Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Londonpass.com slevový kupón, Londonpass.com slevový kód
Londonpass.com

Londonpass.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.75/5, 40 hlasování)
Pokračovat na www.londonpass.com

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021

Více o Londonpass.com

Nakupování na Londonpass.com...

Návštěva západních měst – obzvláště těch hlavních může být velmi drahou záležitostí. Letenku seženete hravě a ubytování v hotelu je něco s čím prostě počítáte. O to víc jste pak překvapení, když památky, které jste chtěli zaručeně vidět stojí ohromné množství peněz. Už po návštěvě několika málo památek Vás vyjde vstupné tolik, jako letenka, když jste tam letěli. Pokud chcete navštívit Londýn, existuje ale dobrá alternativa – The London Pass.London Pass je jediná vstupenka, kterou budete při návštěvě Londýna potřebovat. LondonPass Vám umožní vstup „zdarma“ na více než 70 londýnských atrakcí. Zdarma to samozřejmě není – LondonPass si musíte zakoupit, ale už po návštěvě 2 až 3 atrakcí se Vám celý London Pass takzvaně zaplatí a zbytek atrakcí si už užíváte zdarma. Ušetříte neskutečné množství peněz. U některých památek dokonce máte přednostní vstup – nemusíte tedy čekat ve frontách.

A které zajímavé atrakce si můžete s LondonPass prohlédnout? Tower of london, Hop on Hop off Bus tour, Thames River Boate Cruise, Westminster Abbey, Hampotn Court Palace, Tower Bridge Exhibition. London Bridge Experience, Windsor Castle, St. Paul’s Cathedral, London Zoo, Kensington Palace, Shakespeare’s Globe Theatre, HMS Belfast, Churchill War Rooms, Kew Gardens, Royal Observatory Greenwich, Cutty a spoustu dalších.

Ke svému London Pass si můžete přikoupit také jízdenku – tedy Oyster kartu, která bude nabitá platností takovou, na jak dlouho si zakoupíte London Pass – tedy 1, 2, 3, 6 nebo 10 dní. Oyster card vás opravňuje ke vstupu a použití londýnské podzemky, autobusů, nadzemních vlaků a lodní dopravy po Temži. Cestovat můžete 24 hodin denně po celém městě.

The London Pass má 2 podoby. Fyzická podoba je kartička, kterou budete nosit stále u sebe a budete se s ní prokazovat u vstupu do památek. Tuto kartičku si můžete nechat za poplatek zaslat až k Vám domů nebo si jí můžete zdarma vyzvednout v Londýně v kanceláři, která má otevřeno sedm dní v týdnu.

Druhá podoba London Pass je elektronická. Svůj London pass budete mít k dispozici ve svém telefonu a můžete se s ním prezentovat na vstupu. Stačí zobrazit QR kód, který si obsluha památky naskenuje a vy budete vpuštěni dovnitř. Výhodou je, že pro něj nemusíte – bude Vám zpřístupněn automaticky. Nevýhodou je, že si musíte neustále dávat pozor na to, abyste měli své zařízení nabité.

Ke svému London pass obdržíte také 180 stránkového průvodce po těch nejlepších a nejdůležitějších památkách včetně popisu, dále pak mapu londýnské podzemky, zdarma turistickou mapu Londýna, a mapu Hop on Hop off Busu.

Při objednávce jsou k dispozici Passy pro dospělé a pro děti. Těšit se můžete na pravidelné akční slevy (v době psaní článku platí summer sale – 20 %).

Pro získání Passu stačí vyplnit svoje údaje a poté zaplatit jednou z metod - platební kartou nebo PayPalem. Pak jste připraveni vyrazit.

Věříme, že se Vám v Londýně bude líbit a doporučujeme si prohlédnout passy pro další města pro Vaše další cesty.

Navštivte www.londonpass.com

Jak uplatnit slevový kód na Londonpass.com?

1) Vyberte svoji variantu London Pass

2) Přidejte nebo nepřidejte travel card3) V dolní části v kroku čtyři poté vložte kód do políčka „Promotion code?“ který se zobrazí po stisknutí modrého nadpisu „Promo code? Click here“.

Navštivte www.londonpass.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Londonpass.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.