Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Maxitip.cz slevový kupón, Maxitip.cz slevový kód

Maxitip.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.83/5, 36 hlasování)
Pokračovat na www.maxitip.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022Více o Maxitip.cz

Nakupování na Maxitip.cz...

Nejste spokojeni s agresivitou velkých hráčů na trhu se sázkami, přesto byste ale rádi na své oblíbené sporty jednou za čas vsadili? Zkuste alternativu v podobě sázkového portálu MaxiTip.cz.

Maxitip Vám nabízí pohodlné sázky z pohodlí Vašeho domova včetně registrace, při které nemusíte nikam chodit. Chcete sázet největší kurzovou hladinu na českém trhu, Maxi Tip nabízí unikátní službu, jak se plně ověřit. Každý hráč musí podle zákona po registraci nastavit sebeomezující opatření, potvrdit platební metodu a fyzicky se identifikovat. Zaměstnanec MaxiTipu provede ověření u Vás doma, takže nemusíte vůbec vytáhnout paty ze svého bytu.Co ale každého hráče hlavně zajímá je vstupní bonus. Na MaxiTip.cz můžete získat až 1 000 Kč týdně. Jedná se o nový věrnostní bonus, který nikdo jiný nenabízí. Zákazníci mohou získávat věrnostní bonus každý týden až do hodnoty 1 000 Kč a každý týden je také připisován na herní konta. Tento bonus je možné kombinovat se zůstatkovým bonusem. Podmínky pro vyplacení tohoto každotýdenního bonusu jsou podrobně popsány na maxitip.cz.

Mimo tohoto týdenního bonusu je možné získat také startovací bonus, který získáte po aktivaci účtu, vstupní bonus po prosázení určitého objemu peněz a také zůstatkový bonus, který zužitkuje prostředky ležící na Vašem herním kontě.

A na co můžete sázet? Základem jsou kurzové sázky v pěkném přehledném prostředí se stejně přehledným zákaznickým kontem. Druhou metodou jsou live sázky, kde můžete sázet už v průběhu zápasu na základě toho, jak se dosud odvíjel. Dává Vám větší kontrolu nad výhrou a zvyšuje nadšení ze sledování takového zápasu.

Registrace má celkem 2 kroky. V sekci ZAREGISTRUJTE SE jednoduše a rychle vytvoříte dočasné konto. Zde je třeba vyplnit jednoduchý formulář na registrační stránce. Po vyplnění údajů je zaslána SMS s ověřovacím kódem. Tento kód zadáte na Maxitip.cz a potom se Vám vytvoří dočasné konto platné 30 dní. Druhým krokem je vytvoření trvalého konta. Abyste toto konto mohli mít je třeba se osobně identifikovat. Je třeba nastavit sebeomezující opatření v sekci můj účet a ověřit si platební metodu. Zaměstnanec nebo kurýr se pak do 2 pracovních dnů objeví u Vašich dveří nebo Vám zavolá a domluví si s Vámi místo a čas setkání kde vyřešíte během 10 minut všechny nutné věci. Po vytvoření trvalého konta na Maxitip.cz je možné už sázet a vyhrávat bez omezení.

Jedná se samozřejmě o hazard. Proto si před registrací pročtěte všechny podmínky a zásady zodpovědného hraní.

Věříme, že se Vám s pomocí Maxitipu podaří dosáhnout pohádkových výher nebo alespoň příležitostného uvolnění z dobře vsazeného tipu.

Navštivte www.maxitip.cz

Jak uplatnit slevový kód na Maxitip.cz?

Maxitip.cz nenabízí žádnou možnost využít slevových kódů. Veškeré akční a bonusové nabídky pro tento sázkový portál získáte automaticky po přechodu do Maxitip.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

O dalších akcích a nabídkách Vás budeme kontaktovat pokud si profil společnosti Maxitip.cz na našem portálu zařadíte mezi své oblíbené obchody. Automaticky se pak stáváte odběratelem nových nabídek z našeho portálu.

Navštivte www.maxitip.cz

Články

28.6.2019: Maxi-Tip (maxitip.cz) Sazky.info

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Maxitip.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.