Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Lot.com slevový kupón, Lot.com slevový kód
Lot.com

Lot.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.23/5, 26 hlasování)
Pokračovat na www.lot.com/cz/en

Aktuální slevy a akce - listopad 2021

Více o Lot.com

Nakupování na Lot.com...

LOT.com je rezervační stránka, která patří polským národním aerolinkám. Svoji základnu má ve Varšavě a funguje už od roku 1929 a je tak jednou z nejstarších stále fungujících aerolinií na světě. LOT.com nabídne flotilu 54 letadel, které operuje do více než 83 destinací v Evropě, na Středním východě, v Severní Americe a v Asii. Těšit se můžete na lety do New Yorku, Newarku, Chicaga, Los Angeles, Toronta, Seoulu, Pekingu a Tokia. Na konci roku 2012 si tyto polské aerolinky objednaly dodávku nejmodernějšího letadlo na světě – Boeing 787 Dreamliner.Web tohoto dopravce se výrazně neliší od svých konkurentů – nabízí možnost vyhledat nejvýhodnější lety nejen svých letů, ale také navazujících letů, pokud tuto linku dopravce nenabízí. Při rezervaci je vytvořen profil uživatele, ve kterém můžete spravovat své lety. Tento profil můžete použít pro vlastní lety, ale můžete s ním rezervovat také lety ostatním, což se rozhodně může hodit zaměstnavatelům, kteří potřebují posílat své zaměstnance na pracovní cesty po světě.

Samozřejmě můžete také ve svém profilu provést online check-in a být tak připraveni na odlet a ušetřit také peníze. Jak už bývá u webů aerolinií zvykem, můžete si také vyhledat ubytování v hotelu ve své destinaci a také je možné si nechat přistavit na letiště automobil, abyste mohli okamžitě objevovat nové město nebo cestovat do cíle své pracovní cesty.

LOT je samozřejmě také součástí programu, kde můžete sbírat míle a ušetřit tak, pokud cestujete letadlem opravdu často. Velmi zajímavé jsou také omezené nabídky, které můžete využívat při svých cestách. Jsou obzvláště užitečné, pokud plánujete dovolenou a nevíte, kam byste se letos podívali.

Pokud chcete dostávat nabídky na zlevněné a akční nabídky, přihlaste se k odběru newsletteru a tyto nabídky Vám budou chodit přímo do Vaší e-mailové schránky.

Věříme, že Vám bude cestování s nejlepšími polskými aeroliniemi vyhovovat a že využijete exkluzivních destinací, které tyto aerolinie nabízí na palubách svých pohodlných letadel včetně největšího letadla Boeing 787 Dreamliner.

Navštivte www.lot.com/cz/en

Jak uplatnit slevový kód na Lot.com?

1) Vyberte si odkud a kam chcete letět a vyberte si termín odletu a návratu.

2) Z vybraných nabídek si vyberte tu nejvýhodnější nebo tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

3) Nyní je třeba vyplnit kontaktní údaje – titul, jméno, příjmení, datum narození, číslo karty do věrnostního programu, kontaktní informace jako je e-mail a telefonní spojení a také formu check-inu, kterou chcete.4) V letadle si vyberte sedačku a případně přidejte také další zavazadlo nebo speciální vybavení, které s sebou chcete vzít do destinace v zavazadlovém prostoru. Sedadla je možné si vybrat na všechny cesty – na každé přestupní stanici.

5) Bude pro Vás vygenerován podrobný plán cesty – časy odletů a příletů letadel.

6) Nyní už jen vyplníte své platební údaje. Platit můžete kreditními nebo debetními kartami a také pomocí portálu PayPal.

Navštivte www.lot.com/cz/en

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lot.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.