Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Livre.cz

Livre.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.32/5, 101 hlasování)
Pokračovat na www.livre.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Livre.cz

Nakupování na Livre.cz...

Livre.cz je další z obchodů, které se s námi nechtěly podělit o svoji vizi, cíl a popis toho, co vlastně dělají. My ale již Víme, že Livre.cz nabízí především zboží pro rodiče a maminky, kteří chtějí dobře a kvalitně pečovat o své děti.

Livre slevové kupóny a slevové kódy

Nezbývá nám nic jiného, než se podívat na nabídku samotnou. První kategorií jsou hračky. Starší děti si tu vyberou celou řadu deskových her, které vyhovují věkovým kategoriím po různu. Deskové hry tu ale seženete už za několik málo desítek korun, takže se nemusíte bát, že když Vaše dítko poztrácí dílky, že budete zruinováni. Pokud máte počítač a nevadí Vám, že se u něj Váš nejmenší na hodinku či dvě denně posadí, pak můžete nakoupit i pohádky na DVD nebo počítačové hry pro nejmenší.

Starší děti a teenageři zajisté ocení možnost nákupu modelů, tedy modelů, které jsou již komplikované a vyžadují pečlivé lepení a barvení. K dispozici jsou lodě, ponorky, letadla, vrtulníky, auta, motorky, vojenská technika, hotová auta a technika, doplňky a další modely, které se nevešly do žádné z uvedených kategorií.

Největší kategorií jsou pak hračky obecně, kde najdete klasické věci jako auta a lodě na vysílačku, auta a techniku, hračky pro děti od jednoho do dvou let, české hračky a reflexní doplňky, děti do 12 měsíců, dřevěné hračky, elektronické hračky a hudební nástroje, kostýmy, postavičky, figurky a zvířátka, MONTI Systém, batohy, penály, nafukovačky, bazény, děla na vodu, panenky, zvířátka, plyšové hračky, hračky pro kluky a pro holky, přívěsky, magnety, skluzavky a houpačky, sportovní hračky, stavebnice, tvořivé a naučné hračky, vláčky, autodráhy a dětská vozidla.

Pro cestování s nejmenšími tu nakoupíte kočárky, autosedačky a doplňky jako tašky na kočárek, rozkládací stany, závěsná chrastítka a také hračky, které zabaví děti po cestě, abyste se mohli soustředit. Pro ty nejmenší je tu pak nábytek do pokojíčku, kojenecké a dětské potřeby, vybavení do postýlek a kojenecké oblečení.

Na své si přijdou i maminky, které zakoupí těhotenskou módu, potřeby pro usnadnění porodu a poporodních problémů, potřeby pro kojení, chůvičky, přebalovací náčiní, plenky, koupací věci, deky, dečky, bezpečnost a hygiena nejmenších, nosítka, klokánky, šátky, čaje, kaše, potřeby k mytí lahví, saviček a také tipy na dárky, které i miminka ocení.

Samostatnou kategorií je také zboží Fiskars, které nám do zbytku sortimentu tak trochu nesedí. Najdete tu ale stejně pouze nože a ostřiče, takže vlastně sortiment nestojí ani moc za řeč. Kdoví – třeba plánují jej rozšířit.

Zbozí z Livre.cz Vám přiveze výhradně Česká pošta. Je možné zaslat zboží také do zahraniční – na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska a Maďarska. Odebírat můžete také osobně na adrese v Jablunkově. Platit je možné hotově při převzetí nebo online bankovním převodem, který ale může několik dní trvat.

Věříme, že si pro své děti zboží na Livre.cz vyberete a že Vám bude sloužit alespoň tak dlouho, až na něj bude Vaše děcko příliš staré.

Navštivte www.livre.cz

Jak uplatnit slevový kód na Livre.cz?

Obchod Livre.cz nenabízí žádnou formu využití slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevových kódů. Získáváte automaticky po přechodu do Livre.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Livre.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na využití takového kódu.

Navštivte www.livre.cz

Hračky pro každého

V sortimentu Livre.cz naleznete celou řadu zajímavostí. Pokud sem ale chodíte pro osvědčené produkty opakovaně, obchod Vás rozhodně nezklame. Největší kategorií jsou pak hračky obecně, kde najdete klasické věci jako auta a lodě na vysílačku, auta a techniku, hračky pro děti od jednoho do dvou let, české hračky a reflexní doplňky, děti do 12 měsíců, dřevěné hračky, elektronické hračky a hudební nástroje, kostýmy, postavičky, figurky a zvířátka, MONTI Systém, batohy, penály, nafukovačky, bazény, děla na vodu, panenky, zvířátka, plyšové hračky, hračky pro kluky a pro holky, přívěsky, magnety, skluzavky a houpačky, sportovní hračky, stavebnice, tvořivé a naučné hračky, vláčky, autodráhy a dětská vozidla. Pro cestování s nejmenšími tu nakoupíte kočárky, autosedačky a doplňky jako tašky na kočárek, rozkládací stany, závěsná chrastítka a také hračky, které zabaví děti po cestě, abyste se mohli soustředit. Pro ty nejmenší je tu pak nábytek do pokojíčku, kojenecké a dětské potřeby, vybavení do postýlek a kojenecké oblečení.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Livre.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.