ukazovat umění českých destilérů a rozlévat ovocné destiláty. Je třeba zmínit v čem tkví největší nedostatek ovocných pálenek – nemíchají se do koktejlů. To by se mělo změnit. Pokud se v tomto ohledu nezmění myšlení barmanů, nezmění se situace českých lihovarů. A v poslední řadě se stanou sami paliči. Přerod z kaliče v paliče nemusí být složitý – vždyť je to jenom jedno písmenko.

V sortimentu vybírejte: Destiláty – slivovice, jablkovice, hruškovice, vínovice, kdoulovice, meruňkovice, mirabelkovice, rynglovice, třešňovice, višňovice, broskvovice, malinovice, bezinkovice, jeřabinky, šípkovice, oskerušovice, exotické destiláty a pivní pálenky, gin – london dry gin, speciální gin, gin&tonik, Absinthe – Verte a Blanche, likéry – ořechovka, bylinné likéry, ovocné likéry, medoviny, mandlové likéry, zázvorové likéry, whisky, rum, limitované edice dále pak nějaké to nealko jako toniky a limonády do drinků. Lihovarek.cz je také super místem pro nákup dárků pro muže, ženy i sběratele. Vybírat tu můžete také podle značky – jsme si totiž jistí, že brzo objevíte nějakou, na kterou nedáte dopustit.

Dopravu zajišťuje Zásilkovna do poboček nebo s doručením na adresu. V Praze mohou zákazníci využívat Liftago. Osobně pak můžete odebírat také na pobočce v praze. Platit je možné online platební kartou, online Apple Pay, bankovním převodem, okamžitým převodem, odloženou platbou s Twisto, na dobírku nebo hotově či kartou na prodejně.

Přejeme vám dobrou chuť a co nejméně bolavou hlavu.

Navštivte www.lihovarek.cz

Jak uplatnit slevový kód na Lihovarek.cz?

VideonávodPopis

Internetový obchod lihovarek.cz aktuálně nenabízí možnost uplatnění slevových kupónů a kódů ve svém e-shopu. Veškeré akční nabídky, které jsou pro zákazníky k dispozici prostřednictvím slevových kupónů a kódů získáte proklikem do lihovarek.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách na slevovykupon.net.

Pokud se situace změní a obchod lihovarek.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o takové možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takový slevový kód uplatnit.

Navštivte www.lihovarek.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lihovarek.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.