Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Massivo.cz
Massivo.cz

Massivo.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.6/5, 25 hlasování)
Pokračovat na www.massivo.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Massivo.cz

Nakupování na Massivo.cz...

Na Massivo.cz si vyberte kvalitní dubový nábytek, který je propracovaný do těch nejmenších detailů. Čeká na vás kvalita, luxus a elegance. A to je jen několik z mnoha vlastností, které vystihují dubový nábytek.

Massivo slevové kupóny a slevové kódy

Výjimečná kvalita, provedení i vysoká užitná hodnota jsou na prvních příčkách tohoto nábytku.

Vybrat si můžete z některou ze sérií dubového nábyteku. Hlavní krásou dubového dřeva je jeho výjimečnost a různá charakteristika. Každý kus dubového nábytku bude mírně odlišný – bude světlejší nebo tmavé barvy, jiný bude mít zase výrazné letokruhy ve dřevě. Proto se jeho rozmanitý charakter snaží harmonicky kombinovat v jednotlivých sestavách. Dřevo je vždy vybíráno s estetickým citem a vysokým důrazem na kvalitu. Díky tomu bude každý díl a každý blok nábytku jedinečným celkem. Vybírat si můžete jedinečný nábytek, který bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kvalitě. A pokud se nějaká vada v průběhu let na povrchu objeví, dá se vše snadno opravit lehkým zásahem. Nábytek má jednoduše vysokou odolnost vůči oděru, vlhkosti a slunečnímu záření. Nábytek z přírodního dřeva vytvoří z vašeho domu či bytu opravdu skutečný domov.

V kategorii dubového nábytku vybírejte: komody, vitríny, televizní stoky, konferenční stolky, knihovny, příborníky, postele, noční stolky, jídelní stoly, židle a police. Na své si přijdou i provozovatelé hotelů a restaurací, kteří hledají nábytek do pokojů, který se nezničí a vydrží opravdu tvrdé zacházení ze strany hostů.

Kombinaci dubu a moderního designu si jednoduše zamilujete a budete jej milovat prakticky celý život, protože přesně to je doba, kterou tento nábytek s vámi bude. Obdivovat ho možná budou i vaše vnoučata.

Pro dopravu poslouží vlastní doprava Massivo nebo PPL. Volba bude učiněna prodejcem podle velikosti a charakteru objednávky. Platit můžete na dobírku, převodem na účet nebo na splátky se společností Cofidis.

Objednaný nábytek mohou na požádání po doručení rovnou smontovat. Vyškolení pracovníci a veškeré profesionální nářadí. Jako jediná firma v České republice mají dostatek zkušeností s montáží tohoto typu nábytku. V případě zájmu o montáž si firma účtuje 12 % z ceny objednávky. Telefonicky se pak s vámi domluví na podrobnostech. S montáží ušetříte čas i starosti. Budete mít jistotu, že je vše v pořádku. Na montáž je navíc uplatňována také záruka. Obalové materiály za vás budou samozřejmě ekologicky zlikvidovány.

Věříme, že budete s nabídkou obchodu Massivo.cz spokojeni a že vám bude nový nábytek věrně a dlouho sloužit.

Navštivte www.massivo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Massivo.cz?

Internetový obchod Massivo.cz nenabízí aktuálně možnost uplatňování slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do massivo.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod massivo.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kódy uplatnit.

Navštivte www.massivo.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Massivo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.