Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Mbank.cz
Mbank.cz

Mbank.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.34/5, 193 hlasování)
Pokračovat na www.mbank.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Mbank.cz

Nakupování na Mbank.cz...

Hledáte banku, která tu bude opravdu pro Vás? Nebude Vás obtěžovat svými poplatky a za to, že jí půjčíte svoje peníze dostanete opravdu zaplaceno nebo přinejmenším z Vás alespoň nesedřou kůži? mBank taková je. Ať už chcete účet, úvěr, hypotéku, kartu, spoření, pojištění nebo jiné služby, věříme, že u mBank.cz budete spokojeni.mBank do České republiky přišla v listopadu 2007 a jako první banka nabídla svým zákazníkům zcela nový samoobslužný model ve kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci si obsluhují svůj účet přes internetové bankovnictví. Pobočky slouží pouze jako poradenská centra nebo místa pro sjednávání velkých věcí, jako jsou hypotéky nebo velké úvěry.

Založení a vedení účtu budete mít vždy zdarma, všechny příchozí a odchozí platby jsou také zdarma, výběry ze všech bankomatů v ČR i zahraničí jsou také zdarma (při výběru alespoň 1 500 Kč měsíčně). Měsíčně tak uspoříte i stovky korun na různých poplatcích. K dispozici jsou i varianty pro děti a pro mladé nebo business konto pro Vaše podnikání.

Mbank slevové kupóny a slevové kódy

Věříme, že se Vám s osobním účtem od MBank bude pracovat lépe než s účtem vyděračských komerčních bank, které namísto aby Vám dávaly úroky, z vás sedřou poplatky všeho druhu.

Navštivte www.mbank.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mbank.cz?

Jak založit účet u MBank? Je to zcela jednoduché a my Vám ukážeme, jak na to. Pokud kliknete „ZDE“ budete přesměrováni přímo na stránky MBank do jejich registračního formuláře, který je třeba vyplnit.

Jako první vyberete typ konta. Běžný účet pro dospělé je mKonto, dětský účet je pro děti mladší 15 let a v rozmezí od 15 do 18 let se účet jmenuje mKonto #navlastnitriko. V budoucnu pak nebudete muset typ účtu upravovat – bude automaticky převeden na jinou formu s uplynutím daného věku.

Mbank slevové kupóny a slevové kódy

Samozřejmostí jsou samozřejmě osobní údaje – titul, jméno, příjmení, rodné číslo, e-mail a číslo mobilního telefonu. Je třeba přečíst si souhlas se zpracováním osobních údajů a potvrdit, že tomuto souhlasu rozumíte.

Poté je třeba zvolit, jak bude Vaše žádost dokončena. Můžete ji dokončit prostřednictvím kurýra. V tom případě vyplňte žádost, kurýr Vás bude kontaktovat na telefonním čísle, které jste uvedli v žádosti, kurýr ověří Vaši totožnost a Váš účet pak bude připraven k použití. Druhou možností je návštěva obchodního místa, které je ve Vašem okolí. Poslední je online žádost bez papírové smlouvy. V tom případě vyplníte žádost, nascanujete své doklady totožnosti a výpis z Vašeho účtu v jiné bance, kde jste veden jako majitel. Z Vašeho starého účtu pošlete platbu v hodnotě minimálně 1 Kč na číslo účtu Vašeho nového mKonta a pak už můžete aktivovat své internetové bankovnictví. Online varianta je sice nejpohodlnější, ale také vyžaduje z Vaší strany největší spoluúčast.

Mbank slevové kupóny a slevové kódy

Formulář pokračuje na další straně. Zde musíte dále specifikovat, zda se bude jednat o individuální účet nebo společný účet (s manželem například). Jako další vidíte políčko PROMO akce. Do tohoto políčka se vkládá kód, který Vám může například dát na Vaše konto po jeho založení okamžitě bonus ve formě peněz. Takový kód, můžete nalézt na seznamu kupónů na SlevovyKupon.net – ZDE. Pokud zde žádný není, tak nezoufejte. Vytvoření účtu můžete odložit a počkat, až se nějaký vyskytne.

Mbank slevové kupóny a slevové kódy

Vyplňování pokračuje osobními informacemi jako je státní občanství, místo narození, typ dokladu totožnosti, číslo dokladu totožnosti, platnost dokladu, kým byl vydán, případně příjmení za svobodna. Vyplnit také musíte adresu trvalého pobytu. Dodatečné informace o žadateli po Vás žádají specifikovat jaké bude užití účtu – tedy především jak velké částky z něho a na něj budou plynout a jaká je Vaše forma pravidelného příjmu.

Požádat je také nutné o to, zda si přejete ke svému účtu platební kartu (VISA nebo MASter Card), zlatou platební kartu nebo platební nálepku.

K běžnému účtu máte také možnost založit spořicí účet. Jako zaměstnanec máte také možnost zvolit si kreditní kartu s výběrem až do 20 000 do mínusu bez dokládání příjmů. Získáte tak spolehlivou finanční rezervu s přečerpáním svého účtu.

Tento formulář odešlete vše zkontrolujete a budete postupovat podle instrukcí, a hlavně na základě formy dokončení žádosti kterou jste zvolili. Jak vidíte, není to tak složité – chce to jenom pečlivé vyplňování a trochu trpělivosti.

Navštivte www.mbank.cz

MKonto pro děti a mladé

Už dávno je pryč doba, kdy si teenager vystačil s pár drobnými po kapsách. Dnes je praktičtější mít vlastní účet a mít tak finance vždy pod kontrolou. Alespoň se Vám nestane, že si je vyperete v kalhotách. Bankovní účet je možné založit od narození. Do 15 let se jedná o mKonto pro děti a od 15 do 18 o mKonto #navlastnitriko. účty nabízí až čtyři spořicí obálky se zvýhodněným úročením na střádání na nový mobil, kolo nebo třeba kopec sladkostí. Součástí obou účtů je bezkontaktní platební karta zdarma bez jakýchkoliv podmínek. 3 výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v ČR jsou zdarma, výběry v zahraniční nad 1 500 Kč jsou také zdarma. Využívat je možné i mobilní aplikaci pro Android, iOS nebo Windows Phone. Není třeba dokládat studium - stačí občanský průkaz nebo rodný list.YouTube

9.2.2023: Banka v appce
31.3.2021: mBank mPůjčka
31.3.2021: mBank QR platba
17.2.2020: mKarta Svět
18.10.2019: Milion
18.10.2019: Pizza
18.10.2019: Packshot
22.1.2018: Moje výdaje
18.1.2016: mBank mKonto


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mbank.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.