Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > M > Makro.cz slevový kupón - červen 2018

Makro.cz slevový kupón

Zobrazení:


Více o Makro.cz

Nakupování na Makro.cz...

Makro je provozovatelem sítě velkoobchodních prodejen provozovaných v konceptu Cash & Carry. Pro možnost nakoupit v tomto velkoobchodě je nutná registrace, která je udělen vyplněním příslušného formuláře výhradně podnikatelům fyzickým či právnickým osobám. V Makro můžete očekávat nejvýhodnější maloobchodní ceny díky malému počtu prodejen, velké obrátce zboží, provozní výkonnosti, vyspělé logistice a přímým nákupům.Právě koncept Cash & Carry je základem úspěchu tohoto známého velkoobchodního řetězce. Jednoduše zaplatíte za hotové a odnesete co jste si nakoupili stejně jako v běžném osobním nákupu v supermarketu. Využít můžete také nákupu brandových výrobků vyráběných speciálně pro řetězec Makro, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené kvůli dobré kvalitě a nízké ceně.

Služby obchodu Makro byly rozšířeny také o distribuční síť. Můžete tak nakoupit velké objednávky a nechat si je přivézt do Vaší provozovny. V sortimentu makro naleznete dárkové balíčky, čerstvé a chlazené potraviny, pečivo, mražené potraviny, trvanlivé potraviny, nápoje, tabák, drogerii a kosmetiku, kancelářské potřeby domácí potřeby a také elektro.

Abyste mohli v Makro nakupovat, musíte se registrovat buď pomocí Webového formuláře nebo ve velkoobchodním středisku Makro. Přes Web je třeba vyplnit žádost o registraci, kde musíte vyplnit všechny povinné údaje a také své IČO. Další instrukce poté obdržíte e-mailem. Při registraci ve velkoobchodním středisku budete potřebovat svůj IČ a průkaz totožnosti. Obsluha Vám přímo tam vystaví zákaznickou kartu.

Proč byste se měli na Makro.cz zaregistrovat? Získáte trvale nízké velkoobchodní ceny u nejprodávanějších položek. Získáte také atraktivní akční nabídky a slevy na více než 2 000 výrobků. Vybírat můžete ze širokého sortimentu více než 40 000 potravinových a nepotravinových produktů pod jednou střechou. Čerstvé maso, ryby, ovoce a zelenina jsou dováženy ze 67 zemí světa. Vy tak nemusíte obvolávat jednotlivé dodavatele, ale zakoupíte pro svoje podnikání zboží pod jednou střechou. Makro se také může stát Vaším partnerem. Můžete se těšit na školení, modernizaci prodejen a marketingovou podporu.

Obchod Makro neprovozuje elektronický obchod. Všechny objednávky musíte učinit osobně. Prodejny jsou rozmístěny po celé české republice, takže byste neměli muset cestovat za svým zbožím příliš daleko.

Věříme, že s registrací v obchodu Makro.cz budete spokojeni, a že Vám služby tohoto velkoobchodu pomohou nastartovat Vaše podnikání směrem k pohádkovým ziskům.


Navštivte www.makro.czJak uplatnit slevový kód na Makro.cz?

Slevové kupóny v Makru fungují čistě v papírové formě. Naleznete je na stránkách Makro.cz pokud:

1) V horní liště přejdete na „Aktuální nabídka“ a dále na Slevové kupóny.2) Tyto kupóny si vytiskněte a přineste si je ssebou do obchodu.Navštivte www.makro.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Makro.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.