Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Mcafee.com
Mcafee.com

Mcafee.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.85/5, 33 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Mcafee.com

Nakupování na Mcafee.com...

McAfee nabízí kybernetickou bezpečnost od jednotlivých zařízení až po cloud. Ochrání vás před kybernetickými hrozbami. Hrozby se neomezují na počítače, ale týkají se každého aspektu dnešního propojeného světa.

Mcafee slevové kupóny a slevové kódy

Pro privátní zákazníky je tu k dispozici bezpečnostní antivirus pro váš domov. Jedná se o nejjednodušší a nejúčinnější prostředky pro ochranu dat a identity při proplouvání digitálním životem napříč propojenými zařízeními. Produkt se jmenuje McAfee Total Protection. Ochráníte s ním svou rodinu i sebe před nejnovějším spywarem, malwarem a phishingovými útoky. Budete o krok dále před hackery a zloději identit.

Oceněná ochrana proti virům zabrání virům, malwaru a ransomwaru před napadením vašeho PC, Mac a mobilních zařízení. Zabránit můžete útokům ještě dříve, než k nim dojde. Bezpečnostní experti a online podpora jsou připraveni vám asistovat a poskytnout bezpečnostní znalosti. K tomu navíc získáte správce hesel pro bezpečné uložení a správu online hesel a jednotlivých provozoven. McAfee také pomůže optimalizovat výkon vašeho počítače. Zablokujete automatické spouštění videozáznamů na webových stránkách a minimalizujete využívání páskových šířek. Citlivé soubory můžete uchovávat v soukromí a ukládat na svém PC se šifrováním 128 bitů.

Svou síť také zabezpečíte pomocí firewallu a blokace hackerů proti narušení sítě. Ochrana vašich zařízení bude probíhat snadno pomocí dostupných webových stránek. Zabezpečení je kompatibitlní se zařízeními Windows, Mac OS, iOS a Android.

Ochrana pro domácnosti je dostupná jako individuální pro jedno zařízení nebo formou předplatného na rok pro jedno zařízení, víceúčelová pro 5 zařízení opět s možností předplatného a také kompletní ochrana domácnosti pro 10 zařízení nebo s předplatným. Služby máte možnost vyzkoušet na 30 dní zdarma. Během této doby můžete požádat o vrácení peněz bez udání důvodu.

Dostupná je i verze pro podniky. Jedná se o bezpečnostní řešení pamatující na transformaci určenou k ochraně dat a zastavení hrozeb kdekoli od zařízení po cloud. S využitím otevřeného aktivního přístupu na základě informací. Podívejte se na cloudové zabezpečení, zabezpečení koncových bodů a další na míru šitá řešení pro váš podnik.

Pro placení produktu je třeba vlastnit platební kartu VISA, Mastercard nebo American Express. Platit lze pouze přímo bez zprostředkovatelů. Nicméně nemusíte mít obavu – McAfee opravdu ví, jak uchovat vaše osobní a platební údaje v bezpečí.

Věříme, že Vám McAfee.cz ochrana pomůže bezpečně se pohybovat ve vlnách internetu, které jsou běžně plné nebezpečí.

Navštivte www.mcafee.com/cs-cz/index.html

Jak uplatnit slevový kód na Mcafee.com?

Internetový obchod se softwarovým produkty McAfee aktuálně nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do McAfee.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a McAfee.com začne nabízet možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové slevové kódy můžete uplatnit.

Navštivte www.mcafee.com/cs-cz/index.htmlZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mcafee.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.