Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Lineage2.4game.com

Lineage2.4game.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.67/5, 51 hlasování)
Pokračovat na eu.4game.com/lineage2

Aktuální slevy a akce (listopad 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Lineage2.4game.com

Nakupování na Lineage2.4game.com...

4game.com je portál, který se zaměřuje na distribuci 3 počítačových her. Jsou to RF online, LineAgeII a LinageII classic. První dvě hry jsou ke stažení zdarma, třetí funguje na principu předplatného.

Lineage2.4game slevové kupóny a slevové kódy

RF online je jihokorsejská hra. Jedná se o MMORPG, která sleduje typický fantasy svět mečů a magie s prvky futuristických technologií jako jsou mecha warriors a nukleární zbraně. Jako v každé MMORPG hře si zvolíte svou rasu a ponoříte se do boje s příšerami pro získání zkušeností. Svět je okupovaný mnohými příšerami v různých barevných a zajímavých lokacích, které budete postupně prozkoumávat. Postupně budete odhalovat všechny aspekty herní mechaniky, politických fakcí, herní ekonomiky a užívat si můžete také boj hráče proti hráči.

Lineage 2 je hra, která poprvé vyšla už v roce 2003. hra je pokračováním svého předchůdce, která ovšem nezískala zdaleka tolik fanoušků jako právě dvojka. Jedná se o čistě počítačovou hru, která na konzolích nikdy nevyšla. Opět se jedná o fantasy hru na hrdiny, kde začínáte vytvořením postavy. Opět sbíráte zkušenosti zabíjením monster, plníte všemožné úkoly. Svět Lineage 2 se za dobu svého trvání opravdu rozrostl. Zabavit se můžete účastí v zabíjení bossů, vybíráním katakomb, můžete vyrábět předměty, být překupníky, můžete obléhat hrady, chránit hrady nebo bojovat s ostatními hráči. Klasické Linage 2 je zcela zdarma.

Lineage2.4game slevové kupóny a slevové kódy

Linage 2 klasik nabízí nová dobrodružství, větší výzvy a nový obsah. Chyběla Vám v MMO ta pravá výzva? Linage 2 classic je tím pravým místem pro Vás. Levelování je opravdu těžké. Každá úroveň je plná zajímavých eventů, Vaše vybavení je vždy v ohrožení, PVP zajistí, že Vás vždy budou moci lovit ostatní hráči a vy se musíte mít neustále na pozoru – přijít můžete i o své vybavení, pokud v boji neobstojíte.

Lineage2.4game slevové kupóny a slevové kódy

Vybírat můžete z 5 ras a 31 tříd charakterů. Opřít se můžete o klasický obchodní systém, kde zisk záleží přímo na vašem obchodním talentu a válečnickém umění.

Nechybí ani klanové války, kde své schopnosti v oblasti MMO hraní proti ostatním hráčům opravdu otestujete naplno. Vytvořit můžete vlastní klany nebo se připojit do těch existujících Získávat můžete hodnotný lot z bossů, na které byste si jinak netroufli a poté můžete své nové vybavení vyzkoušet ve velkých bitvách klanů.

Jak jsme se již zmínili, Lineage 2 classic funguje na principu měsíčního předplatného, které aktuálně činí 10 EUR měsíčně. Za své peníze získáváte odhodlanou komunitu, zákaznickou podporu, spoustu aktivních hráčů a nekonečné hodiny opravdové zábavy.

Ať už si vyberete kteroukoliv z nabízených her na 4game.com, jsme si jisti, že nebudete své volby litovat a že zažijete opravdu skvělou zábavu o samotě i se svými přáteli – a možná poznáte i nové kamarády z celého světa.

Navštivte eu.4game.com/lineage2

Jak uplatnit slevový kód na Lineage2.4game.com?

4game.com nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu získáte automaticky po přechodu do 4game.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte eu.4game.com/lineage2Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lineage2.4game.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.